320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Kui ma oleksin annetand, kas siis reklaame poleks? Ei usu. Ja vajaminev raha saadi kokku.

    Palju sa siis oma siinoldud 10 aasta jooksul annetand oled? Siis teaksin palju oma 1 aasta peale peaksin annetama.
    Umbes kümme kuni kakskümmend tuhat reaalset raha vast (kroonides), sest esimestel aastatel maksin arveid ja sisse ei tulnud midagi. Muidugi toona oli raha väärtus hoopis kõrgem, sest palgad kordi väiksemad jms, seega võid mingi kahe-kolme-viiega korrutada. Lisaks loendamatu arv töötunde.

    Aga aitäh foorumi ja portaali toetamise eest, ma usun, et need paarsada eurot kuluvad tegijatele tänagi marjaks ära. Ootan wiinerilt nüüd kinnitust, et sinu rahad on üle tulnud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Umbes kümme kuni kakskümmend tuhat reaalset raha vast (kroonides), sest esimestel aastatel maksin arveid ja sisse ei tulnud midagi. Muidugi toona oli raha väärtus hoopis kõrgem, sest palgad kordi väiksemad jms, seega võid mingi kahe-kolme-viiega korrutada. Lisaks loendamatu arv töötunde.

      Aga aitäh foorumi ja portaali toetamise eest, ma usun, et need paarsada eurot kuluvad tegijatele tänagi marjaks ära. Ootan wiinerilt nüüd kinnitust, et sinu rahad on üle tulnud.
      Reaalne annetatud summa, millest lahutad teenitud raha maha (kui midagi oled teeninud) paluks?

      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kas sulle endale tundub see mõttekäik mingilgi määral loogiline?
      Kas su postitusel oli mõte?

      Kommentaar


        Algselt postitas dnb Vaata postitust
        Reaalne annetatud summa, millest lahutad teenitud raha maha (kui midagi oled teeninud) paluks?
        Teenistus oli 0, seega täpselt see ongi.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas dnb Vaata postitust
          Kas su postitusel oli mõte?
          Jah, ma tahtsin teada, kas sul oli korjandusi reklaamituluga kõrvutades portaalile mingi reaalne etteheide või klähvisid niisama. Vastus on täiesti ammendav, tänan.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Jah, ma tahtsin teada, kas sul oli korjandusi reklaamituluga kõrvutades portaalile mingi reaalne etteheide või klähvisid niisama. Vastus on täiesti ammendav, tänan.
            Siis oleksid võinud nii ka otse küsida.

            Kommentaar


              Hei, vahest mõni moderaator As Roma ja Lazio teemadesse ka ära eksib? Hakkav veidi üle kätte kasvama see dzungel seal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Hei, vahest mõni moderaator As Roma ja Lazio teemadesse ka ära eksib? Hakkav veidi üle kätte kasvama see dzungel seal.
                need võiks hoopis kokku tõsta. sellisele teemale saaks tulevikus isegi pealtvaataja pileteid müüa
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Lazio ja Roma teema kokku panna on täitsa hea mõte

                  Kommentaar


                    1. Keegi ei käsi sul lugeda.
                    2. Kui tahad lugeda, aga teatud iniemste postid ei sobi, siis on olemas ignore variant
                    3. Mul on ka mõte... count ja Mask ühte kongi kinni mingi tunnuikss ajaks. Ei tea kas Mask siis veel tahab counti Lazio fännidega teemat jagama panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      1. Keegi ei käsi sul lugeda.
                      2. Kui tahad lugeda, aga teatud iniemste postid ei sobi, siis on olemas ignore variant
                      3. Mul on ka mõte... count ja Mask ühte kongi kinni mingi tunnuikss ajaks. Ei tea kas Mask siis veel tahab counti Lazio fännidega teemat jagama panna.
                      1. Vahel tahaks ikka. Sind ennast ei häiri siis selline läbu, mida Uuu, Count ja F.Totti kolmepeale näiteks Roma teemas toodavad?
                      2. Ka varjant.
                      3. Või äkki count hoopis ise paluks vabatahtlikult teemad kokku panna?
                      Aga üldiselt chill, see teemade kokkulükkamine oli nali. Vähemalt minu poolt, võibolla Jasper mõtles tõsiselt.

                      Kommentaar


                        Eks vahepeal ikka on häirinud. Ma üldiselt olen hoidunud seal vestlusest juba pikka aega ja kui ei taha siis lihtsalt skipin postid (üldiselt mitte).

                        Ja vaevalt keegi seda kokkutõstmist tõsiselt mõtles.

                        Kommentaar


                          Probleemid:
                          a) serverikepp
                          b) otsingukepp
                          c) spämmikepp
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            d) otsingukepp teist korda
                            e) kuni y) captcha puudumine

                            Kommentaar


                              Üldiselt peaks nende bottide bännimine lihtne olema: bännida kõik, kes sisestavad IRQ vms sita, sest seda ei kasuta maailmas enam keegi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                venelased kasutavad ICQ-d ikka päris hoolega.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X