320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    IDEE - Teha nii, et kasutaja kes foorumisse just on registreerinud ei saa postitada kuu aega. Siis lõpeks ära see, et kasutaja kes bani saab tuleb kohe teise nime all tagasi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Algselt postitas Indrec


      IDEE - Teha nii, et kasutaja kes foorumisse just on registreerinud ei saa postitada kuu aega. Siis lõpeks ära see, et kasutaja kes bani saab tuleb kohe teise nime all tagasi.
      kas tõepoolest annaks see mingitki efekti? ehk kas oskad viidata mõnele sellisele juhtumile (peale Davidsi)?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

        Karla, kuigi ta ei teinud nii palju kasutajaid. Aga point on nagu selles, et hetkel nii palju ei banita minu teada lihtsalt sellepärast, et ta nii kui nii teeb uue kasutaja ja tuleb jälle. Aga noh see oli ainult mõte

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Algselt postitas Indrec


          Karla, kuigi ta ei teinud nii palju kasutajaid. Aga point on nagu selles, et hetkel nii palju ei banita minu teada lihtsalt sellepärast, et ta nii kui nii teeb uue kasutaja ja tuleb jälle. Aga noh see oli ainult mõte
          Aga, mis juhtub nendega, kes registreerivad foorumisse selleks, et teavitada teisi mõne madalama liiga tulemusega näiteks sellest ja sellest voorust, meeskond1 ja meeskond2 vahelisest mõõduvõtust.

          Peale Davidsi pole rohkem selliseid ajuhiiglasi eriti olnud, kes peale esimest bänni aru ei saa, et mõistust ja oma ütlemisi tuleks natukene talitseda.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            Algselt postitas runno 21-04-05


            ei hakanud uut teemat kohe tegema, sest tahaks teada mis ka teised arvavad.

            Siin aastakokkuvõtteid tehes on valitud ka nn. \"jobu- ja geeniuspostitajaid\". Kuna üsna palju on viimasel ajal arusaamatuid postitusi ilmnenud, siis võiks teha sellise n.ö. kuu jobu valimise. Kellelgi moderaatoril oleks aga õigus üheks kuuks eelpoolnimetatud isiku kasutajastaatus muuta näiteks veebruaritüdruk, märtsitüdruk etc....Võib-olla selline \"austav tiitel\" paneks inimese pisutki mõtlema enne, kui järjekordne üllitis foorumit kaunistab. ehk siis TSENSUUR. Kui see idee aga väga tobe tundub, siis või ise näiteks aprillitüdruk olla.
            Kuu aega on möödunud.
            Kellel pealehakkamist on, võiks asja enda peale võtta, muidu jääbki soiku.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Algselt postitas Silver


              Algselt postitas Indrec


              Karla, kuigi ta ei teinud nii palju kasutajaid. Aga point on nagu selles, et hetkel nii palju ei banita minu teada lihtsalt sellepärast, et ta nii kui nii teeb uue kasutaja ja tuleb jälle. Aga noh see oli ainult mõte
              Aga, mis juhtub nendega, kes registreerivad foorumisse selleks, et teavitada teisi mõne madalama liiga tulemusega näiteks sellest ja sellest voorust, meeskond1 ja meeskond2 vahelisest mõõduvõtust.

              Peale Davidsi pole rohkem selliseid ajuhiiglasi eriti olnud, kes peale esimest bänni aru ei saa, et mõistust ja oma ütlemisi tuleks natukene talitseda.
              IP kaudu bännida peaks ju ka saama, et sellest arvutist enam siia foorumisse ei saaks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Restart modemile ja tagasi sa oledki!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Algselt postitas Indrec


                  IDEE - Teha nii, et kasutaja kes foorumisse just on registreerinud ei saa postitada kuu aega. Siis lõpeks ära see, et kasutaja kes bani saab tuleb kohe teise nime all tagasi.
                  a teeks nii, et enne kui saad postima hakata, pead läbima spetsiaalselt ettevalmistatud takistusraja, seejärel suunatakse sind IQ testi, kus tulemuseks peab vähemalt 140 olema. peale selle tuleb teada kõiki foorumikasutajaid peast, sealhulgas nende elukohti ja sünnikuupäevi. kui need asjad edukalt sooritatud, antakse 2 aastat mõtlemisaega, et kas ikka tahad soccerneti foorumi liikmeks astuda.
                  Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                  http://lisaaeg.wordpress.com

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    Ma ei saa hästi aru, milles probleem. Debiilikute postitusi on alati ju lihtne vahele jätta ja teiseks on parematel päevadel need lausa kuupärliteks. Ja kolmandaks pole neid minu arust ikka päris pikka aega siin foorumis nähtud, kuigi ma tõesti päris alamteemasid algusest lõpuni läbi ei loe. Silveril on õigus.

