320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Postita oma spämmi, vabandust, 'oma arvamusi', Rooma teemasse. Punkt.
    Kus seal spämm on? Viimati kutsui seda ÕNNESOOVIKS! See et sina tõlkida ei oska või tahad paranoiliselt ridade vahelt lugeda...see ei ole normaalne! See on selektiivne valimine, kes võib ja kui palju mis kohta postitada, see on idiootsus, ise ikak saad aru ju, täiskasvanud mees nagu sa oled?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kus seal spämm on? Viimati kutsui seda ÕNNESOOVIKS! See et sina tõlkida ei oska või tahad paranoiliselt ridade vahelt lugeda...see ei ole normaalne! See on selektiivne valimine, kes võib ja kui palju mis kohta postitada, see on idiootsus, ise ikak saad aru ju, täiskasvanud mees nagu sa oled?
      ja see, et sa sama ila postitasid kolm korda järjest, on normaalne? sa ju tead ise ka väga hästi, et tegelikult sa lihtsalt trollid, ei ole siis mõtet viriseda, kui see rämps ära kustutatakse. täiskasvanud mees nagu sa oled - harden the fuck up.

      ja btw modede kaitseks olgu taas üle korratud, et jah, nad tegelikult ongi selleks, et natukenegi hoida kontrolli all seda, kes mida ja kuhu postitab. ilma nendeta oleks kogu see foorum veel hullem läbuauk kui ta niigi on, kusjuures siin foorumis on väga liberaalne suhtumine igasugusesse mölasse. millest küll tuleb arvamus, et netifoorum on koht, kuhu igaüks peab saama vankumatu inimõiguse kohaselt postitada kõike, mis pähe tuleb, no aru ma ei mõista.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ja see, et sa sama ila postitasid kolm korda järjest, on normaalne? sa ju tead ise ka väga hästi, et tegelikult sa lihtsalt trollid, ei ole siis mõtet viriseda, kui see rämps ära kustutatakse. täiskasvanud mees nagu sa oled - harden the fuck up.

        ja btw modede kaitseks olgu taas üle korratud, et jah, nad tegelikult ongi selleks, et natukenegi hoida kontrolli all seda, kes mida ja kuhu postitab. ilma nendeta oleks kogu see foorum veel hullem läbuauk kui ta niigi on, kusjuures siin foorumis on väga liberaalne suhtumine igasugusesse mölasse. millest küll tuleb arvamus, et netifoorum on koht, kuhu igaüks peab saama vankumatu inimõiguse kohaselt postitada kõike, mis pähe tuleb, no aru ma ei mõista.
        Teemal trollimine. Kui ma teen Manu teema lahti, vaatavad mulle vastu postitused Chelsea, Pooli jne fännidelt, kes just ei ütle kõige ilusamalt, ei kiida Manut taevani. Miks nende postid siis alles jäetaske? Kustutage kõik ära! Lenin või Stalin, mis seal enam vahet on! Aga kui te neid poste ei kustuta, siis ma ei näe ühtegi loogilist seletust miks just MINU post ära kustutakse, ja seda alatasa.
        PS! vince, sina õpi kõigepealt noorte positega suhtlema, mitte iga suvalise rea pärast selga lendama, ja siis tule mulle meheks olemisest rääkima kusi raisk
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          kui tundub, et alati ainult sinu kallal nokitakse, siis äkki tasuks hoopis peeglisse vaadata.

          ja väga kenasti tõestad oma täiskasvanulikkust. hoia üleval, hea töö.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            kui tundub, et alati ainult sinu kallal nokitakse, siis äkki tasuks hoopis peeglisse vaadata.

