320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajukääbik oled sina.

    Aga härra Wiiner, kas tõesti ei ole aeg midagi ette võtta nende spambotide vastu? See on juba ridikjulöös.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Hästi tehtud eelmise nädala 'tehniliste töödega'. Foorum on ikka mingis persest serveris, mis pidevalt errorit toodab, ja spämm lendab endiselt laias kaares.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Hästi tehtud eelmise nädala 'tehniliste töödega'. Foorum on ikka mingis persest serveris, mis pidevalt errorit toodab, ja spämm lendab endiselt laias kaares.
          see errori värk jamab koguaeg,kuidagi ei lase korralikult foorumit külastada
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            see errori värk jamab koguaeg,kuidagi ei lase korralikult foorumit külastada
            See on meie uus taktika tüütumate postitajate suhtes. Need, kellel nädalavahetusel oli foorumis tehnilised tööd ja kellel on pidevalt errorid, on millegagi hakkama saanud. Meie paremad pojad möllasime sel ajal karmilt foorumis ringi!

            Kommentaar


              jälle mingi lipumees tegeleb
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Foorumis on järjekordne liputaja!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  saatke see vend tagasi artiklite kommentaare solkima - http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=23945
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    saatke see vend tagasi artiklite kommentaare solkima - http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=23945
                    Nüüd kui AC Milanil on Icemani ajudega fänn, siis küll kõlbab bännida jah?

                    tegelikult toetan Jasperit
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar





                      kiiremas korras bänn
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Terve foorum cocktagged.

                        Kommentaar


                          http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=25383 spamm
                          http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=32682 spamm
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar




                            Miks see kasutaja pole ikka veel bännitud?
                            Vaadake tema poste....kõik on puhas spämm ja lisaks ta on veel pannud oma signatuuri välja mõeldud tsitaadi, kus ta üritab laimata mind. Palun, adminnid, eemaldage see tüüp foorumist. Aitäh

                            Või kui te teda ei ole nõus bännima, siis eemaldage vähemalt tema signatuur. Adminnid peaksid seda saama tegema.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=32408

                              Miks see kasutaja pole ikka veel bännitud?
                              Vaadake tema poste....kõik on puhas spämm ja lisaks ta on veel pannud oma signatuuri välja mõeldud tsitaadi, kus ta üritab laimata mind. Palun, adminnid, eemaldage see tüüp foorumist. Aitäh

                              Või kui te teda ei ole nõus bännima, siis eemaldage vähemalt tema signatuur. Adminnid peaksid seda saama tegema.
                              Oot misasja??? MINU POSTID ON SISUTÜHJAD JA SINUOMAD EI OLE ?? HAHAHHAHAHAHHA. JOBU. ja miks sa tahad mu bannimist? kui sa suudad tuua 5 hästipõhjendatud argumenti + tõestust, siis ma lahkun ise. ja selle tsitaadi kohta... kui sulle see tsitaat ei meeldi, siis saada mulle pm ja ma võtan selle maha, mitte ära kitu siin selja taga adminnidele. ega ma ju ei ole mõttelugeja, et pean aru saama, et sulle ei meeldi teise kasutaja allkiri. ja lisaks, kui minu postid on spämm, siis...... damn, mul ei tule ühtegi head võrdlust pähe prg, aga ütleme nt et siis sa oled sitane pederast

                              EDIT: lisaks et see tsitaat pole enda välja mõeldud !! need on kõik sinu enda sõnad, ma lihtsalt kustutasin paar rida möla vahelt ära, JUURDE EI PAND MIDAGI !!!!!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                Oot misasja??? MINU POSTID ON SISUTÜHJAD JA SINUOMAD EI OLE ?? HAHAHHAHAHAHHA. JOBU.
                                say whaaat?!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X