320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga 3? (((((10)))))

    Kommentaar


      Real Madrid vs. Bayerni kooseis
      # Väravavahid: Casillas and Diego López.
      # Kaitsjad:Salgado, Raúl Bravo, Cannavaro, Pavón, Mejía, Roberto Carlos, Marcelo, Torres and Helguera.
      # Poolkaitsjad: Emerson, Gago, Beckham, Guti, Reyes and Robinho.
      # Ründajad: Raúl, Van Nistelrooy and Higuaín.
      # Eemal: Cicinho, Diarra and Sergio Ramos (vigastatud)

      Jama, et Ramos ja Diarra vigastatud on. Ma usun, et Beckham ei alust algkooseisus, kuid ei või iialgi teada. Tahaks teada kes paremal äärel mängib, kas kogemustega Salgado või Torres või keegi muu? Loodetavasti kõik kes mängivad, teevad seda hästi ja, et me võidame kodus suurelt, et võõrsil kergem oleks, aga loodan ilusat ja lahtist võimaluste rohket mängu. Tegelt peaks meil eelis seis olema, sest Bayernil (koba klubi) juu suhteliselt uus treener ja kokkumäng puudub. Mu arust on nad vist uue treeneriga ainult ühe võidu saanud, kuid võin ka eksida. Aga jah Bayernile võib juba õelda: "Adios Bayern".
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Capello astus tagasi ütlevad itaallased.

        Edit: Klubi eitab kõlakat
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          . Tegelt peaks meil eelis seis olema, sest Bayernil (koba klubi) juu suhteliselt uus treener ja kokkumäng puudub. Mu arust on nad vist uue treeneriga ainult ühe võidu saanud, kuid võin ka eksida. Aga jah Bayernile võib juba õelda: "Adios Bayern".


          See osa jutust kõlab nagu haige sonimine. Võtame üks-haaval:
          eelis - no seda teil raudselt pole, esimene mäng kodus-teine võõrsil , teil treneer lendamas-meil juba kohal(väga suur psühholoogiline eelis).
          suht uus treener ja kokkumäng puudub - kallis sõber, ega mängijaid ei vahetatud, treenerit vahetati. Ja Bayerni jaoks mitte eriti uus treener. Millega jõuame ka järgmise punkti juurde - Bayerniga on Ottmar saanud ühe võidu - see oli Champions League võit 2002 aastal, lisaks hulgi meistritiitleid ja karikaid. Ja viimaks - sa võid mida iganes soovida Bayernile - su lemmikud peavad edasipääsu ise väljakul välja teenima.
          Ja kui nad seda teevad, siis nad on seda väärt. Mina paneks sansud 50-50 reaalsetena ja Bayerni fännina 60-40 meile.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Capello astus tagasi ütlevad itaallased.

            Edit: Klubi eitab kõlakat
            Ka Marca esikaas juba kirjutas, et Capello lõpetas.
            See on muutnud Reali mängueelse õhkkonna pingeliseks.
            Arvatavasti kui täna ei tule võitu, siis on Capello läinud ka..aga samas võidu korral ei pruugi enam piisata...

            Mis puutub Real-Bayerni vastasseisu...siis marca kirjutas õigesti - realil läheb väga halvasti, aga on üks klubi, kellel läheb veel halvemini - Bayern:P
            Kahjuks Real edasi...

            Kommentaar


              Capello peab ikka päris nõder olema, kui paneb Beckhami algkoosseisu
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Soccernet.ee väidab, et Reali võimalikus algkooseisus on Gago ja Beckham, ma usun, et need mehed asendatud Reyese ja Robiga, kuid ei tea kunagi, mida Capello mõelda võib.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Reali koduka täielik algkoosseis on:
                  -----------------Casillas----------------
                  M.Torres--Cannavaro--Helguera--R.Carlos
                  -------Beckham--------Gago------------
                  ----Raul----------Guti----------Reyes---
                  -------------van Nistelrooy--------------

                  Kommentaar


                    No uefa.com annab Reyese asemel kellegi Higuaini ...vabandage mu teadmatust

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      No uefa.com annab Reyese asemel kellegi Higuaini ...vabandage mu teadmatust
                      Mingi noor ja talendikas argentiinlane on kelle Madrid suhteliselt kirve hinna eest ostis. Ehk teeb täna hea mängu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                        Mingi noor ja talendikas argentiinlane on kelle Madrid suhteliselt kirve hinna eest ostis. Ehk teeb täna hea mängu?
                        Ta lööb värava täna, või isegi kaks
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          VÄRAV! Raul 10 min. üks ühele. Kas veel mõni Bayerni fänn tuleb Rauli üle kobisema või?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            heaheahea,fritsudele tuld!!!!!!!!!
                            b-day

                            Kommentaar


                              cannavaro pani mõnusa sita maha nüüd...
                              b-day

                              Kommentaar


                                krt mingi aasia värd kommib mul netis mängu. iga liigutuse peale ütleb sellise kiimas häälega "oh-oooh". vend peab oma puldi taga masturbeerima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X