320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    kas oleks mõeldav tekitada veel üks alajaotus, et eristada off-topic ülejäänud foorumist? nagu on eesti jalgpall, välismaa jalgpall, mitmesugust jne?
    + 1
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Mida hetkel teemad võiksid LÄBU all olla.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Minu tehtud pildi teema ei olnud ju läbu
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          Tänud off-topicu ja läbu eristamise eest. Loodetavasti suudetakse läbivalt õigeid otsuseid teha teemade osas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            ...aga võõrkeelsete arutluste jaoks omaette alamfoorum (palju neid aastas siin tekib? 1-2?) tundub üleliigne.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              ...aga võõrkeelsete arutluste jaoks omaette alamfoorum (palju neid aastas siin tekib? 1-2?) tundub üleliigne.
              See on eelkõige välismaalastele, kes ei leia foorumisse tulles õigeid teemasid üles. Ja miks mitte ka siinsetele venelastele, keda kohaliku jalgpalliga seotud palju, kuid kel puudus seni koht, kus jalgpalli üle arutleda. Teemade arv polegi nii oluline seejuures ja et see alamfoorum on kõige all, ei tohiks see ka tavakasutajaid segada.

              Peagi tuleb sinna selgitav tekst ning praegune läbu lendab sealt sinna, kus on läbu koht.

              Kommentaar


                palju neid tekkima peaks, et see ennast õigustaks? kui mingeid debiilikuid poleks, siis õigustaks see foorum ennast ka siis, kui sinna vaid paar teemat aastas tekiks. vähemalt saavad võõrkeelsed inimesed aru, et see on koht kuhu abipalvega pöörduda, mitte ei postita neid suvalisse kohta, kus see läbu sisse upub.

                Kommentaar


                  Minu ettepanek oleks tõsta võõrkeelne foorum natuke üles poole. Kõige parem oleks kui see oleks näiteks fänluse teemast järgmine. Praegusel hetkel vanast harjumisest mõeldakse, et see on ka off topiku teema ja läbustatakse seal.
                  Samuti oleks mõistlik seal hetkel olevad teemad kustutada. See on ilmselge läbu.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Minu ettepanek oleks tõsta võõrkeelne foorum natuke üles poole. Kõige parem oleks kui see oleks näiteks fänluse teemast järgmine. Praegusel hetkel vanast harjumisest mõeldakse, et see on ka off topiku teema ja läbustatakse seal.
                    Pigem Eesti jalgpalli alla tõesti.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Pigem Eesti jalgpalli alla tõesti.
                      Pidasingi silmas Eesti jalgpalli, aga ju ma siis väljendasin ennast segaselt.
                      Kõige viimaseks reaks Eesti jalgpallis. Kohe peale Fänlust.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        ettepanek: ka ennustuste alafoorumis võiks postituste arv mitte suureneda.

                        või on see juba niimoodi?

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, miks postituste arv kõigile nii ette jääb. Pohhui pole vä?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma ei saa aru, miks postituste arv kõigile nii ette jääb. Pohhui pole vä?
                            on. aga kui juba kärpimiseks läks, siis tehtagu õiglaselt ja loogiliselt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              ettepanek: ka ennustuste alafoorumis võiks postituste arv mitte suureneda.

                              või on see juba niimoodi?
                              Palun mitte, sest siis ma võin praegustele näiliselt suurimatele no-liferitele liiga lähedale jõuda või neist isegi mööduda.

                              P.S. Ma ei saa abusll aru, miks seal läbu all neid nullida oli vaja.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Minu arust ¨võiks need spämmerid nii LÄBU kui ennustuste all oma m***i suurendada. Sel juhul näib tõenäoline, et normaalsetesse teemadesse ei hakata sellise jamaga yle uputama.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X