320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti luubi osas - kuna see võtab lihtsalt palju ajaressurssi, siis ei ole see praegu nr 1 järjekorras. Fantasy peab õigel ajal veatult tööle saama ja paar portaali tööd oluliselt mõjutavat asja vaja ka ära lahendada. Aga sinu soov on kirjas.

    Kas seoses nende kasutajatega teemaga- tõenäoliselt oli see seotud selle sama vana versiooniga. Päris palju asju, mis on olnud sellised head asjad, neid miskipärast enam uue versiooniga kaasa ei antud. Kuna ma ise ei ole foorumiekspert, siis kõik sellised asjad suunan edasi targematele. Kas täppisotsing siin ei aita kuidagi?

    Piltide postitamine - ole hea ja pane mulle probleemipüstitus koos screenshotiga sõnumitesse. Vaatame üle, mis keiss on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jonas Vaata postitust
      Piltide postitamine - ole hea ja pane mulle probleemipüstitus koos screenshotiga sõnumitesse. Vaatame üle, mis keiss on.
      Asi on lihtne, kui lisad postitusele pildi otse URList, siis ilmub pilt ilusti postitusse, aga ilma tähemärke lisamata ei saa ainult pilti postitada, kuigi see võiks olla lubatud. Tegu seadistuse küsimusega.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

        Asi on lihtne, kui lisad postitusele pildi otse URList, siis ilmub pilt ilusti postitusse, aga ilma tähemärke lisamata ei saa ainult pilti postitada, kuigi see võiks olla lubatud. Tegu seadistuse küsimusega.
        Tänud info eest.
        Vaatasin asja üle. Parim, mida vBulletin pakub, on praegu "minimum characters per post" muutmine. Selle lükkasin nulli, aga seal on ka kohe disclaimer, et see 0 ei tähenda, et kasutaja ei peaks midagi kirjutama. Küll peaks nüüd piisama pilti lisades ala ühe "." lisamisest.

        Lugesin selle kohta natuke ja sain aru, et see on sihilikult nii, sest muidu oleks võimalik luua postitusi, mis on tühjad.
        Last edited by Jonas; 14.02.22, 20:17.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          tähemärgid
          Verbaalsele mürale pole tarvis lisada visuaalset müra.

          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nüüd peabki iga 90 päeva tagant parooli vahetama hakkama?

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Nüüd peabki iga 90 päeva tagant parooli vahetama hakkama?
              Sellega on nüüd korras.

              Kommentaar


                Soovitaks kõik venemaa klubide ja teised venemaaga seotud teemad siit foorumist määramata ajaks eemaldada.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Soovitaks kõik venemaa klubide ja teised venemaaga seotud teemad siit foorumist määramata ajaks eemaldada.
                  Minugi poolest. Ei kavatse sinna midagi postitada. See oli nagunii minu soolo pmst.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Arusaamatu sanktsioon minu jaoks ja keegi pooldaja võiks põhjendada. Neid teemasid ei kasutata (vähemalt ei ole siiani kasutatud) mingi agenda kontekstis. Livescore bannis ka ära vene liigad, jällegi minu jaoks veidikene mõistmatu, sest tegemist ei ole mingi stiilis vene propagandakanali blokeerimisega sarnase kaasusega. Tegemist olukorraga, kus venemaa realiteedi kajastamine blokeeritakse.

                    Nt telekavaataja (dno miks peaks lõpetama kirjutamise minu arvates) annab ülevaate, et klubist xyz lahkusid need ja nood mängijad või klubi liige xyz ütles seda. Kui seal toimuks mingi poliitiline propaganda, siis arusaadav, aga praegu tundub umbes sama nagu "DELFI lõpetab Venemaa kohta käiva info edastamise" vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Arusaamatu sanktsioon minu jaoks ja keegi pooldaja võiks põhjendada. Neid teemasid ei kasutata (vähemalt ei ole siiani kasutatud) mingi agenda kontekstis. Livescore bannis ka ära vene liigad, jällegi minu jaoks veidikene mõistmatu, sest tegemist ei ole mingi stiilis vene propagandakanali blokeerimisega sarnase kaasusega. Tegemist olukorraga, kus venemaa realiteedi kajastamine blokeeritakse.

                      Nt telekavaataja (dno miks peaks lõpetama kirjutamise minu arvates) annab ülevaate, et klubist xyz lahkusid need ja nood mängijad või klubi liige xyz ütles seda. Kui seal toimuks mingi poliitiline propaganda, siis arusaadav, aga praegu tundub umbes sama nagu "DELFI lõpetab Venemaa kohta käiva info edastamise" vms.
                      Mul ei ole praegu jaksu ja Venemaa jalgpall on surnud pmst. Ilmselt vanast harjumusest midagi Loko kohta ainult.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Asi ei ole propagandas. See riik on omadega nii propaganda masinasse kinni kiilunud, et rahvas oma peaga ei suudagi mõelda. Sellised mõrvarite pooldajad tuleb absoluutselt igalt poolt iga hinna eest välja süüa. Kas kõik Eesti poed teevad ka valesti, et lõpetavad vene toodete müümise? Ei, nad annavad oma panuse, loodan et ka Soccernet annab oma pisikese panuse..

                        Delfi vene info lõpetamise võrdlemine on minu arvates arusaamatu, kaks täiesti erinevat asja. Flashscorele respect, telekavaataja vastusele respect.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Flashscore näitab vene liiga tulemusi
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Jätke jalkafoorumisse jalka alles - ka Venemaa oma võiks siin saada kajastada. Eemaldage parem päevapoliitika, sellel pole siin mingit kohta.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Poleks absoluutselt seda oodanud, et siin foorumis sellised inimesed on.. isiklikult lahkun foorumist kuni need teemad on alles ehk see jääb mu viimaseks postituseks hetkel. Tean, et kohe tulevad rõõmusõnumid mingitelt tegelastelt, aga sellega valite ka sisimas poole.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Jätke jalkafoorumisse jalka alles - ka Venemaa oma võiks siin saada kajastada. Eemaldage parem päevapoliitika, sellel pole siin mingit kohta.
                                Venemaa asemel on gloobusel tühi laik, nagu ka Põhja-Korea.

                                Põhja-Korea jalgpallialased tegemised ei koti kedagi, sama saatus peaks tabama ka Venemaad.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X