320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, sell, sinu viimasest kvaliteetsest ja analüüsivast postitusest on juba paar head nädalat möödas vist. Samas juhtis herr Banaan oma kergelt vildakal moel tähelepanu üsna asjakohasele probleemile. Ainuüksi uue foorumi kaela seda kõike kindlasti ajada ei saa....
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Mnjah tegelt oleks pidanud vahetuse kevadel tegema.

      Kommentaar


        parendan kohe foorumit erootiliste piltidega

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          parendan kohe foorumit erootiliste piltidega
          Õige suhtumine. Kus on Mcnamara ja Jaani asjakohane reaktsioon Kuiviku probleemile?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            äää....

            kas selle madalamete liigade alamfoorumi remontimisega ka tegeletakse....

            NO EI VIITSI igakord seda "viimane postitus" nupukest klõpsata... tõsiselt

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              äää....

              kas selle madalamete liigade alamfoorumi remontimisega ka tegeletakse....

              NO EI VIITSI igakord seda "viimane postitus" nupukest klõpsata... tõsiselt
              ja ma mõtlesin et ainult mul on midagi valesti
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                sul ongi

                Kommentaar


                  Ei ole vist päris õige foorum, aga mul selline mure, et kui see soccerneti portaali(mitte foorumi) sisselogimise asi muutus, siis ma kaotasin oma parooli ära ja kui ma panen registeeri tuleb foorumi leht ette, et sa oled juba sisseloginud nimega ALECOQQ.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    ma hakkan selle uue formaadiga vaikselt ära harjuma. "käibpinda" osakaal on vähenenud 90%-lt 75%-ni..

                    mittekvaliteetpostitaja

                    Kommentaar


                      "Lineaarne- uusimas esimene" võimalus on väga mugav.

                      Kommentaar


                        Mnjaa phpBB lasi uue foorumi lõpuks välja. Funktsionaalsuselt on ikka üpris kõva asjaga maha saanud. Panin omale prooviks ja näppimiseks üles siia, tegemist veel nn "test tootega"

                        Kommentaar


                          Ma usun, et olete seda märganud, kuid siin on kõik teemad tähestikulises järjestuses. Kas seda settingutest ei saa ära muuta?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            phpBB uus foorum on über kena. Ma ei tea, kas viga on minus, aga Socceri foorum pole veel päris omaks saanud (loe: uus välimus). Fakk, vana oli saadana hea..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas viga on minus, aga Socceri foorum pole veel päris omaks saanud (loe: uus välimus). Fakk, vana oli saadana hea..
                              Amority lubas meile ju uue-vana naha nikerdada. Pekste teda, äkki hakkab tööle lõpuks.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Keegi teab kuidas toimib funktsioon "send e-mail to user"? Selles suhtes, et saatsin niimoodi ühe meili, aga ma ei ole enda meili siin avalikuks teinud ja nüüd ei tea, kas kirjasaaja oskab mulle vastata.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X