320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    appi... äkki see on jalgpalliliidu teadlik katse foorum välja suretada? EJLi enamusosalus, wiiner puksitud kõrvale, Uiboleht juhatuses, Pohlakut siunav teema, Järvela sapised pisted podcastis, Kasperi nurin varikontode üle, mingi uus tüüp (Jonas) tanki lükatud... see kõik meigib senssi.
    Lol. Mõtlesin just sama asja. Neid paroole on vahetatud siin nagu sokke, ning see viimane...min.12 tähemärki parool. Nahhui on seda vaja nii keeruliseks teha?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      No kaua võib? Või ongi juba käega löödud?

      Kommentaar


        Parooliga sai korda.
        See oli paraku selleks, et mõnel kasutajal ei nõudnud väidetavalt parooli vahetust jms.
        Nüüd tundub kõik ok.
        Parooli vahetust küsib nüüdsest iga 90 päeva tagant ning parooli pikkuseks ikka tavaline 8 tähemärki.

        Kommentaar


          Seoses vana skinniga - sealt loen mina vähemalt praegu välja, et see meie versiooniga ei ühti.
          Kui leiate mõne skinni, mis teile potensiaalselt kõigile meeldib (või siis mingil määral enamusele), siis andke teada. Selle raha ikka leiame.

          Miks kõik nii kiiresti ei käi kui me sooviksime? Sellesmõttes olete aru saanud õigesti, et Wiinerit enam meie juures (Soccernetis) ei ole ning meie IT ei tegele ainult meie IT'ga. Ressurss on piiratud ja mingeid asju püüan ma ise lahendada, aga kuskilt jookseb ka minu oskuste piir.

          Kui keegi tunneb, et on vbulletini süsteemiga suur sõber ja ekspert, siis anna mulle endast teada ja äkki saab keegi omadest siin foorumiga appi tulla.
          Last edited by Jonas; 11.12.21, 09:29.

          Kommentaar


            Kusjuures minul pole kordagi paroolivahetust küsinud, aga ära olen vahetanud. Kirumise kõrvale positiivset ka - avatarid on tagasi!

            Edit: OK, mõnedel kasutajatel on avatarid tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kusjuures minul pole kordagi paroolivahetust küsinud, aga ära olen vahetanud. Kirumise kõrvale positiivset ka - avatarid on tagasi!

              Edit: OK, mõnedel kasutajatel on avatarid tagasi.
              Kahjuks sul peaks nüüd ühe korra uuesti seda vahetust nõudma. Pärast seda on ok.

              Avataride osas - palun tehke lollile selgeks, mis teema nüüd konkreetselt nendega on?

              Kas probleem on avatari pildi üles laadimisega või sellega, et te soovite, et teie vanad avatarid automaatselt uuesti kuvataks?

              Kuna neid probleeme on nii palju hetkel, siis pean vahepeal selliseid küsimusi ka küsima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                Kui leiate mõne skinni, mis teile potensiaalselt kõigile meeldib (või siis mingil määral enamusele), siis andke teada. Selle raha ikka leiame.
                Iga päevaga, mis te ootate, kaotate te kasutajaid. Et ma väga ei soovitaks "Soccernet Otsib Lemmikskinni" saadet teha. Minu soovituse järgi leiab 5 minutiga talutavad üles. Kui maksta ei taha, lisage otsingusse FREE.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                  Seoses vana skinniga - sealt loen mina vähemalt praegu välja, et see meie versiooniga ei ühti.
                  Kui leiate mõne skinni, mis teile potensiaalselt kõigile meeldib (või siis mingil määral enamusele), siis andke teada. Selle raha ikka leiame.
                  Üks - kaks stiili peaksid olema tumedad. Need on silmale kõige sõbralikumad ja mina oleksin kindlasti kasutaja. Kiirelt guugeldades leidsin sellised variandid: http://www.vbstyles.com/greenfox-5x-...plate-i51.html või http://www.vbstyles.com/modern-green...plate-i64.html Mõlemad on rohelise lisavarjundiga, mis peaks Soccernet.ee keskkonnale sobilik olema.

