320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii asjad Becksi ja Reali juhtkonna vahel hakkavad juba päris päris kibedaks minema. Oli eile Becky poolkarjudes kogu tiimi ees öelnud Calderonile: "Sa ütlesid fännidele, et olin ammu ostnud endale Los Angeleses maja...aga see on ju täielik vale! Kogu tiim respekteerib mind ja mina neid, aga sind ei austa ma küll põrmugi!!!"
    Eks näis siis kuis see saaga lõpeb.

    Kommentaar


      Algselt postitas mart44 Vaata postitust
      Nonii asjad Becksi ja Reali juhtkonna vahel hakkavad juba päris päris kibedaks minema. Oli eile Becky poolkarjudes kogu tiimi ees öelnud Calderonile: "Sa ütlesid fännidele, et olin ammu ostnud endale Los Angeleses maja...aga see on ju täielik vale! Kogu tiim respekteerib mind ja mina neid, aga sind ei austa ma küll põrmugi!!!"
      Eks näis siis kuis see saaga lõpeb.
      Mina pakun, et Beckham läheb suvel USA-sse ja sis on kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Vinnie B kupataks sul samuti Ronaldo minema. Väita, et temaga kogu meeskond paremini mängis... no ma ei tea. Ronaldo minema saatmisel on pigem puht majanduslik efekt, nimelt Perezi ajal maksti nendele krdi galacticotele ikka meeletut palka ning hetkel liigutakse ses suunas, et neist lahti saada. Ronaldole pole mõtet pakkuda 10 milli aastas, kui ta sellest kolmandiku vaevleb ülekaalus, kolmandiku on katki ning sis äkki lööb ülejäänd kolmandikuga 13 väravat hooajal.

        Perezi ajal võis tõesti äkki jalgpall ilus olla, kuid sellisel meeskonna komplekteerimisel on ka loomulik, et kunagi peab need vanad staarid minema saatma ning uue meeskonna komplekteerimisel tekib mõningaid kasvuraskusi. Mulle ei meeldi ka Capello mängustiil, kuid hetkel pooldan ma tema läbiviidavat verevahetust, sest ma tõesti ei usu, et viimase kolme aasta probleemid ainult treeneritest tulenesid ning et meie kallid staarid samal ajal illikukununnud olid. Perez oli täpselt samakauge jalgpallist kui Calderon, kuid tema toppis liialt oma nina igasugu asjadesse ning tema krdi idiootsed kalaktiko-teemad võiks juba ajaloo prügikasti ajada.
        Majanduslik efekt? Kustotsast see väljendub, kui neid lihtsalt platsile ei lasta aga palka makstakse. Tark tegu oleks siis kolmik Ronaldo-Beckham-Cassano laenule saata, et kasvõi osa palgakoormusest enda õlult maha saada või maha müüa kohe.

        Capello verevahetuse kohta niipalju, et alguses toodi ta siia ju kohese edu eesmärgil. Sellest ka Nistelrooy, Emerson, Cannavaro ostud. Nüüd siis muretseti noort verd ka juurde kalli raha eest, saates samal ajal enda noored täkud minema leiva hinna eest. Mulle tundub, et Gago, Diarra ja Higuain mängivad praegu ainult seetõttu, et Guti, Emerson ja Raul on vigastatud. Ja kui need nooremad vennikesed peaksid ühe kaki liigutuse tegema, siis ongi Capellol kohe õigustus olemas, et tuua oma vanad peerud tagasi mängu.

        Ronaldo ja Nistelrooyd võrreldes saab selgeks, et nad mõlemad ei viitsi eriti ringi joosta, kuid kui Nistekas saab palli jalgadesse ja ta ees on kaitsjad, siis ta kaotab selle. Ronaldo aga on võimeline kaitsjatest läbi murdma. Väravavaist on ka Ronaldol super. Nii, et kui ta juba meeskonnas on, siis miks mitte tal mängida lasta. Eriti arvestades seda, et ta teeb isegi trennis tööd, mis tema puhul ei ole just tavaline. Tavaliselt jõuab ta vormi mängudes, kuid nüüd tundub, et on trennis kõva käpp juba. Üldiselt nägid Ronaldu treeningud välja niimoodi: http://youtube.com/watch?v=6BPrza9F4x4

        PS. Libesell oleks mitte-keegi, kui ta poleks seda ühte väravat löönud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Robinho Vaata postitust
          Majanduslik efekt? Kustotsast see väljendub, kui neid lihtsalt platsile ei lasta aga palka makstakse. Tark tegu oleks siis kolmik Ronaldo-Beckham-Cassano laenule saata, et kasvõi osa palgakoormusest enda õlult maha saada või maha müüa kohe.

