320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sul on õigus - kaval tuleb olla. Sellepärast ma räägingi, et tegemist ei ole just kõige teravama pliiatsiga.

    Kommentaar


      Kolmapäevasega siis see, et Bale alustab (jumal tänatud). Samuti Courtois. Jah, Reguilon oli eelmine mäng ülihea aga kahju hakkab Marcelost. Kas ehk siiski lahkubki? Haistan, et kolm punkti võib siit tulla (viimati võitsime ikka väga ammu Bernabeul Barcat, 2014?) Vastaseljuhul, me ei saa enam vastase klubinime ega taset arvesse võtta vaid asjaolu, et Solari ebaõnnestus nii CDR-is ja liigas ja seda ühe vastase vastu ja justnimelt kodustaadionil. Ahjaa, Isco samuti pingil (ja Solari kinnitas mu sõnu, ta oli vigastatud, niiet teie faktid ei vastanud tõele).

      Btw, Ramosel on puudu üks kollane kaart mängukeelust, imestan, et ta seda ei teeninud kolmapäeval, tahab siis suudab küll..

      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Ramos ju jättis Levante mängu vahele kaartide pärast, täna peaks ikka puhtalt lehelt alustama.

        Kommentaar


          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
          Ramos ju jättis Levante mängu vahele kaartide pärast, täna peaks ikka puhtalt lehelt alustama.
          mingid varasemad kollased kaardid ka vist ? nii igaljuhul mingi väljaanne väitis.

          EDIT: jap nii on ka täna kollane saadu näitas, et järgmine mäng jääb vahele.
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Esimene poolaeg: Real oli stabiilsem, domineerivam AGA Barcelonal oli rohkem ohtlike lööke kui Realil. Bale igaljuhul väärib vähemalt Lucase näol algkoosseisu. Supermäng temalt.

            Barca esimene värav kelle äärelt? SELTSIMEHED KELLE ÄÄRELT??? Kes lasi sellel jamal juhtuda. Ei jaa Lucas ja Reguilon on meie tulevik, okei võibolla tulevik aga mitte fucking olevik. Ma olen rohkem vihane sellepeale mida te arvate mängijatest kui seisust. Austagem legende. Ja sellele härrale kes mähkis siin stabiilsuest, nagu ütlesin Bale on suurepäraselt ründes saanud hakkama ja aitab kaitses. Marcelo on siin puudu kahjuks hetkel..

            Teine poolaeg: Real üritas rohkem, pall rohkem Viniciusel. Ee ma üritasin nagu AUSALT mõista Solari vahetusi, et ehk peitub seal siiski mingi arvestav otsus aga no ei saa aru, ehk teie seletate mulle, miks vahetab nõnda vara Solari Kroosi VALVERDE vastu .. keegi öelge see pole castilla

            Nii. Isco sai väljakule. fännid karjusid, Isco, Isco, Isco! Arvake ära kellele terve tiim sööte kohe tegi? ja neid oli seal kahe minuti jooksul oma 20 puudet vähemalt
            Also panin tähele, et sponsori tekst on särgil muutunud. Kas arvate sama, hetkel kõige rohkem vormist väljas on Casemiro? Ei mõista kohati mida ta seal platsil teinud on 2 ElClasico jooksul ja kui aus olla ka varasemalt. Casemiro on mu arvates parim CDM ja üks lemmikumatest Reali mängijatest aga Zizou ta esile tõi ja sinna ka see kadus lahkumisega, ehk vääriks hetkel Isco rohkem mänguaega (CAM, CF positsioonil). Llorente samuti vääriks mänguaaega aga no ta vigastatud.

            Imeline mängulõpp! Tõestus minu ja paljude fännide sõnadele, Isco ja Asensio on need põhimehed Realis ja mänguaega nad väärivad!
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Loodetavasti poolajal var vaatab viimast olukorda ja see värdjas enam platsile ei naase. Mitu korda on võimalik oma karjääri jooksul sihilikult proovida ühte inimest vigastada?

              Kommentaar


                Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                20. minuti mängitud. Real on stabiilsem, domineerivam AGA Barcelonal on rohkem ohtlikuid lööke kui Realil. Hetkel tundub Barca lööb esimese. So far Bale on olnud imeline ja KA KAITSETÖÖS (vihjates Lucase mänguajale) v.a muidugi Lucase niisama löökidele sarnaselt ülelöödud karistuslöök

                EDIT: 0:1, Kelle äärelt? SELTSIMEHED KELLE ÄÄRELT??? Kes lasi sellel jamal juhtuda. Ei jaa Lucas ja Reguilon on meie tulevik, okei võibolla tulevik aga mitte fucking olevik. Ma olen rohkem vihane sellepeale mida te arvate mängijatest kui seisust. Austagem legende. Ja sellele härrale kes mähkis siin stabiilsuest, nagu ütlesin Bale on suurepäraselt ründes saanud hakkama ja aitab kaitses. Marcelo on siin puudu kahjuks hetkel..
                Barcelona sai kahe mänguga teada kui hea ja ohtlik on Vinicius kui ruumi jätta ja Pique on kutti korralikult lõhkunud. Ramos lõi Messil poolaja lõpus Messil pasti korralikult sassi.