            ja väga kenasti tõestad oma täiskasvanulikkust. hoia üleval, hea töö.
            Ei , vince sa oled lahe vend, mulle sa meeldid! Kui poliitikasse lähed, siis oleks minu pere hääled sinu! Anna aind tuld ja ole märtsiks valmis! Väga teemakohane vastus mudiu minu probleemile Nagu sinu kaks kuldset rida andsid praegu vastuse AIDSi ja vähi ravimiks! Sa oled ingel vince, ausalt. Ja kui sa veel rohkem modedele jne . poed, siis keegi äkki kutsub sind teki alla
            Ühesõnaga jään ootama konkreetset vastust, miks mina ei tohi ja KÕIK teised tohivad. Nüüd käib jutt juba nendest kuradima varikontodest jne . kõik see spämm mida vince ja fitti silmad pidasid,, mida toodetakse siin ikka massiivselt, aga just minu postid on need mis ahju lähevad...kurb kurb..aga vastust ootaks ikkagi ! Ajaa, kui võimalik siis lahendust probleemile ka!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Ei , vince sa oled lahe vend, mulle sa meeldid! Kui poliitikasse lähed, siis oleks minu pere hääled sinu! Anna aind tuld ja ole märtsiks valmis! Väga teemakohane vastus mudiu minu probleemile Nagu sinu kaks kuldset rida andsid praegu vastuse AIDSi ja vähi ravimiks! Sa oled ingel vince, ausalt. Ja kui sa veel rohkem modedele jne . poed, siis keegi äkki kutsub sind teki alla
              Ühesõnaga jään ootama konkreetset vastust, miks mina ei tohi ja KÕIK teised tohivad. Nüüd käib jutt juba nendest kuradima varikontodest jne . kõik see spämm mida vince ja fitti silmad pidasid,, mida toodetakse siin ikka massiivselt, aga just minu postid on need mis ahju lähevad...kurb kurb..aga vastust ootaks ikkagi ! Ajaa, kui võimalik siis lahendust probleemile ka!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                no mul on pohh see tsensuur, kuna läbu on ropult palju. Probleem on selles, et eri vendadele kehtivad eri reeglid ja teatud härrad peavad ennast ikka nii härradeks, kuigi on ise hullemad trollid kui teised kokku. Rumalus ei ole kuridegu, aga kui piiratud mõtlemisega inimene teisi järjepidevalt noomib, siis on vilets vaadata küll.

                Ja palun ärge hakake ridade vahelt lugema ja igasugu asju ette kujutama. Nagu näha on asi mäda ja kala haiseb igalt poolt. Rõvedalt haiseb. Fuih!

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ühesõnaga jään ootama konkreetset vastust, miks mina ei tohi ja KÕIK teised tohivad.
                  Vastan ise: sest moded ütlevad nii.

                  Mina ei oleks sinu algset postitust ära kustutanud, aga austan modede õigust oma alamfoorumites ise korda hoida, kuniks neile suuremaid pretensioone ei ole. Aga kui sa vastad postituse kustutamisele korduva ja korduva ja korduva spämmiga, teades juba ette, et see kuulub kustutamisele, siis võid oma halaga tõesti metsa minna.

                  Spämmi, lapsiku virina ja lahmivate solvangute jätkudes võivad moded su ka puhkusele saata.

                  Kommentaar


                    just in case c*unt, oli meil mingi kokkulepe, kuidas toimida, kui sa oled kihlveo lõppemise ajal bännitud?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Vastan ise: sest moded ütlevad nii.

                      Mina ei oleks sinu algset postitust ära kustutanud, aga austan modede õigust oma alamfoorumites ise korda hoida, kuniks neile suuremaid pretensioone ei ole. Aga kui sa vastad postituse kustutamisele korduva ja korduva ja korduva spämmiga, teades juba ette, et see kuulub kustutamisele, siis võid oma halaga tõesti metsa minna.

                      Spämmi, lapsiku virina ja lahmivate solvangute jätkudes võivad moded su ka puhkusele saata.
                      Vaata mazz, sinult mõistlikku suhtumist ei oota ma juba ammu, aga ära päris idiooti ka palun mängima hakka. Võta see uus eruokalkulaator ja arvuta välja kui palju on vincenti v fitti vms. 5000 postitusest spämm, suvaline ila, mõnitamine, trollimine või laussõim. Kui sa oled selle tehte ära teinud, siis tule uuesti siia tagasi ja kirjuta emakeeles, mis õigused nad kaasa on saanud, mida mul pole? See et nad on moded? Pole piisav põhjendus. See on nagu politseinik tapab suvalise inimese oma vabal ajal ära ja ütleb pärast, et "MA VÕIN, SEST MA OLEN KORRAVALVUR" (siin peab äärmuslikke näiteid tooma ,kuna mõne isiku IQ lihtsalt ei võta jutu pointi välja)! Kui inimene on moderaator siis tal on KOHUSTUS OLLA EESKUJU, mitte teha seda mida EI TOHI 3 korda rohkem kui tavakasutajad!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Probleem on selles, et eri vendadele kehtivad eri reeglid ja teatud härrad peavad ennast ikka nii härradeks, kuigi on ise hullemad trollid kui teised kokku. Rumalus ei ole kuridegu, aga kui piiratud mõtlemisega inimene teisi järjepidevalt noomib, siis on vilets vaadata küll.
                        Aa, okei Ren. Tunnistan oma ränka süüd. See pask, mida mina (või vints, või keda sa nüüd silmas pead?) siia foorumisse toodame, on ikka üle mõistuse. Kuigi kindlasti olen ma mõne jobu üle ironiseerimise vahele teinud ka paar asjalikku postitust, ei ole see märkimist väärt.

