320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas rassistidel on keelatud foorumis postitada?

    Kommentaar


      Algselt postitas tairo1188
      kohe näha manu kustutate kohe foorumis ära minu tähtsad informatsioonid ja ma teen neljapäeval teie staadionile pommiähvarduse:P lasen kõik õhku ja rõõny(notsu)lasen ka õhku teie foorumi lasen ka õhku:P:P
      selline naljamees.
      pommi2hvardus on minu teada kriminaalkorras karistatav. pommi2hvardusega 2hvardamise kohta ei tea.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        selline naljamees.
        pommi2hvardus on minu teada kriminaalkorras karistatav. pommi2hvardusega 2hvardamise kohta ei tea.

        Karistusseadustik.
        § 120. Ähvardamine

        Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          tairo1188 jätab kahjuks täpsustamata, milline on see tähtis informatsioon mis ära kustutati....

          Soccerneti staadionile pommiähvardus???
          Minu meelest ju FC Soccernet'il veel päris oma isiklikku ainult temale kuuluvat staadioni pole ???

          Kommentaar


            Algselt postitas carlo2 Vaata postitust
            tairo1188 jätab kahjuks täpsustamata, milline on see tähtis informatsioon mis ära kustutati....

            Soccerneti staadionile pommiähvardus???
            Minu meelest ju FC Soccernet'il veel päris oma isiklikku ainult temale kuuluvat staadioni pole ???
            tairo algne tähtsat informatsiooni sisaldav postitus oli, tsiteerin midagi vahele jätmata: 'roony(notsu) on vigastuses paras'. Kuna oli oht, et seoses selle postitusega ManUnitedi teemas tekib terve rida kõrvalarutelusid, mis eesmärgiks olevast topikust oluliselt kõrvale kalduvad (nt Rooney nime õigekirja üle, rooney põlvnemise üle koduseast (lad Sus scrofa), parastamise kõlbelisuse üle jne), leidsin endas julguse, et see kirjatükk eemaldada. Oleks ma vaid teadnud, et see kogunisti pommiähvarduse kaasa toob!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              sa vaata ette, et su autot põlema ei panda

              Kommentaar


                Uuu plõksib ikka ja jälle, korduvalt mind munniks nimetanud...Kaua võib ma küsin? Bännike see sitavares

                Algselt postitas Uuu
                Cannumunn sa Pärakmeeniasse studeerima ei läinudki? Fekalismi teaduskonnas pidid kõva tegija olema. Lõpetad kursuse, mille kaks tuntud tegijat Francesca Tottina ja Mirko Putsinits karjääri tõttu pooleli jätsid....Tottina juures võis tagasilöögi anda ka orientatsioon muutus.
                Barca-Freddy sina võid sama teksti lugeda aga vaheta Cannumunn ära ja pane oma nimi asemele.

                Kommentaar


                  hihihihihi

                  Kommentaar


                    uuu on lõbusa tekstiga vennike kuid nii öelda sõnade sisse peidetud solvangute eest võiks soliidne bänn tulla.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Mõni adminn üldse seda teemat külastab ka?

                      Kommentaar


                        ei, see on postituste kogumiseks

                        Kommentaar


                          Varsti külastab, kui kuuldakse teiste foorumlaste poolt, et siin käib suur läbustamine.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Tõesti. 7.1 posti päevas näitab, et tegu on mingi spämmirobotiga.

                              E: Paistab, et tüüp on tegutsenud ka Hinnavaatluses

                              Algselt postitas skulmars
                              Arvamus kasutajast ekul: pani lambist negatiivse, mingi debiil ilmselt
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
                                Sekundeerin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X