          Ronaldo ja Nistelrooyd võrreldes saab selgeks, et nad mõlemad ei viitsi eriti ringi joosta, kuid kui Nistekas saab palli jalgadesse ja ta ees on kaitsjad, siis ta kaotab selle. Ronaldo aga on võimeline kaitsjatest läbi murdma. Väravavaist on ka Ronaldol super. Nii, et kui ta juba meeskonnas on, siis miks mitte tal mängida lasta. Eriti arvestades seda, et ta teeb isegi trennis tööd, mis tema puhul ei ole just tavaline. Tavaliselt jõuab ta vormi mängudes, kuid nüüd tundub, et on trennis kõva käpp juba. Üldiselt nägid Ronaldu treeningud välja niimoodi: http://youtube.com/watch?v=6BPrza9F4x4
          Neid üritataksegi kasvõi laenule saata, aga keegi ei võta neid, sest keegi pole nõus seda palka maksma. Ronaldol on väravavaist muidugi ja kõik muu tore asi, aga tal pole seda sel aastal kordagi näha olnud (ok paar korda on), aga tema mäng koosneb sel aastal lihtsalt vaikselt mölutamisest. Ronaldo oli (OLI) maailma parim ründaja, aga praegu on ta selle hale vari. Lisaks tema nutt, et teda ei armastata jne jne. Millejaoks? Vormis Ronaldo on muidugi super, aga pole mõtet hoida 10 millisel palgal meest, kelle häid mänge jagub aastas kümnekonna jagu.

          Kommentaar


            Pühapäeva mänguks on palju mehi vigastuses: Cicinho, Guti, Marcelo, Roberto Carlos, Emerson, Raúl, Salgado, Beckham, Raul Bravo. Kõige hullem on see, et kõik vasakkaitsed väljas on.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Pühapäeva mänguks on palju mehi vigastuses: Cicinho, Guti, Marcelo, Roberto Carlos, Emerson, Raúl, Salgado, Beckham, Raul Bravo. Kõige hullem on see, et kõik vasakkaitsed väljas on.
              huitav millega becks end vigastas? tribüünil istumisega?

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                huitav millega becks end vigastas? tribüünil istumisega?
                viimase mängu teisel poolajal mängis Torres vasakul. Ramos oli paremal, kus ta on tunduvalt parem kui keskel, sest seal on tema ründeteravus kasuks. Keskkaitses kipub ta siiski natuke liiga palju rahmeldama

                Kommentaar


                  Mallorca mängule üleskutsutud mängijad
                  # Väravavahid: Casillas, Diego López and Casilla.
                  # Kaitsjad: Míchel Salgado, Sergio Ramos, Cannavaro, Raúl Bravo, Helguera, Pavón, Mejía, Torres.
                  # Poolkaitsjad: Diarra, Gago, Reyes, De la Red and Nieto.
                  # Ründajad: Robinho, Van Nistelrooy ja Higuaín.

                  Tundub, et Salgado ja Bravo, siis tervenenud, mis on väga hea. Loodaks varsti ka teisi mängijad palliplatsil näha.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    huitav millega becks end vigastas? tribüünil istumisega?
                    Beckham: Strain of the left quadriceps. Medical and physiotherapeutic treatment. Specific recovery work at the gymnasium.
                    Kui oskad tõlgi ära mis tal siis hädä om.

                    Kommentaar


                      reie esilihase venitus.

                      ehkki point on muidugi rohkem nagu selles, et kuidas saab mees midagi tegemata ennast vigastada, aga noh, milleks laskuda detailidesse.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        eks ikka midagi tal trennis juhtus. kui Gravesen oleks veel klubis siis teaks kuhu vaadata aga

                        Kommentaar


                          edu Teile (Intertotos) selle paari duubli hea vennaga

                          täna sai Castilla 0:1 esiliigas põske vaatamata neile paarile vingele kutile
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ander_A Vaata postitust
                            edu Teile (Intertotos) selle paari duubli hea vennaga

                            täna sai Castilla 0:1 esiliigas põske vaatamata neile paarile vingele kutile
                            Castilla koosneb eranditult alla 21 aastastest vendadest, kellel on igati püsna raske profitiimide vastu mängida. Lisaks ei saa kaasa teha mängijad, kes on põhimeeskonna mänguks üles antud, ehk Torres, Nieto, De Ka Red.

                            Kommentaar


                              Kas keegi oskab õelda, miks RM mängib avaliselt voorude viimased mängud?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Kas keegi oskab õelda, miks RM mängib avaliselt voorude viimased mängud?
                                Selleks, et "rumal" teleprogrammi koostaja võib muidu "kogemata" mõningate teiste klubide mõõduvõtu huvitavamaks pidada.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X