                        Ühtlasi taastasin kõik counti 'arvamusavaldused' manku teemas. Õieti oli neid ainult 1 ja ta pidas seda vajalikuks postitada enam kui 20 korda. Lugege terviseks.

                        Ma tõesti enam ei tea, mis alustel moderaatorid töötama peaksid. Mõni aeg tagasi oli juhus, kus administraator(!) PraS hakkas kustutama minu postitusi, et mulle näitlikult selgeks teha, kui halb tunne see on, kui kellegi kirjatükk kustub. 'Ära tee teistele seda, mida ei taha, et sulle tehakse; ja mul ei ole sinuga probleemi,' PMis ta mulle. Otse loomulikult saatsin ma ta viisakalt perse. Tagantjärgi mõeldes oli see muidugi liiast, oleks võinud seda teha ka ilma viisakuseta. Samuti palusin tookord end mazzil moderaatori õigustest (ja kohustustest) vabastada, kuid ta veenis mind jätkama.

                        Hetkel aga on mul täiesti lõplikult kopp ees pidevast võitlemisest tüüpidega, kes selle asemel, et püüda pisut mõelda, otsivad hoopis lahendust 'oma probleemidele'. Sorry, count, ma ei saa sulle lobotoomiat teha, kuigi see oleks ainus, mis sind aitaks. Seega uuest aastast mina enam moderaatorina jätkata ei soovi ja palun leida mõni teine loll, kes viitsib selle jamaga tegeleda.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Vaata mazz, sinult mõistlikku suhtumist ei oota ma juba ammu, aga ära päris idiooti ka palun mängima hakka. Võta see uus eruokalkulaator ja arvuta välja kui palju on vincenti v fitti vms. 5000 postitusest spämm, suvaline ila, mõnitamine, trollimine või laussõim. Kui sa oled selle tehte ära teinud, siis tule uuesti siia tagasi ja kirjuta emakeeles, mis õigused nad kaasa on saanud, mida mul pole? See et nad on moded? Pole piisav põhjendus. See on nagu politseinik tapab suvalise inimese oma vabal ajal ära ja ütleb pärast, et "MA VÕIN, SEST MA OLEN KORRAVALVUR" (siin peab äärmuslikke näiteid tooma ,kuna mõne isiku IQ lihtsalt ei võta jutu pointi välja)! Kui inimene on moderaator siis tal on KOHUSTUS OLLA EESKUJU, mitte teha seda mida EI TOHI 3 korda rohkem kui tavakasutajad!
                          Mida teeb inimene, kellele korravalvur on tema arvates liiga teinud?

                          a) situb mendijaoskonna esise täis ja hädaldab, miks tal seda teha ei lubata.
                          b) pöörab sellele tähelepanu ja kui probleem on olemas, saab kaaskodanike toetuse.

                          Kommentaar


                            voah voahh voaahh, calm down fitt, calm the f*ck down!
                            Kes siin on soovinud kellegi lahkumist moderaatorina? Küsimus oli hetkel ÜHES konkreetses postis mille ma eile tegin Manu teemasse. Sul ei olnud seda kohe kindlasti vaja ära kustutada, aga sa siiski tegid seda. Keskmine inimene oleks selle asja niisama jätnud, aga nagu sa mainisid, siis mina olen piisavalt kretiin, et oma posti korrata ja veelkord korrata, kuni sa aru saad, et mul on ÕIGUS oma arvamust avaldada, kuniks see kedagi otseselt ei solva. Mina pean sinu ja vincenti jne. jama lugema hommikust õhtuni, kõik kohad on täis, aga keegi hakka seda kustutama, seda peetakse normaalseks, sest teil on suuremad õigused ja te olete niiiiiiii überr lahedad. See on äärmiselt vale suhtumine.
                            Ja ma ei pea ennast mingiks räigeks spämmeriks nagu te üritate siin väita. Itaalia temast satun ma väga harva kuskile mujale postitama, niiet süüdistage oma spämmi teemas küll kedagi teist!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Aa, okei Ren. Tunnistan oma ränka süüd. See pask, mida mina (või vints, või keda sa nüüd silmas pead?) siia foorumisse toodame, on ikka üle mõistuse...
                              Ma isegi kirjutasin oma posti, et palun mitte ridade vahelt lugeda ja hakata spekuleerima, et kellele mu tekst suunatud on...aga siis ma kustutasin selle. Oleks ju võinud selle alles jätta, aga ega see vist poleks aidanud ka.

                              Eks igaüks näeb seda, mida tahab ja selles on inimest patt süüdistada.

                              Kommentaar


                                maha fittivints, count adminniks!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X