320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    siinkohal kasutan võimalust ja vabandan siiralt nende ees, kes oma minekut minu minekuga sidusid ... esialgu meenub eston - anna andeks, eston, loodan, et sa ikka lähed, sest keegi peab Reinu lohutama
    väga kurb, kuid eks pean siis reinuga leppima

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      siinkohal kasutan võimalust ja vabandan siiralt nende ees, kes oma minekut minu minekuga sidusid ... esialgu meenub eston - anna andeks, eston, loodan, et sa ikka lähed, sest keegi peab Reinu lohutama



      Reetur.
      Hakkan nüüd jooma.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kahjuks ei saa ka tulla, sest peab samal päeval Postimehe töötajatega end suvepäevadel samasse joonde tõmbama. Dannar saab ülesande olulisusest aru.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Dannar,
          sinu jaoks on koht nüüd autos olemas,s est pisikesed peded (evu ja taku ) ei tule.
          Võta minuga PM kaudu ühendust.
          Edit:saadan sulle PM om tel nri, saab siis täpsemalt kokku leppida.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            wiinu, said mu küsimustele vastused?
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Hakkan nüüd jooma.
              nagu sa oleks üldse vahet pidanud
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Mina olen kohal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  nagu sa oleks üldse vahet pidanud

                  Loodetavasti su sa muudad oma plaane ja liitud meie seltskonnaga.
                  Sinu reis on kindlasti igavam kui meie suvepäevad.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Rein, loodetavasti sa muudad oma plaane ja EI liitu meie seltskonnaga.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Loodetavasti su sa muudad oma plaane ja liitud meie seltskonnaga.
                      Kahjuks ei ole see enam võimalik, kuigi juba ainuüksi Scooteri kiusamiseks peaks tulema. Aga ehk siis talvepäevadel kui sellised eksisteerivad. Igatahes jään lootma sinu poolt mulle hiljem esitatava suvepäevade täieliku aruande peale

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Sinu reis on kindlasti igavam kui meie suvepäevad.
                      See ei ole tõsi, ma räägin sulle kunagi, mis minuga minu reisidel kõik juhtunud on - ma olen lausa seikluste magnet
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        kuulge get a room!

                        mis tuletab mulle meelde, et kes mulle magamiskotti laenab?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          kuulge get a room!

                          mis tuletab mulle meelde, et kes mulle magamiskotti laenab?
                          Magamiskotti pole vaja.
                          Luban, et me ei lase sul magada
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            wiinu, said mu küsimustele vastused?
                            Grillida saab - võtan ise grilli, süütevedeliku ja söe kaasa. Samuti saab vajadusel kohapealt suurema grilli rentida.

                            Kui vihma sajab, siis on võimalik kuni südaööni ka siseruumis olla.

                            Kommentaar


                              Ja pärast seda igaüks oma telgis...? Noh, siis on vähemalt plaan kindel - õlled võib poodi jätta, tuleb soojematele jookidele rõhku panna.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Ja pärast seda igaüks oma telgis...? Noh, siis on vähemalt plaan kindel - õlled võib poodi jätta, tuleb soojematele jookidele rõhku panna.
                                Ei, sell.
                                Kõik tulevad sinu telki.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X