320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle hooaja parim uustulnuk Reali- VAR! VAR võetakse kohtunike poolt kasutusse vaid juhul, kui on kasvõi imetilluke võimalus Reali kasuks penalti määrata.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Vastupidi. Madridi surve Var kohtunikele on olnud päris edukas. Lõppeks on var vaid video.
      Eks ole selles vallas kah parimatelt õppust võetud. Ma usun, et iga Casemiro daivi kohta leiab vähemalt ühe Viniciuse maha tõmbamise aga see üldsust (saati siis veel Barffa hvänne) vist eriti ei huvita nagunii.

      Üldises plaanis vist suhteliselt teenimatu võit, mängu ise ei näinud aga hailaidid on sisuliselt puhas Levante meeste raisatud võimaluste kompilatsioon ja kohtunike šõu. Ma esimesest penaltist saan ehk isegi aru (ma ei pea selle käe üles tõstmist vajalikuks) aga ma mõistan ka neid, kes seda andnud poleks. Kuna kohtunik otsustas seda penaltit algselt mitte anda, siis VARrimise järel tundub selline otsus üsna kummaline. Teine oli muidugi 100% huumor, kuigi selline hoojalg just väga ohutu ei tundu.

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Noh siis vanemad televaatajad mäletavad Pepe fantoom viga Alvese vastu kunagi ammu.
        see oli hämmastav, alves vajas kanderaami toona..

        If you ever see me go off on a stretcher then run back on to play, I give everyone on here the green light to hit me with a two-footed tackle. - Rio Ferdinand


        edit: väike hint irvhammastele, päris kindlasti näitas ülekandes casemiro üsna muhelevat nägu ise maas aeledes.. seda liikuvat pilti saaks veel aastaid kasutada
        Fábio Coentrão
        Hay método en su locura

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Aastast aastasse üks ja see sama möla. Sa ise ei väsi ära?
          Var on aastaid juba La Ligas kasutusel? Kuidagi kokkusattumus on see Madridi jura siin paar nädalat tagasi ja eilsed otsused. kurb on, et see tõendab, et selline surve, mis ajakirjanduses peale pannakse, tegelikult töötab ja seda nüüd ka VAR puhul. Palju kisa ja vähe villa ei päde, kahjuks.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
            Var on aastaid juba La Ligas kasutusel? Kuidagi kokkusattumus on see Madridi jura siin paar nädalat tagasi ja eilsed otsused. kurb on, et see tõendab, et selline surve, mis ajakirjanduses peale pannakse, tegelikult töötab ja seda nüüd ka VAR puhul. Palju kisa ja vähe villa ei päde, kahjuks.
            On sul on muidu väga valus? Või lihtsalt liiga palju vaba aega?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              On sul on muidu väga valus? Või lihtsalt liiga palju vaba aega?
              Sul tundub olevat. Üldiselt head dialoogi jätku.
              P.S ja veel. Jätka samas vaimus, kus mingit sisulist küsimust saab alati pöörata isiklikuks. Saad järgmine aasta ka mõne tiitli.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Var on aastaid juba La Ligas kasutusel? Kuidagi kokkusattumus on see Madridi jura siin paar nädalat tagasi ja eilsed otsused. kurb on, et see tõendab, et selline surve, mis ajakirjanduses peale pannakse, tegelikult töötab ja seda nüüd ka VAR puhul. Palju kisa ja vähe villa ei päde, kahjuks.
                Silmakirjalikkuse kõrgem pilotaaž... kõrgeim ei julge praegu öelda, kuna ilmselt vähem kui paari nädala pärast vaatan ka seda kui kukesuppi. Siin umbes kahe aasta eest oli põhi-saemeheks ju Pique.. ma usun, et mu mälu ei peta, kui ma väidan, et isegi sina olid üks nendest, kes seda üritust takka kiitsid ja Matrossovit tegid, kui keegi antud tegevust ründas. Surve ajakirjanduse jms kaudu töötas ka siis juba üsna hästi, tõenäoliselt isegi varem. Puändiks veel üllatunud nägu, kui keegi selle jutuga puu taha palub minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Silmakirjalikkuse kõrgem pilotaaž... kõrgeim ei julge praegu öelda, kuna ilmselt vähem kui paari nädala pärast vaatan ka seda kui kukesuppi. Siin umbes kahe aasta eest oli põhi-saemeheks ju Pique.. ma usun, et mu mälu ei peta, kui ma väidan, et isegi sina olid üks nendest, kes seda üritust takka kiitsid ja Matrossovit tegid, kui keegi antud tegevust ründas. Surve ajakirjanduse jms kaudu töötas ka siis juba üsna hästi, tõenäoliselt isegi varem. Puändiks veel üllatunud nägu, kui keegi selle jutuga puu taha palub minna.
                  Wtf? Kaks aastat tagasi Pique ja VAR? Jää, palun, teemasse. Lihtsalt tundub, et VARiga, mis mulle endale tundus ikkagi positiivne algatus, läheb nagu teiste La Liga tegemistega- lõppeks tehakse ikkagi otsuseid selle alusel, kes kõvemini kisab ja kellel on hoovad. Vaata ka Punkti postitused Atleti teemas- reeglid sageli puuduvad, neid asendavad ad hoc otsused, mis on kahtlaselt eelmiste nädalate pealkirjade nägu. Silmakirjalikkuse võid endale sooja panna, vana plaat.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Selle hooaja parim uustulnuk Reali- VAR! VAR võetakse kohtunike poolt kasutusse vaid juhul, kui on kasvõi imetilluke võimalus Reali kasuks penalti määrata.
                    eee oota kes räägib... pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad, aga sina peaksid eriti vait olema seoses oma lemmikklubiga irv
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Wtf? Kaks aastat tagasi Pique ja VAR? Jää, palun, teemasse. Lihtsalt tundub, et VARiga, mis mulle endale tundus ikkagi positiivne algatus, läheb nagu teiste La Liga tegemistega- lõppeks tehakse ikkagi otsuseid selle alusel, kes kõvemini kisab ja kellel on hoovad. Vaata ka Punkti postitused Atleti teemas- reeglid sageli puuduvad, neid asendavad ad hoc otsused, mis on kahtlaselt eelmiste nädalate pealkirjade nägu. Silmakirjalikkuse võid endale sooja panna, vana plaat.
                      On sul mingi statistika? Et mitu VAR otsust on olnud valed? Mitu subjektiivsed ja mitu on siis õiged? Või lahmid niisama, sest sulle ei meeldi, et Reali kasuks oli VAR otsus?

