320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    eino asja võiks ju nii teha, et foorumi kasutajatega saab kommenteerida, nagu ennustamisegagi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

      kõige parem oleks kui saaks kuidagi nii teha et mingi programm kustutab ise automaatselt ropud sõnad ära kui modedel aega ei ole neid jälgida. ja ma läksin väga närvi küll kommentaarides ja ise ka tagasi enam ei hoidnud oma sõnavara aga igatahes mina olen kommenteerinud esilehel ainult seda \"flora küttis sauna, fännid tegid kino\" teemat.....ülejäänud teemades kus keegi on Ballacki nime all esinenud ei ole mina nii et ülejäänut ärge ajage minu kaela. on sellist programmi aega kellelgi teha või võimalik siia lisada? ma loodan et pras minu postitust närvitsemisena ja kõige maha tegemisena jälle ei võta
      indrekL hea mõte tegelt et ainult foorumi kasutajana sisse logituna saaks kommenteerida.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Algselt postitas lorenzo


        Runno, aga mis sa sealt ootasid siis?
        jah.. ma tean, mis sealt oodata.. olen ka varem olukorraga tutvunud.. aga sellegipoolest.. miks ei võiks see olukord seal paraneda.. ei tohiks ületamatu takistus olla.. need kommentaarid on selle portaali häbiplekk ja äkki saaks midagi ette võtta peale käte rüpes istumise.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          \"Ungari Ferencvaros kukutati nõrgemasse liigasse\"

          njh 26. juuli 2006 | 13:36

          keda see huvitab?

          Kurat 26. juuli 2006 | 20:31

          Kus on uudis itaalia jalgpalliskandaali kohta?

          Lazio ja Fiorentina jäeti serie A-sse ja Juve miinuspunkte vähendati...

          MIKS EI OLE IKKA VEEL UUDIST SIIN?

          eelmisele 26. juuli 2006 | 20:33

          sest soccernet on pede

          bombz 26. juuli 2006 | 21:01

          Siit on mõttetu lugeda uudiseid, soovitan skysportsi, seal on 100 korda rohkem uudiseid ja 10 korda varem tulevad uudised sinna kui siia.

          sven 26. juuli 2006 | 21:36

          hommikust peale on kogu aeg üks ja sama uudis mis viimati üles pandud, mõttetu leht on see

          sven 26. juuli 2006 | 21:44

          inter nimetati itaalia meistriks



          hei-hei

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            olen nüüd ilgelt rõve, aga kui kunagi oli soccerneti koosolek, siis olin ma ainus, kes tahtis muuta portaalis kommenteerimist kasutajanimel põhinevaks, kuid see hääletati maha kõik teised contra mina

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Võiks selle Privaatsõnumite asjanduse lehekülje ülesse panna. Pop-upi värk on imelik ning minul ei funka. Oleks tõesti lihtsam kui see koguaeg silma all on

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                see privaatsõnumite asi küll sinna seadete menüü alla ei sobi olen nõus. kui keegi mingi PS saadab siis ma võib-olla paari kuu pärast loen seda isegi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Ma pean selle lihtsalt siia kopima

                  Marcos Senna ühinemas ManU-ga

                  sven 30. juuli 2006 | 17:57

                  jah täpselt 30 aastane ja mõttetu ost tuleb sest tüüp juba nii vana ja pole endale nimegi teinud

                  Keijo to sven 30. juuli 2006 | 18:01
                  Minu arust kui sa vähegi jalgpallist tead, siis on see vend euroopas vägagi tuntund nimi...värdleks teda Vieira või Ze Robertoga

                  sven to Keijo 30. juuli 2006 | 18:23
                  ma tean jalgpallist rohkem kui sa arvatagi oskad aga see mees küll väga nimekas pole

                  Keijo to sven 30. juuli 2006 | 19:26
                  järelikult ei tea, kui ei ole mehest kuulnud ....

                  jalkahaige 30. juuli 2006 | 19:49
                  jälle hakkab see-oi sa ei tea jalkast midagi. tean ikka küll. ei tea. no tean küll sa ise ei tea-jutt peale

                  Lõpuks jõudis vaidlus MSN-ide jagamiseni

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    no äkki areneb sellest ilus suhe. lillede ja lastega.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      millegi uue algus sorry off topicu eest.

                      Kommentaar


                        me ei taha teada kui hästi sa varustatud oled. Mine räägi naistele

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          me ei taha teada kui hästi sa varustatud oled. Mine räägi naistele
                          Räägi enda eest.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SixtySix
                            Võiks "varustus" alafoorumi teha.
                            Aegade jooksul on atribuutika foorum ikka selleks väga hästi sobinud.

                            Kommentaar


                              oi kui palju oleks veel off topic'ust läbusse tõstmist....
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Tõstke K-Järve Lootuse teema madalamate liigade alt meistri ja esiliiga alla.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X