320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Dannar ei liigu vast Tartust..
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #77
      kui ma telki ei võta ja mul kuskil magada pole, kas sauna eesruum on avatud?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Evu Vaata postitust
        kui ma telki ei võta ja mul kuskil magada pole, kas sauna eesruum on avatud?

        Võib magada autos (nagu Scooter) võis siis lageda taeva alla madratsil (nagu Devil ja ek). Nemad arvasid kohale jõudes, et aega on telki üles panna küll. Kui magamaminemise aeg oli käes, siis osadel oli poohui kus magada ja osad ei suutnud telkie enam üles panna.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #79
          1) rünno käskis tulla. tartust. seega mingi koht või kolm vabad.
          2) miks rk ei tule?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            2) miks rk ei tule?
            Mängin suuvoodrit. Sõbral poissmeestepidu. Lähevad Inglismaale laaberdama. Peaaegu.
            Supplies!

            Kommentaar


              #81
              või riiga

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas ek Vaata postitust
                Kell 15 saab võistlus läbi ja hakkan/hakkame Tallinnast liikuma.
                Kaasa võtan Evu, Reinu, Päärni (kui naine lubab ) ja võibolla veel mõne vahva selli - esimesena tuleb pähe näiteks Scooter, kes eelmise aasta suvepäevadel mudamülkas ujus ja muud moodi kohalolnuid šokeeris
                Krt ma olen 28'ndal Tartus, osalen firma 10võistlustel. A see saab õhtuks läbi (9 on autasustamine). No ja siis... tahtis naine, et ma koju läheks... aga... mai tea, võib-olla. Kuidas krt ma mingi õhtu 10'ne ajal Tartust Pärnu poole saan? Tuled järgi või?
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  #83
                  Et kui keskil vaba kohta autos on, siis võiks ju mind ka peale krabada..

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Et kui keskil vaba kohta autos on, siis võiks ju mind ka peale krabada..
                    Praeguse seisuga on FC Soccernet esindatud ühe autoga. Juhul kui on vaba kohta, siis sinul ikka koha leiame. Kui aga soovijaid on rohkem, siis peame minu auto lisaks võtma ja siis on kindlasti sinu jaoks üks koht olemas. Oled meie autojuht. Sobib?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Praeguse seisuga on FC Soccernet esindatud ühe autoga. Juhul kui on vaba kohta, siis sinul ikka koha leiame. Kui aga soovijaid on rohkem, siis peame minu auto lisaks võtma ja siis on kindlasti sinu jaoks üks koht olemas. Oled meie autojuht. Sobib?
                      Mul pole lube ehk ma suudaks sõita max. 20 kilti tunnis.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mul pole lube ehk ma suudaks sõita max. 20 kilti tunnis.
                        No siis paneme Evu rooli.
                        Tal pole ka lube, aga sõidab arvatavasti kiiremini.
                        Tõsiselt rääkides-Räägime homme mängul asjad poistega läbi palju mehi tulemas on ja kas sinu jaoks leidub koht. Ühe auto puhul ei ole kohas kindel. Kahe auto puhul leiab sulle kindlasti koha. Annan homme teada.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Krt ma olen 28'ndal Tartus, osalen firma 10võistlustel.

                          Kuule kutt, sa ei jõua ju 1500 meetrit järjest jooksta. Eriti kui see on viimane ala
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #88
                            kas peaks ka punti tulema??või juba piisab rahvast?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #89
                              Tule ikka.
                              Tahaks paljudega vennastuga. Mõnega ei taha ka.

                              Edit: mul puhkus ja päevad võivad pikemaks minna
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Tule ikka.
                                Tahaks paljudega vennastuga. Mõnega ei taha ka.

                                Edit: mul puhkus ja päevad võivad pikemaks minna
                                kas keegi üle paide ka liigub?ei tahaks küll seal pärnumaal mitu päeva olla et välja puhuda.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X