                    Ja ma tahaks kangesti teada, Indrec, mis Karlal viga on.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      Juba pikemat aega on Moderaatorite ja administraatorite privaatfoorumis aktiivseimaks teemaks \"Uus Logo\".
                      Mis plaanis ? Soccernet.ee saab uue ja säravama ? Ise teete ? Millal tuleb ?
                      Põnev, põnev...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Algselt postitas mjkk


                        Ma ei saa hästi aru, milles probleem. Debiilikute postitusi on alati ju lihtne vahele jätta ja teiseks on parematel päevadel need lausa kuupärliteks. Ja kolmandaks pole neid minu arust ikka päris pikka aega siin foorumis nähtud, kuigi ma tõesti päris alamteemasid algusest lõpuni läbi ei loe. Silveril on õigus.

                        Ja ma tahaks kangesti teada, Indrec, mis Karlal viga on.
                        Kui ta bani sai tegi ta ka uue kasutaja jne.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          Algselt postitas Indrec


                          Algselt postitas mjkk


                          Ma ei saa hästi aru, milles probleem. Debiilikute postitusi on alati ju lihtne vahele jätta ja teiseks on parematel päevadel need lausa kuupärliteks. Ja kolmandaks pole neid minu arust ikka päris pikka aega siin foorumis nähtud, kuigi ma tõesti päris alamteemasid algusest lõpuni läbi ei loe. Silveril on õigus.

                          Ja ma tahaks kangesti teada, Indrec, mis Karlal viga on.
                          Kui ta bani sai tegi ta ka uue kasutaja jne.
                          Oleneb kes kellele siin debiilik on!

                          Geniaalne Intrec.....ole nyyd tasa ja lepi sellega et midagi ei saa teha ei minu ega ka teiste vastu sest alati on olemas mingi asi mis õigustab mind ja veel teisi kes mõnele siin vastu sittumist käivad!

                          NÄIDE: Moderaatorite otsene sõim ja roppused foorumi külastajate vastu!

                          Nimesid ei maini!
                          R.I.P Steffi
                          7.05.05


                          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            Üldiselt olen ma rahuliku loomuga inimene. Usun sõnavabadusse ja puha. Ja siis ma jagan veel selle filosoofi seisukohta, kelle arvates tuleb inimese vabadusi piirata alles siis, kui nad teistele sisse sõitma hakkavad.
                            Vat täna hakkas härra Nathan mulle sisse sõitma. Minule meeldib siis foorumis käia. Siin on täitsa tore. Aga mingist piirist hakkab läbustamine segama. Kusjuures läbustada saab lahedalt, aga Nathan mitte ei läbusta lahedalt, vaid otsib konflikte. Ma ei ole siiamaani aru saanud, mis selle sügavamad põhjused on, kuid igatahes tundub, et inimene ei ole endale seda õiget paika maailmas veel leidnud. See on muidugi kurb, aga ainult sinnamaani, ks see teisi segama hakkab.
                            Näiteks kirjutasin mina täna ühe kena mõtiskluse ajateenijate teemasse. Igasugune lootus sellele mõistlikelt inimestelt tagasisidet saada kadus umbes leheküljepikkusesse läbustamisesse. Ning see tegi mind kurvaks, sest kirjutasin seda vähemalt 10 minutit.

                            Mul on lahendus ka välja pakkuda.

                            Äkki oled sa Nathan nõus korra ühe õlle taha maha istuma ja natuke vestlema. Mingisse verbaalsesse löömasse ma astuda ei kavatse ning kuju kõrval kakelda ka ei taha. Et mis arvad?
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                              Algselt postitas rohelineKonn


                              Äkki oled sa Nathan nõus korra ühe õlle taha maha istuma ja natuke vestlema. Mingisse verbaalsesse löömasse ma astuda ei kavatse ning kuju kõrval kakelda ka ei taha. Et mis arvad?
                              13 aastastele õlut ei müüda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

                                Algselt postitas Jyrka


                                Algselt postitas rohelineKonn


                                Äkki oled sa Nathan nõus korra ühe õlle taha maha istuma ja natuke vestlema. Mingisse verbaalsesse löömasse ma astuda ei kavatse ning kuju kõrval kakelda ka ei taha. Et mis arvad?
                                13 aastastele õlut ei müüda.
                                edit: sry. tahtsin öelda, et katsuge nüüd natuke üle olla. ei ole ju vaja.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X