320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis võistkond oli siis liiga hea ja portaaliga neil ka eriti seost polnud?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Võitjameeskonnas, Läbukunnid/Kalev oli lisaks minusugustele vendadele ka paar noortekoondislast sees, kes vanuritele mängeldes koti pähe tõmbasid. Endal oli ka häbi vahepeal, aga kõik on Märdi süü.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Võitjameeskonnas, Läbukunnid/Kalev oli lisaks minusugustele vendadele ka paar noortekoondislast sees, kes vanuritele mängeldes koti pähe tõmbasid. Endal oli ka häbi vahepeal, aga kõik on Märdi süü.
        Oli jah kohati suht naljakas. Kalevi noored ja väledad tegid mängu ära siis tulid muud loomad platsile. Eika tulek platsile tähistama viimases mängus oli ka ikka päris naljakas vaatepilt
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          kumb neist prouadest sa olid?
          Ja mina olen Wiineri naise sõbranna Tänan kõiki osalejaid meeleoluka ürituse eest (eritänu muidugi neile, kes me telgi kokku lasid; grillijumalale eelisjärjekorra eest ja roheliseleKonnale tarkuseterade/nõuannete eest), oli väga tore nädalavahetus rohke nalja ja naeruga!

          Ja see kompleining-list on ka ikka väga asjakohane

          Kommentaar


            ma annaks mingi eriauhinna mazzile, kes saunas kõige jahedama positsiooni valis ja kuumas nurgas olnud Wiinerist verivorsti tahtis grillida

            Kommentaar


              Ma tänaksin omaltpoolt kõiki hea nädalavahetuse eest
              GRilli jumal on rääkinud
              grill ja mina käime ühte sammu .....
              edasi grill.....

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Parim väravalööja oli Raido või Roomet (mõlemad Soccernet.ee 1)
                Mina lõin 8 väravat ja Roomet oli resultatiivne viiel korral.

                Kommentaar


                  Mina lõin 0 väravat, vähva!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Trinzu Vaata postitust
                    Ja mina olen Wiineri naise sõbranna
                    tore, et sain abiks olla. kuna mina olen võrdlemisi tark ja teie mõnevõrra rumalamad (kuid siiski toredad inimesed), siis aitan hea meelega järgmine kordki. kui viitsin.

                    igal juhul esimene nõuanne tuleb interneti valdkonnast. kui mõnikord tundub, et elu on hall ja üksluine. kui pilved käivad madalalt üle magalarajoonide. kui raadio mängib paska. kui keegi ei mõista teie ometigi nii värvilist sisemaalima. ühesõnaga, kui kogu maailma sitt on visatud teie ventilaatorisse, siis lugege teemat Leeds United, mis on maapealne paradiis ja vaimuvalguse kants pimeduse mädasoos.

                    aamen

                    konn
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Kuigi ma õhtule ei jõudnud(ja kõndisin veel tänagi pooleteist jala peal ringi), siis tänud toreda turniiri eest minugi poolt! Õnnestus vist isegi esimesena võrk sahisema panna Kahjuks osutus grupist edasipääs sedakorda liiga raskeks, aga palju ju kah puudu ei jäänud. Järgmine aasta jälle?

                      Kommentaar




                        Pärast Dannari pidevat Trance-i teemat õhtul ja hommikul otsustasin selle jama ise üles otsida. Endal polnud meeleski.

                        Lisan, et olin tulevikus targem ja hilisemad kogusse tulnud laulud said CD-de ja DVD-de näol back-up'itud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Helistasin täna sinna puhkebaasi oma võtmete pärast ja öeldi, et neljapäeval või reedel kirjutatakse siia leitud asjadest.

                          Kommentaar


                            Massedoooniaa!!!

                            kuigi selle polel makedooniaga midagi pistmist
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Mingit pildimaterjali kah millalgi tuleb? Vaataks selgena kah näod üle, pool õhtut muidu täitsa hägune...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raits Vaata postitust
                                Helistasin täna sinna puhkebaasi oma võtmete pärast ja öeldi, et neljapäeval või reedel kirjutatakse siia leitud asjadest.
                                Ma annan teada jah, kui midagi leitakse.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X