320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Pärast järjekordse pundi roppuste eemaldamist pean küsima, kui mitu korda seda veel tegema pean, enne kui dribbler69 mõneks ajaks sanatooriumisse puhkama saadetakse?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Ühinen mcnamara poolt tõstatatud küsimusega. Üks asi on ropendamine aga lisaks sellele on tüüp kolme nädalaga üle 100 postituse teinud, millest enamus on stiilis \"Ronaldinho on parem kui Zidane\". Mõttetu foorumi risustamine.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Ja mina suutsin ka ennast niipalju kokku võtte, et hiljuti kustutati üks minu kommentaar :P
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas Kebab


          Ja mina suutsin ka ennast niipalju kokku võtte, et hiljuti kustutati üks minu kommentaar :P
          Oli tõesti näha, et sa oma idiootsustega parima üritasid anda
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Algselt postitas Maarek


            Algselt postitas Kebab


            Ja mina suutsin ka ennast niipalju kokku võtte, et hiljuti kustutati üks minu kommentaar :P
            Oli tõesti näha, et sa oma idiootsustega parima üritasid anda
            Aga sinu õnnetuseks hoopiski mitte sealt, kus sa seda soovinuks oleks
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas Maarek


              Algselt postitas Kebab


              Ja mina suutsin ka ennast niipalju kokku võtte, et hiljuti kustutati üks minu kommentaar :P
              Oli tõesti näha, et sa oma idiootsustega parima üritasid anda

              Ja nagu näha ei kuulu solvamine mitte ainult itaalia jalgpalli, vaid ka selle fänide juurde. Aga nende jaoks on se ju normaalne.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Algselt postitas Kebab


                Algselt postitas Maarek


                Algselt postitas Kebab


                Ja mina suutsin ka ennast niipalju kokku võtte, et hiljuti kustutati üks minu kommentaar :P
                Oli tõesti näha, et sa oma idiootsustega parima üritasid anda

                Ja nagu näha ei kuulu solvamine mitte ainult itaalia jalgpalli, vaid ka selle fänide juurde. Aga nende jaoks on se ju normaalne.
                Ära võta südamesse
                On ju korduvalt mainitud, et ei ole mõtet ühte ja sama jama neljas järjestikuses postituses kirjutada. Jube tüütuks läks lugemine
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Algselt postitas Maarek

                  Ära võta südamesse
                  On ju korduvalt mainitud, et ei ole mõtet ühte ja sama jama neljas järjestikuses postituses kirjutada. Jube tüütuks läks lugemine

                  Mõtet ei ole siis, kui sinu lemmikutest head ei räägita. Aga see on vaid minu arvamus.

                  PS. Kui sul mulle midagi isiklikku on ette heita, saab seda alati privaatselt teha.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Ma lihtsalt soovin teada, et mis kamm on. riks12 sai ju bänni, kuid on Aktiivsete kasutajate all

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Üks inimene reostab ainult...
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mingi hoiatuse võiks sellele ballack'ile teha.Kainelt võttes-arutlemisvõimetu ja räuskab.Absoluutselt ilma igasuguste närvideta.Koer käib ju ka kaelarihma otsas.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          No ma ei tea
                          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                          täpsemalt kasutaja keitsik 03. 2007 | 16:35 kirjutatud kommentaar

                          tra kui nõme vend kes kirjutas artikli,, ei tea jalkast sittagi,, see ei olnud MERK see oli FANDEL rsk!!!!!!!!!!!!
                          Kas nii ikka võib? Pealegi kasutaja vincent oli juba varem tunduvalt viisakamas vormis artikli kirjutaja eksimusele tähelepanu juhtinud....

                          Või võib kommentaarides kirjutada kõike ja minu läesolev post seega puhas offtpic???

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Mingi hoiatuse võiks sellele ballack'ile teha.Kainelt võttes-arutlemisvõimetu ja räuskab.Absoluutselt ilma igasuguste närvideta.Koer käib ju ka kaelarihma otsas.
                            kui kellelegi hoiatus teha siis võiks juure tasandil pihta hakata ja seega sulle ka kohe teha kuna mina pole niisama kedagi sõimanud - ikka siis kui mind mõnitatakse või sõimatakse või provotseeritakse. pole provokaatoreid nagu selle lausega sina siis pole ka minu poolt mingeid räuskamisi. ei ole raske loogika eks. ära mitte hakkagi vaidlema et sa mind koeraks ei sõimanud selle lausega.

                            Kommentaar


                              Ballack, püüa valitseda ennast. Mida sa sellega enda arvates saavutad, kui iga provokatsiooni peale räuskad ja kõik läbi sõimad? Tõmbad ainult rohkem vett kaela.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                Ballack, püüa valitseda ennast. Mida sa sellega enda arvates saavutad, kui iga provokatsiooni peale räuskad ja kõik läbi sõimad? Tõmbad ainult rohkem vett kaela.
                                pole siis vaja provotseerida!
                                ja ei sõima ta kedagi, kui talle öeldakse halvasti siis ta ka vastab samaga.
                                samas paha lugeda kui inimesed keda ma tean ja tunnen omavahel kraaklevad.
                                ehk aitab?
                                teeb lihtsalt haiget.
                                meid niigi vähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X