                  Siis üks stiil peaks olema hele koos rohelisega ning lisaks võiks olla veel valikus 2-3 stiili.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Üks - kaks stiili peaksid olema tumedad. Need on silmale kõige sõbralikumad ja mina oleksin kindlasti kasutaja. Kiirelt guugeldades leidsin sellised variandid: http://www.vbstyles.com/greenfox-5x-...plate-i51.html või http://www.vbstyles.com/modern-green...plate-i64.html Mõlemad on rohelise lisavarjundiga, mis peaks Soccernet.ee keskkonnale sobilik olema.

                    Siis üks stiil peaks olema hele koos rohelisega ning lisaks võiks olla veel valikus 2-3 stiili.
                    Eks ilmselt on mõistlik esmalt jah, kaks stiili võtta (tume/hele), et saaks suurema jama korda. Uurin ka selliseid stiile, millel oleks mobiilitugi võimalikult mõistlik, sest osad stiilid on desktopis maruokeid, aga siis võtad telefonist lahti ja jääd pimedaks.

                    https://www.sultantheme.com/product/...ro-2-pro-pack/ - siin on mingi eridiil, kus on sada erinevat asja olemas, aga siin on vähemalt võimalik enne tutvuda, et mida nad pakuvad ja kuidas mobiiliga on jne jne.

                    Uuel nädalal viskan IT'le mõned ette ja vaatame, kui keeruline/lihtne see asi olema saab. Eks ma panen siia esimesel võimalusel mõned, mille ühel hetkel leian.

                    Tänud kaasamõtlemast!
                    Last edited by Jonas; 11.12.21, 14:21.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                      Avataride osas - palun tehke lollile selgeks, mis teema nüüd konkreetselt nendega on?

                      Kas probleem on avatari pildi üles laadimisega või sellega, et te soovite, et teie vanad avatarid automaatselt uuesti kuvataks?

                      Kuna neid probleeme on nii palju hetkel, siis pean vahepeal selliseid küsimusi ka küsima.
                      vabandust, aga sellest on siin sada korda juttu olnud ju.

                      teemades "sees" olles enamike* kasutajate avatare ei kuvata (selle asemel on see hall tüüp/default avatar). näiteks:



                      samas süsteem teab, mis õige avatar on, sest teistes vaadetes (näiteks teemade loetelus) on need ilusti olemas. näiteks:


                      * ei kuvata n-ö tavalisi avatare (klubide vapid, riikide lipud), mis olid eelmises versioonis administraatori poolt üles laaditud/valitavaks tehtud. korrektselt kuvab praegu ainult "custom" avatare, mille jaoks tuli vanasti mingi tasuline SMS saata ja siis said pildi ise üles laadida.

                      Kommentaar


                        muidu – kuni siin arendajad mune sügavad, olen pisut ise CSSi näppinud ja foorumi vana versiooniga üsna sarnaseks teinud. vajalik on brauserilisa nimega Stylish, mis võimaldab veebilehtede stiile üle kirjutada. kui olen sellega valmis jõudnud, võin jagada.

                        Kommentaar


                          intertoto karikas oli paras saast, aga intertoto foorumlane on uus jeesus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                            muidu – kuni siin arendajad mune sügavad, olen pisut ise CSSi näppinud ja foorumi vana versiooniga üsna sarnaseks teinud. vajalik on brauserilisa nimega Stylish, mis võimaldab veebilehtede stiile üle kirjutada. kui olen sellega valmis jõudnud, võin jagada.
                            Kiiduväärt. Ootame! Praegu jalutaks nagu siin foorumis ringi nagu mingis magala vene ajast renoveerimata korteris.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Postituste muutmine ei toimi. Olen ma ainus?

                              Probleem on selline, et kui ma vajutan nupule "muuda", siis läheb postitus valgeks.

                              EDIT! See töötab, ei töödanud selle postitusega: https://foorum.soccernet.ee/forum/v-...33#post2434933
                              Ühesõnaga probleem on selles, et postitusi, millesse on lisatud tweet, ei ole võimalik muuta.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                intertoto karikas oli paras saast, aga intertoto foorumlane on uus jeesus
                                olgem tolerantsed ja ütleme et ühtlasi on ta ka uus muhammed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X