320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaadates, kuidas keegi pole suutnud isegi Igoneni teema pealkirja muuta, siis... peaks mingi korjanduse korraldama või?

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      vaadates, kuidas keegi pole suutnud isegi Igoneni teema pealkirja muuta, siis... peaks mingi korjanduse korraldama või?
      Äkki Elvise süda veel tuksub jalgpallile kaasa ja aitab meid kõiki?

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kui midagi positiivset öelda, siis meeldib see, et ei näe igno-listi tüüpide postitusi. Vanasti näidati nime ja oli võimalik kiusatusse langeda ja ikkagi postitust lugeda, nüüd õnneks enam mitte.
        ma sooviks sama asja teemade kohta. noh, et kui mcnamara on ikka ilgete pedede fänn siis nende pedede teema ei tule mulle nähtavale.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

          ma sooviks sama asja teemade kohta. noh, et kui mcnamara on ikka ilgete pedede fänn siis nende pedede teema ei tule mulle nähtavale.
          Neljapäeval pole okei jooma hakata.

          Kommentaar


            Kus ma avatari muuta saan?

            Kommentaar


              Kuu aega on möödas ja ikka kõik uttivis. Tuleb mingil õhtul välja valdada ja klaasikese kõrvale see "head aega" postitus ära teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kuu aega on möödas ja ikka kõik uttivis. Tuleb mingil õhtul välja valdada ja klaasikese kõrvale see "head aega" postitus ära teha.
                Enesetapp alkoholiga pole lahendus, on valutumaid ja kiiremaid viise. Aga esialgu kirjuta mulle privasse, ma näitan sulle Tottit ja Mourinhot 69is.

                Kommentaar


                  Ei pannudki tähele, et siin nüüd sellised lõbusad võimalused. Kõva.

                  Kommentaar




                    alright Joe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      Ei pannudki tähele, et siin nüüd sellised lõbusad võimalused. Kõva.
                      see on küll vahva

                      Kommentaar


                        Mingid tüübid kasutasidki võimaluse ära, hakkasid Levadia teemas Times New Romanit panema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Mingid tüübid kasutasidki võimaluse ära, hakkasid Levadia teemas Times New Romanit panema.
                          Vähemalt mitte Comic Sansi.

                          Kommentaar


                            Nüüd juba sülitatakse avalikult näkku ka...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Nüüd juba sülitatakse avalikult näkku ka...
                              Imestasin ka just, et niimoodi ootamatult tulid kapist välja. Aga pole midagi teha - avatar ei valeta ja sa nüüdsest premmipede

                              (Ma muidugi läheks sellise avaliku solvamise eest soccerneti vastu kohtusse)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Nüüd juba sülitatakse avalikult näkku ka...

                                respect

                                Kommentaar

                                Working...
                                X