320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muttaja pidavat minema ... aga sa ei tea kes too on . Scoodi värak oli SUPPER!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      mind ei ole vaja karta. kui hammustan, siis ainult Reinu
      Teeme siis nii.
      Suvepävadel näeme, Billy Girl.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ma proovin ka läbi tulla. Võib-olla 28 õhtul.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          Jõu!!
          Kui keegi tore inimene läheb autoga sinna Tartust ja võtaks mu kah pääle, siis oleksin kah tulija, noh, kui kellegil selle vastu midagi poleks. Ma võtaks haige papi kah kaasa muidu.

          Head Aega!
          kas keegi siis läheb tartust vä?
          Kui keegi läheb, siis võiks privas ühendust võtta vöi msnnnis ühendust võtta karla_saar@msn.com
          Aitaähh!!

          Kommentaar


            Mul ka küsimus, et kas Saaremaalt oleks mina ainus mineja?

            Kommentaar


              Kui raha tohib hiljem maksta ja võib reede õhtuks öelda, kas olen tulija, siis oleks isegi mõeldav.

              Kommentaar


                Palju siis rahvast läheb hetke seisuga?
                AILTON

                Kommentaar


                  Palun kõigil kindlatel tulijatel saata minule privaatsõnum. Vajame konkreetset osalejate numbrit.

                  Kommentaar


                    ah minge kõik putsi, SEAL'i kontsert on ju laupäeval, tra...ma unustasin ära. seega mina ei tule.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      ah minge kõik putsi, SEAL'i kontsert on ju laupäeval, tra...ma unustasin ära. seega mina ei tule.
                      seal tuleb ju meie suvekatele räppima..

                      Kommentaar


                        koos mazziga :O

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          koos mazziga :O
                          jup. kümmekümme

                          Kommentaar


                            mina ei tule ikkagi.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Krt 2 FC Soccerneti täkku hüppasid just alt ära, kes siis üldse sinna tuleb?! Tahaks teada, sest muidu ei hakka õhtul hilja enam Tartust sinna poole kimama (lähen hoopis Tallinna Siili pededega jooma).
                              Rein, ek, eston - veel keegi?

                              Edit: Ajhaa, seda tahtsin ka küsida, kas seal on võetud mingi maja või miski telgiplats (mul autos telk olemas) ja mis hinnaga see siis oleks? Kui ma tuleksin, siis jõuaks sinna võib-olla alles 11-12 õhtul. Kas Rein juba magab siis?
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                                Krt 2 FC Soccerneti täkku hüppasid just alt ära, kes siis üldse sinna tuleb?! Tahaks teada, sest muidu ei hakka õhtul hilja enam Tartust sinna poole kimama (lähen hoopis Tallinna Siili pededega jooma).
                                Rein, ek, eston - veel keegi?
                                noo mina ka ei tule, aga sinu jaoks on see vist ainult positiivne

                                siinkohal kasutan võimalust ja vabandan siiralt nende ees, kes oma minekut minu minekuga sidusid ... esialgu meenub eston - anna andeks, eston, loodan, et sa ikka lähed, sest keegi peab Reinu lohutama

                                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                                Kas Rein juba magab siis?
                                viimaseaja praktika põhjal küll jah
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X