                      Kommentaar


                        Üks asi on vaielda, et VAR ja kohtunik soodustavad Reali. Teine asi on loogika ja reaalsus. Mõelge nüüd ise, Papa Perez maksis? Meedia on süüdi? no kuulge lõpetage ära ja võtke mõistus pähe. Miks peaks üldse kohtunik(ud) Real Madridi soodustama? Kui meedia on selles süüdi siis peaks ju toimuma vastupidine? Meedia väidab, et kohtunikud soodustavad Reali liiga palju, seljuhul peaksid kohtunikud ka rangemad olema aga nii pole ju ? Asi on igalpool nii, alles hiljuti lugesin Real Madridi redditis ühte teemat kus vaieldi selle üle, et igalpool taoline jama. Üks arvas, et ainult sotimaal soodustatakse Celticu ja Rangersi, oli päris üllatunud teine, et see igalpool. Samas mainisite VAR statistikat, ei imesta kui selles tabelis oleks mõni teine tiim Atletico, Reali, Barca asemel tipus, sest ka mujal mängudes on kaebusi..
                        Põhiküsimus on muidugi selles, kas eelmisel hooajal oli kohtunike eksimusi rohkem kui praegu? Pigem vist mitte, ka "Kohtunikud hispaanias" kategooria on vaiksemaks jäänud ja sealgi viimased teemad hoopis kus kohtunik eksis Atletico ja Reali vastu.