                Kommentaar




                  Debiilik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                    Barcelona sai kahe mänguga teada kui hea ja ohtlik on Vinicius kui ruumi jätta ja Pique on kutti korralikult lõhkunud. Ramos lõi Messil poolaja lõpus Messil pasti korralikult sassi.
                    vihjasin Reguiloni mitte Viniciust aga polehullu.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Asensio surev luik 🤣

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Asensio surev luik ��
                        Mõtlesin ka, et Fallon d'Floor on selgunud.

                        Kommentaar


                          Real Madrid 0 : 1 Barcelona

                          Isiklikud muljed + klubi tulevik

                          * Suutsime Messi ära nullida ja Piquega jooksupoega mängida
                          * Mida sosistas Isco Messile?
                          * Reguiloni näol on tulevik helge aga mis saab Marcelost kes tegelikult ju halbu tulemusi pole teinud?
                          * Isco ja Asensio on suurepärased ja väärivad rohkem mänguaega
                          * Vinicius vajab jätkuvalt realiseerimisoskust aga tulevik on helge. Mõtlesin endamisi, Vinicius LW ja Mbpappe RW, vot see oleks sats.
                          * Solari aeg on ilmselt läbi. Vaatame kuidas UCLis läheb.
                          * Benz on ikka see sama kes ta oli... Ronaldoga või Ronaldota... a noh seda me juba arvasime, et sarnaselt hooaja lõpuni ta ei pane.
                          * Ramos tegi mida hiljem tegi Ter Stegen, ei näe muret. Videost ei tundunud tegelikult üldse, et Ramos isegi väga pihta lõi Messile. Also Ramosel jääb järgmine mäng vahele.
                          * Mis saab kui UCL-is Real kohtub Barcelonaga. Kolmik kodusaatmine? Eriti mage oleks bernabeul.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Kui eelmine mäng oli üsna enam-vähem (tulemus välja jätta), siis täna ei suudetud praktiliselt midagi teha. Juba selle Kroos-Valverde vahetusega 50. minutil oli selge, et Solari oli juba kaotusega leppinud. Bale'i (ja Benzema) mängu sisse saamise asemel võtame nad hoopis väljakult ära. Asensio on pingil oldud aja jooksul üht-teist "huvitavat" õppinud aga tänane mäng tervikuna oli ilmselt piinlikumgi. Kahjuks on viimasel ajal see pigem norm kui erand, samas treener jätkuvalt loobib kaikaid oma kodaratesse...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              Real Madrid 0 : 1 Barcelona

                              Isiklikud muljed + klubi tulevik

                              * Suutsime Messi ära nullida ja Piquega jooksupoega mängida
                              * Mida sosistas Isco Messile?
                              * Reguiloni näol on tulevik helge aga mis saab Marcelost kes tegelikult ju halbu tulemusi pole teinud?
                              * Isco ja Asensio on suurepärased ja väärivad rohkem mänguaega
                              * Vinicius vajab jätkuvalt realiseerimisoskust aga tulevik on helge. Mõtlesin endamisi, Vinicius LW ja Mbpappe RW, vot see oleks sats.
                              * Solari aeg on ilmselt läbi. Vaatame kuidas UCLis läheb.
                              * Benz on ikka see sama kes ta oli... Ronaldoga või Ronaldota... a noh seda me juba arvasime, et sarnaselt hooaja lõpuni ta ei pane.
                              * Ramos tegi mida hiljem tegi Ter Stegen, ei näe muret. Videost ei tundunud tegelikult üldse, et Ramos isegi väga pihta lõi Messile. Also Ramosel jääb järgmine mäng vahele.
                              Kui me nüüd CL-IS Ajaxilt ka üle saame siis ma ka ei saa aru mis põhjusel Solari siia klubisse peaks jääma kuigi see kutt on mulle sümpatiseerima hakkanud. Aga Kui CL-IS väljalangeme siis ühtegi "suurt" tiitlit Real ei teeni see hooaeg. Aga kui CASEMIROST rääkida siis minu arust see kutt kaitses tegutses väga hästi võttis korduvalt Dembelelt palli ära ja aitas Carvajali. Aga tegi ikka väga "kaheldavad" sööte. Valverde üllatas mind täna oma taseme poolest ja mängis väga hästi võiks rohkem mänguaega teenida. Asensio ja Isco võiks tõesti palju rohkem mänguaega teenida. Valverde, Ceballos ja Mariano võiks ka natukenegi mänguaega teenida. Ja Brahim Diaz võiks ka midagigi saada. Keegi teab mis suvel Kovacic saab?

                              Kommentaar


                                Mis valemiga see Asensio suurepärane on? Päris ausalt huvitab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X