320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ma vastupidiselt avatare just suuremana näen?

    Kommentaar


      Ma kõigist veidrustest ei hakka rääkima, mis mul siin ette tulevad, aga ükskõik mitu korda ma seda refreshin, ära lähen ja uuesti foorumisse tagasi tulen, ikka näitab foorumi avalehel Inglise jalgpalli uusima postina ManU teema oma. Ehkki mujale juba korduvalt postitatud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        vBulletin teab, mis su vananeva südame tegelikult kiiremini põksuma paneb.

        Aga tegelikult mul on sama lugu ja inglismaa alamfoorumi kōrval ka Offtopicuga. Küllap on see Jonas eelmise postituse teise punkti küsimus. Nuppu pole vahepeal lihtsalt vajutatud.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Miks mul mobiilis Brasiilia avatari ei ole?

          Kommentaar


            Minu profiil -> Muuda avatari -> Copy and paste an image URL from a hosting site: https://i.ibb.co/q0Lvk6k/Brazil.png
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Seoses kõigile tuttava anomaaliaga, mis puudutab ilmselt cache, siis noh, vajutame nuppu.
              Muidugi kui see eeldab, et nuppu peaks vajutama iga tunni tagant, siis see ei ole jätkusuutlik. Info IT'le edastatud.

              Samas, ise praegu olen testinud kahe teema puhul ja nii avalehelt kui ka teema vaates näitab kõike korrektselt.

              mcnamara kas on mõni kriitiline veidrus, mis foorumi kasutamise väga rõvedaks muudab?

              Eks me jõudumööda püüame asju paremaks muuta, aga paraku on kuskil piirid, mis tulenevad uuest foorumi versioonist.

              Hea näide on see, et kunagi oli avataride lisamise juures miski nupp, mis oli custom made. Noh, nupp võiks siiani olla, aga selle nupu funktsiooni enam uus versioon ei luba.
              Last edited by Jonas; 27.01.22, 14:08.

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ma saan aru, et fcfloraforever sattus isiklikku kriisi küll ennekõike Kalju avatari nägemise tõttu, aga sellegi poolest soovitan minna Minu profiil -> Muuda avatari -> Copy and paste an image URL from a hosting site ja visata sinna see link: https://i.ibb.co/FBqchL2/Flora.png

                Samas kui hakkas meeldima, siis Kaljul peaks olema ka täitsa toimiv PNG avatar olemas: https://foorum.soccernet.ee/core/ima...tars/Nomme.png

                EDIT: BTW, kuniks avatarid teemades sees nkn niivõrd väiksed on, siis premmi fännid saavad kõiki logosid ka nt fantasy lehelt: https://fantasy.premierleague.com/fixtures. Kopige lihtsalt pildi link ja visake samamoodi URL-ina siia sisse. Toimivad väga ilusti.

                + Jonas Kas võib olla, et LÄBU all postituste arv nüüd suureneb?
                Elagu läbu!

                Praegu on uuendusega nii jah. Ajad muutuvad ja praegu läbu piiranguid vist ei pane jah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                  mcnamara kas on mõni kriitiline veidrus, mis foorumi kasutamise väga rõvedaks muudab?
                  Kõige enam häirib mind võrreldes varasemaga see, et tekstid on nii väikeses kirjas.
                  Leicesteri teema sain tagasi, sest võtsin selle looja igno-listist ära. See on ok, las olla.
                  Üldiselt pole hullu, saab hakkama. Vana enam tagasi ei saa, sellest olen aru saanud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                    Kõige enam häirib mind võrreldes varasemaga see, et tekstid on nii väikeses kirjas.
                    Leicesteri teema sain tagasi, sest võtsin selle looja igno-listist ära. See on ok, las olla.
                    Üldiselt pole hullu, saab hakkama. Vana enam tagasi ei saa, sellest olen aru saanud.
                    Pead silmas postituse sisu tekstide osas või üleüldist foorumit?

                    Kui üleüldist foorumit, siis kas kasutad Metro Green versiooni?


                    Vana tagasi ei saa jah, kahjuks.

                    Kommentaar


                      Cache teemaga seoses on nüüd uudised sellised, et automaatne puhastus peaks toimuma iga tunni tagant.

                      Eks paistab, kas lahendab probleemi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                        Pead silmas postituse sisu tekstide osas või üleüldist foorumit?

                        Kui üleüldist foorumit, siis kas kasutad Metro Green versiooni?
                        Postituste tekst on väga väikeses kirjas. Kasutan Dark'i, Metro Greeniga see suurem ei paista.

                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kas seda Soccerneti luupi postituste ees oleks võimalik lisada kõikidele skinidele?

                          Lisaks: Vanasti oli võimalik näha ühes loetelus kõiki liikmeid. Neid oli võimalik sorteerida tähestiku järgi, postituste arvu järgi jne. Ma ei suuda praegu sellist kohta üles leida. Kas seda oleks võimalik taastada? Aegajalt on see olnud väga vajalik funktsioon.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kas seda Soccerneti luupi postituste ees oleks võimalik lisada kõikidele skinidele?

                            Lisaks: Vanasti oli võimalik näha ühes loetelus kõiki liikmeid. Neid oli võimalik sorteerida tähestiku järgi, postituste arvu järgi jne. Ma ei suuda praegu sellist kohta üles leida. Kas seda oleks võimalik taastada? Aegajalt on see olnud väga vajalik funktsioon.
                            Kuidas sellega lood?

                            Lisaks: oleks tore, kui pilte postitades ei peaks tähemärke lisama.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Lisaks: oleks tore, kui pilte postitades ei peaks tähemärke lisama.
                              Oleks tore kui pilte ei positataks ilma selgitava tekstita.

                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                                Oleks tore kui pilte ei positataks ilma selgitava tekstita.

                                tähemärgid
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X