320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Selleks peab olema noorem kui 30 eluaastat, muidu lihtsalt polegi tähtede arv piisav.
    Ahah. Aga äkki keegi siiski viitsib vanurile mõne näpunäite poetada?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Mismoodi te neid lakoonilisi pilte muuseas siia postitate? Kui ma proovin, öeldakse, et postituse tähtede arv pole piisav.
      Mis pilti sa postitada proovisid?

      (testisin nii nuppe kasutades, kui kantsulgusid trükkides ja kõik nigu toimis ... )
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Äkki meie veteran kulistas terve pudeli õlut pärast Slovensko suurepärast võitu ja pole siiani kaineks saanud, ning trollib.

        Aga no sitta kah, proovi nii:

        [img ]www.jeejeee.tissipilt.jpg[/img]

        "[img ]" sees kustuta tühik ära ja "www.jeejeee.tissipilt.jpg" asenda sobiva pildi aadressiga

        --------------

        Või siis teine variant on see, et võta mõni pildiga postitus ja vajuta "Tsiteeri" nuppu ja siis näed kuidas teised postitanud on

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Äkki meie veteran kulistas terve pudeli õlut pärast Slovensko suurepärast võitu ja pole siiani kaineks saanud, ning trollib.

          Aga no sitta kah, proovi nii:

          [img ]www.jeejeee.tissipilt.jpg[/img]

          "[img ]" sees kustuta tühik ära ja "www.jeejeee.tissipilt.jpg" asenda sobiva pildi aadressiga
          Aitäh, nii tõesti toimis. "Sisesta pilt" ikooni kasutades miskipärast ei.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Aitäh, nii tõesti toimis. "Sisesta pilt" ikooni kasutades miskipärast ei.
            Seal on üks trikk see, et url sisestades tuleb Retrieve remote file and reference locally eest linnuke ära võtta. Küsimus adminnidele: kas kasutaja saab ise vaikimisi sätetes määrata, et linnukest pole? Igal juhul võiks see nõnna olla.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Aitäh, nii tõesti toimis. "Sisesta pilt" ikooni kasutades miskipärast ei.
              Vaheta editor mode ära, läheb oluliselt lihtsamaks sh ka piltide lisamine. Postitusele vastates on paremal üleval nurgas kaks A tähte, sealt saad tehtud.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Kas avatari (custom excluded) otsinguvõimalust oleks võimalik liikmete ostingusse juurde tekitada ? Valin avatari ja saan kätte kõik kasutajad, kellel see hetkel aktiivseks määratud on.

                Kommentaar


                  vajutan Ooojaaamaaa teemas lk 81 või last page ja läheb teema hoopis esimesele lehele. miks?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    mul toimib küll nii nagu peab

                    Kommentaar


                      nüüd toimib, vahepeal oli mingi ogalik tõesti.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mis toimub? Täna on foorum väga aeglane. Paaril eelneval päeval oli samuti, aga tänane päev on juba "maailmaklass".
                        Kellegil veel sama probleem?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Aeglane nagu tigu.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            on jah

                            Kommentaar


                              mul nagu toimib. milliste tegevuste juures toppab

                              Kommentaar


                                jep, sama probleem. terve tänase päeva olen saanud teemadesse ainult topelt refreshiga, muidu võibki laadima jääda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X