320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=26801 - meid ei huvita sinu kombod
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      räägi enda eest. mind VÄGA huvitavad need kombod ja kui oleks võimalik, siis isegi subscribeks neile.

      Kommentaar


        Kas tõesti, mitte ükski adminn ei käi siis foorumis või?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Kas tõesti, mitte ükski adminn ei käi siis foorumis või?
          Ilmselgelt mitte, sa oled ju veel alles.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar




            Kogu foorumi täis pasandanud

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Tinyurl'i kasutatakse tihti viiruste ja nuhkvara levitamiseks.
              Ärge pange neid poste ainult kinni, vaid kustutage ära!

              Kommentaar


                Algselt postitas ek Vaata postitust
                Tinyurl'i kasutatakse tihti viiruste ja nuhkvara levitamiseks.
                Ärge pange neid poste ainult kinni, vaid kustutage ära!
                Korras....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar




                    Another one

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Mõnele ikka meeldib mängu ajal täiega laiv skoori panna

                      Kommentaar


                        See on juba piiride ületamine.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          See on juba piiride ületamine.
                          Džiisas kraist. Kuidas selline asi endiselt üleval on???

                          Kommentaar


                            kümnekordne eluaegne

                            Kommentaar


                              Miks kustutatakse Manchester unitedi teemast minu postisused? Ei sisalda roppsui, ei sisalda ühtegi halba sõna isegi! Nagu mehed , mis toimub??? Kas natuke kretiinseks juba ei lähe? Kas sellepräast kustutatakse mu postid, et mu kasutajanimi on count ve? See ei ole ju loogiline. Mul on õigus oma arvamust avaldada, ja kui see pole ropp ega kedagi solvav, siis milles on probleem? Mulle meeldib jalgpall ja ma tahan oma arvamusi avaldada ja see on ju ometigi JALGPALLI FOORUM?? Või sain ma millestki valesti aru?

                              e: näide postist mida kustutatakse
                              "Äärmiselt tore oli näha 30 millist Berbatovi skoorimas! Väga mässive vend! Sunderland - maailam üks tugevamaid nagu ta on - andis vastupanu nii kuidas oskas, aga SAF, vana taktik oli GEENIUS. Lükati kõik Sunderlandi augud kinni ja tehti uut ja vana! Tõeliselt imeline! Berbatov oma sigariga ikka suudab üllatada. Manu maailmameistriks!"

                              Milliste reeglitega see ei ühti?Kelle reeglitest ma olen üle astunud?
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Postita oma spämmi, vabandust, 'oma arvamusi', Rooma teemasse. Punkt.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X