320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siinsed viimased postitused on nii ilusad! Nii visuaalselt kui ka hingeliselt!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust

      Ma enne just vaatasin, et sa olid eeskujulikult juba enne mu üleskutset avatari paika sättinud. Ei märganudki, et see ka selline karvane. Aga ehk sai parem:
      Loko.pnghttps://i.ibb.co/jvNzFtb/Loko.png

      Tee mulle näiteks üks Sheffield United ka. Aitäh.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        Tee mulle näiteks üks Sheffield United ka. Aitäh.
        SheffWed.pnghttps://i.ibb.co/sHWLW5w/SheffWed.png








        Just kidding

        SheffUtd.pnghttps://i.ibb.co/ZNBHQpn/SheffUtd.png
        20 LEGEND

        Kommentaar


          huvitav, et postitust muutes viskab nüüd ette valge kasti

          kas peaks brauserit vahetama vms?
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Proovisin enda postituse peal ja tühja kasti ei visanud.

            Kas kellelgi teisel veel sama probleem?

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Lisaks eelnevalt mainitud asjadele tunnen puudust võimalusest foorumi avalehel alamfoorumi ees olevat ikooni topeltklikkides see loetuks märkida. Praegu tuleb selleks alamfoorum lahti klikkida ja alla scrollida, mis on tüütu.
              Kas selle funktsiooni tagasi saamine on väga keeruline? Ei jõua neid ennustusvõistluste ja inglise jalgpalli alamfoorumeid koguaeg käia loetuks märkimas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                Proovisin enda postituse peal ja tühja kasti ei visanud.

                Kas kellelgi teisel veel sama probleem?
                Ma nüüd sain selle ManUtd teemas järgi proovida. Mul vähemalt tekkis jama siis, kui üritasin twitteri postitust embed'ida. Midagi läks sellega nihu, st embed'i ei näita ja postitust enam muuta või kustutada ka ei saa.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Katsetus

                  Sisuliselt on säutsu lisamiseks vaja kasutada BB Code lahendust, aga uut, sest see vanem versioon on jah katki. Tweeti näitab, aga siis, kui refreshid. Aga muuta tõesti ei saa. Täielik anomaalia. Aga uue lahendusega saab muuta ka. Pole küll parim lahendus, aga kiire fix vähemalt.

                  1. Otsi üles säutsu kood. See on antud tweedi puhul boldis olev number:
                  twitter.com/KasperElissaar/status/1479777542529814529
                  2. Pane see number kastikeste vahele. [säuts].......[/säuts] (säuts asemel kirjuta tweet)
                  3. Hetkel muud kiiret lahendust pole ma ise leidnud, aga see tundub toimivat uue versiooniga.
                  4. Samas, selle koodi alla ei saa midagi kirjutada, sest siis viskab kõik aktiivseks lingiks. Ehk siis kogu muu tekst peaks olema embeditud tweedi kohal.
                  5. Jah, kui ma tahan postitust muuta, siis ta ütleb mulle praegu, et "are you sure you want to leave the page". Panen mingi 3 korda cancel ja siis laseb uuesti postitust muuta.
                  6. Panen IT'le lauale, et lahendus nagu on, aga see pole just kõige mugavam.

                  Last edited by Jonas; 18.01.22, 11:57.

                  Kommentaar


                    Tehtud, tänud!

                    Kommentaar


                      Äge! Aga kui viitsid, pane see variant: https://i.ibb.co/1TYDhgK/WestHam.png

                      Need gif failid, mida algul linkisin, kipuvad veidi karvased olema.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Kas need avatarid peavadki nii väikseks jääma user'ite juures? Ise arvan et 2x width'iga oleks ka okei praeguse raami asemel. Kasutan vB5 style'i.

                        Kommentaar


                          Nõuan selgitust, miks mul nii rõve avatar on? See on kriminaalne!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Nõuan selgitust, miks mul nii rõve avatar on? See on kriminaalne!
                            FAB7B05E-4F3F-46D4-8756-83181F7808ED.png
                            tähemärgid
                            Lisatud failid
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Hei!
                              Vastan viimastele küsimustele korraga ühes postituses:

                              1) Avatarid userite juures - need on default iga skini puhul. Soovitan võtta Metro Green, see on okei. Kunagi oli mingi nupp (vb on siiani), et customize avatar vms, aga uue vbulletin versiooniga on asjad nii nagu vbulletin on paika pannud.
                              2) fcfloraforever ei saa bänni - see on mingi cache teema. Sisuliselt teeme pidevalt vbulletini enda cache'le puhastuse ja siis probleem laheneb. Anomaalia. Mul on paar korda juhtunud ja siis pärast nuouvajutust on korras jälle.
                              3) fcfloraforever - sinu avatar on selline seepärast, et kahjuks tuleb foorumi versiooniuuenduse tõttu kõigil ise oma avatar uuesti üles laadida.

                              Väga paljud probleemid on seotud vbulletini endaga. Kuigi uus versioon on olnud turul juba mitu aastat, siis vaatamata sellele on ikka osad asjad katki. Näiteks see sama twitteri keiss. Lahendus nagu on antud, aga lahenduse all on kommentaarid, et see lahendus teeb foorumi katki. Noh, sellele vastust pole. :/

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et fcfloraforever sattus isiklikku kriisi küll ennekõike Kalju avatari nägemise tõttu, aga sellegi poolest soovitan minna Minu profiil -> Muuda avatari -> Copy and paste an image URL from a hosting site ja visata sinna see link: https://i.ibb.co/FBqchL2/Flora.png

                                Samas kui hakkas meeldima, siis Kaljul peaks olema ka täitsa toimiv PNG avatar olemas: https://foorum.soccernet.ee/core/ima...tars/Nomme.png

                                EDIT: BTW, kuniks avatarid teemades sees nkn niivõrd väiksed on, siis premmi fännid saavad kõiki logosid ka nt fantasy lehelt: https://fantasy.premierleague.com/fixtures. Kopige lihtsalt pildi link ja visake samamoodi URL-ina siia sisse. Toimivad väga ilusti.

                                + Jonas Kas võib olla, et LÄBU all postituste arv nüüd suureneb?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X