                        teha mõni postitus VARi ja kohtunikke eksimusest on okei aga siukest spämmi korraldada nagu siin ja Atletico kategoorias on lamp. Siin vaidlemine ei muuda midagi. või siis tehke mingi VAR kategooria aga jätke klubi kategooriad puhtaks. Aitäh.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Emv Vaata postitust
                          On sul mingi statistika? Et mitu VAR otsust on olnud valed? Mitu subjektiivsed ja mitu on siis õiged? Või lahmid niisama, sest sulle ei meeldi, et Reali kasuks oli VAR otsus?
                          Loe Michael Coxi posti twitteris. linkida ma ei oska, aga nõustun temaga 100 prossa.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Sul tundub olevat. Üldiselt head dialoogi jätku.
                            P.S ja veel. Jätka samas vaimus, kus mingit sisulist küsimust saab alati pöörata isiklikuks. Saad järgmine aasta ka mõne tiitli.
                            Teiega arutamine sisulistes teemades on täiesti lootusetu juhtum. Viimastel aastatel on jäänud mulje, et Barcelona on see kõige õigem ja ausam klubi maailmas, kus mängitakse muidugi maailma ilusamat jalgpalli. Barcelona mängijad ei daivi ja juhtkond on alati kõige ausam. Barcelona akadeemia toodab alati kõige kvaliteetsemaid mängijaid. Barcelonale tehakse alati koguaeg liiga ja muidugi on selles süüdi alati Pereze rahakott või Madridi mõjutused kohtunike suunal. Ja üleüldse see eesti Barca fännide Reali vihkamine on nii fake kui üldse olla saab. Väga juustuse mulje jätab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              Wtf? Kaks aastat tagasi Pique ja VAR? Jää, palun, teemasse. Lihtsalt tundub, et VARiga, mis mulle endale tundus ikkagi positiivne algatus, läheb nagu teiste La Liga tegemistega- lõppeks tehakse ikkagi otsuseid selle alusel, kes kõvemini kisab ja kellel on hoovad. Vaata ka Punkti postitused Atleti teemas- reeglid sageli puuduvad, neid asendavad ad hoc otsused, mis on kahtlaselt eelmiste nädalate pealkirjade nägu. Silmakirjalikkuse võid endale sooja panna, vana plaat.
                              Sa ju hädaldad, et nüüd justkui on selge, et kohtunike surumine (antud juhul siis meedia kaudu) töötab, justkui oleks see viimane ettevõtmine mingit pidi pilootprojekt selles vallas. VAR või mitte on minu jaoks tühine ääremärkus antud olukorras, ühed kohtunikud kõik, ma ei näe ühtegi selgelt põhjust, miks peaks neid olema meedia kaudu raskem mõjutada. Kui su oma klubi millegi sellisega tegeleb, siis oled vait või kiidad takka. Kui Real teeb, siis on seakisa (näe, Real teeb, Real on paha) lahti. Ma täpselt seda sama üritasin selgitada ka Punktile, kuid ma saan aru, et ringkaitse olukorras, kus vaenlane on üks ja see sama, toimib päris hästi. Mul suurt vahet ei ole, ma olen leidnud endale parema (põhi)väljundi kui see foorum, järjest rohkem paistab see tegevus siin rohkem tuuleveskitega võitlemisena. Mul on isiklikus plaanis pisut kahju, kui foorumi "mõtlevamad" tegelased alatasa selle sama läbinähtava võtte kasuks otsustavad. Kui esmane eesmärk on Reali kui klubi kohta mingisugust ülisubjektiivset sitta ajada, siis lase edasi, ma ilmselt annan üsna peagi alla. Kui soovid üldiselt millegi mõistliku üle arutada, siis tasub eelmises lauses kirjeldatud tegevust vältida, vastasel juhul on raske mitte minna isiklikuks ja kalduda teemast kõrvale.

                              Kui ma nüüd võtan antud teema kokku, siis jah, VARi rakendus praegusel kujul on ebamõistlikult lahendatud, palju on ebajärjepidevust ja eksimusi. Jah, ka need videokohtunikud on üsna tõenäoliselt meedia kaudu mõjutatavad. Kuid see ei ole kaugeltki esimene või laiahaardelisem katse neid mõjutada, sarnaseid üritusi näeb kindlasti ka tulevikus. See viimane lause on minu arust kõige ebaolulisem sellest teemast üldse, aga millegi pärast jääb mulle väga selge mulje, et nii sina kui Punkt väidate tungivalt vastupidist ilma ühegi argumenteeritud motiivita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Teiega arutamine sisulistes teemades on täiesti lootusetu juhtum. Viimastel aastatel on jäänud mulje, et Barcelona on see kõige õigem ja ausam klubi maailmas, kus mängitakse muidugi maailma ilusamat jalgpalli. Barcelona mängijad ei daivi ja juhtkond on alati kõige ausam. Barcelona akadeemia toodab alati kõige kvaliteetsemaid mängijaid. Barcelonale tehakse alati koguaeg liiga ja muidugi on selles süüdi alati Pereze rahakott või Madridi mõjutused kohtunike suunal. Ja üleüldse see eesti Barca fännide Reali vihkamine on nii fake kui üldse olla saab. Väga juustuse mulje jätab.
                                Mitu korda ma postituses mainisin Barcelonat? Mis see siia puutub üldse? Pmst näeb see dialoog välja selline, et sa ise kujutad ette midagi, mida seal postis ei ole- küll on probleem postitajas, tema avataris või isegi isiklikus elus, küll aga midagi sisulist teemale lisada ei ole ega ka tule.

                                Märkisin, et VARi teemaga on läinud kahjuks nii nagu nii mõnegi asjaga La Ligas ja Hispaania vutis- tahtsime parimat, aga välja kukkus nii nagu kukkus, st võeti süsteem kasutusele, hea, aga paljud asjad on siiski läbi mõtlemata või julgemalt öeldes, kui kuskil nähti võimalust kahvel vahele lüüa, siis seda ka tehti. tõmmati saag ja kampaania käima ning mulle tundub, et ollakse nii tagasi kohas, kus süsteem on nn miles away sellest, mis ta peaks olema ja kui nii edasi läheb, muutub pigem juba koormaks ja toob kasu asemel kahju.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X