320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• JuriM
    replied
    Keegi parandage see EDIT funktsioon ära - suht tiltis juba

EDIT tehtud. Pole tänu väärt.

- Fantoom

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

Mitte vandenõu vaid tegematajätmised lehe arendamises ja uuendamises. Kui aastaid pole midagi tehtud

nii et süüdi on hoopis wiiner

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
    Ei teagi, et kas kellelgi on vaja selle foorumi hääbumist ja selleks oligi vahepeal vaja siin kujundust ja muud muuta? Päris ok vandenõu
    Mitte vandenõu vaid tegematajätmised lehe arendamises ja uuendamises. Kui aastaid pole midagi tehtud ning äkki tuleb olude sunnil tegutsema hakata, siis ongi muutused kasutajatele radikaalsed.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    nahhui sellel uuel foorumil viga on, et keegi ei postita? See on retooriline küsimus.

Pigem on nii, et skini vahetamisel enamus igapäevastel külastajatel tekkis incentive oma "igapäevasest drugist" loobumisel. Ja nii on.

Endal sama, kaine peaga enam ei tõtta nii nagu omal ajal. Poisid on teada. tofoale ja nasfalile* ikka väikse pedekese viitekese viskab, sest nii on ja nii jääb, aga üldiselt....

*ja sis ka saad aru, et hea poiss vist isegi....?

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Ei teagi, et kas kellelgi on vaja selle foorumi hääbumist ja selleks oligi vahepeal vaja siin kujundust ja muud muuta? Päris ok vandenõu

Leave a comment:

• Wingback
    replied
    Seda foorumi hääbumise juttu võiks kummutada v tõendada mingite user statsidega, mis on küll ainult tegijatele teada, aga jah, tunnetan isegi et siinne aktiivsus on korralikult vähenenud. Olin isegi pärast "pauku" pikalt eemal, sest pold vastuvõetav see välimus ja kasutus, nüüd on nagu talutav juba, aga jah tööd paistab veel palju.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Väga kahju, et foorum hääbumas tõesti on. Ajaküsimus, millal pillid kotti pakitakse. Kui just kohe midagi välja ei mõelda ja päästa ei üritata.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    küll Augustis ellu ärkab jälle! hooaeg on läbi ju ManU jaoks.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    RIP foorum.
    Inglise alamfoorumis Premieri nädalavahetusel 14 mulle nähtavat postitust, neist umbes pooled tegin ise. Huvitav oleks teada, palju neid oli 2-3 aastat tagasi, aga kindlasti kordades rohkem. Seejuures alati kõige suurema fännide arvuga ManU teemas täielik vaikus.
    Sellest pole mõtet rääkidagi, et mänge või mängijaid analüüsitaks. Seda pole olnud juba ammu.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    Daz Booobi viimane postitus oli rohkem kui kuu tagasi, Pintsil varsti juba kolm kuud. mõni veel üritab, aga varsti ongi ainult Nasfali-sugused neandertallased jäänud. RIP foorum.
    Mina olen siin paska tootnud 10+ aastat ja viimasel ajal aktiveerun hetkeks ja siis jälle olen eemal. Samas kui sina oma varikontode bandega siia sisse tulid, siis hakkas küll juhtuma.

Leave a comment:

• Intertoto
    replied
    Daz Booobi viimane postitus oli rohkem kui kuu tagasi, Pintsil varsti juba kolm kuud. mõni veel üritab, aga varsti ongi ainult Nasfali-sugused neandertallased jäänud. RIP foorum.

Leave a comment:

• Jonas
    replied
    Algselt postitas Stok

Võib olla seotud renderdamisega, nimelt tviidid ja pildid laetakse vist AJAXiga hiljem järgi, mistõttu brauser ei saa enam aru, kus on ankur. Tviitidega on üldse kummaline teema, vahel laeb alles pärast refreshi ära.
    Mhm. Twitteri teema on ka mujalt vbulletini kasutavatest foorumitest läbi käinud. Nt juhtub nii, et kui paned embediga säutsu üles, siis muutub sul miskipärast terve leht aktiivseks. Vajutad ala suvalist kohta foorumis ja siis suunatakse sind twitterisse...

Leave a comment:

• Jonas
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Teine küsimus ka siia otsa.

Kui ma lähen foorumis teema uute postituste peale, siis kas ma olen ainus, kellel veidi suvalises kohas ekraani viskab? Ehk mul ei ole ekraani ülemises servas mitte uusim postitus. See on vahel alles järgmine postitus ja vahel eelmine postitus. Vanasti töötas see funktsioon paremini.
    IT vaatab seda teemat, aga suure tõenäosusega on see vbulletini enda keiss. Kui saab parandada, siis teeme.

Leave a comment:

• Jonas
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Parooli aegumine on tänapäevaste arusaamade järgi suhtkasutu. Uurige ehk annab 2FA ette keerata.
    Hei!

Sa oled miskis "custom liikmete" grupis, millel jäi see kahjuks muutmata. Nüüd seda aegumise probleemi ei teki. Vabandust, minu viga.

Leave a comment:

• elx
    replied
    Parooli aegumine on tänapäevaste arusaamade järgi suhtkasutu. Uurige ehk annab 2FA ette keerata.

Leave a comment:

Working...
X