320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui Soldado end realiseerida ei saa, siis pole ju mõtet pinki nühkida, tema sugune vend peaks kuskil põhis ringi siblima, niiet tema karjäärile tuleks transfer kasuks
    AILTON

    Kommentaar


      Meie mängime Copas Mallorcaga. Edu korral tuleb uueks vastaseks kas Getafe või Levante.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        No praegu Diarra ei lähe, ma olen selles täiesti kindel. Schuster peab väidetavalt valima kumb läheb, kas Soldado või Saviola ning hetkel tundub lahkujaks Saviola olevat. Saviolale on tulnud rohkem pakkumisi ja viimane neist tuli Marseille poolt. Juhtkond tahtvat ka Balboat laenule saata, kuid noormees ise tahtvat selle hooaja Realis lõpuni mängida. Me olevat ka Milanile öelnud, et kui Ramost tahate, siis laduge 180 miljonit eurot laule ja saate mehe endale. Eks paistab millised tränsferid me teeme, kui üldse teeme.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          :S

          Omfg? Ramos ? Ei !!
          Kui see vend ära läheb ,siis läheb minu avatar Milaniks
          . Krt küll ! .. (: , Loodame ,et nii ei juhtu !


          // ja minu arust Ramos ei sobi ka sinna vanurite hulka (;
          Krt, mul on arvamus ,et nad annavad Kaka siis , kui Ramose saavad vms.
          Last edited by Olar; 04.01.08, 17:10. Põhjus: Sest sa oled tont

          Kommentaar


            eile räägiti ka seda, et ramosel veab, tal palk tõuseb, kuna milan tahtvat teda endale

            Kommentaar


              Algselt postitas Olar Vaata postitust
              Omfg? Ramos ? Ei !!
              Kui see vend ära läheb ,siis läheb minu avatar Milaniks
              . Krt küll ! .. (: , Loodame ,et nii ei juhtu !


              // ja minu arust Ramos ei sobi ka sinna vanurite hulka (;
              Krt, mul on arvamus ,et nad annavad Kaka siis , kui Ramose saavad vms.
              Mida sa pabistad? See kui Milan on oma huvi üles näidanud ei tähenda, et mees kohe maha müüakse ja veel sellise raha eest. Võta rahulikult, Sergiol on leping meiega aastani 2013 ja ta on ka ise öelnud, et tema tulevik seondub ainult Real Madridiga. Ta tahab ka tulevikus meie kaptenipaela kanda, nii et mees tahab Reali jääda. Ja selle hinna välja ütlemine ongi pigem Milanile koppade andmine. Võta rahulikult!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                hoopis huvitav saab olema Zaragozaga mäng, sest hetkel on mängukõlbmatud Metzelder, Pepe ja Heinze. muidugi veab teil sellega, et punase kaardi tõttu ei saa väravat ohustada Diego Milito, kuid ära ei tohiks unustada jällegi Hispaanias heas vormis olevat Ricardo Oliveirat
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Mida sa pabistad? See kui Milan on oma huvi üles näidanud ei tähenda, et mees kohe maha müüakse ja veel sellise raha eest. Võta rahulikult, Sergiol on leping meiega aastani 2013 ja ta on ka ise öelnud, et tema tulevik seondub ainult Real Madridiga. Ta tahab ka tulevikus meie kaptenipaela kanda, nii et mees tahab Reali jääda. Ja selle hinna välja ütlemine ongi pigem Milanile koppade andmine. Võta rahulikult!

                  Rõõm kuulda !
                  Avatar ei muutu

                  // muidu kaua keegi Reali fännanud on?

                  Ise 2002 aastast, sest siis sain teada mis jalka jne ,nägin Tv-3 Cl-i mängu , nende särk hakkas kohe meeldima
                  Siiamaani lemmik klubi ! Muidu olen 13, niiet siis oli 9 aastane .
                  Last edited by Olar; 04.01.08, 18:46. Põhjus: Ei tea.

                  Kommentaar


                    Üks neer hakkas liikuma mul naermisest praegu. Loodame parimat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olar Vaata postitust
                      Rõõm kuulda !
                      Avatar ei muutu

                      // muidu kaua keegi Reali fännanud on?

                      Ise 2002 aastast, sest siis sain teada mis jalka jne ,nägin Tv-3 Cl-i mängu , nende särk hakkas kohe meeldima
                      Siiamaani lemmik klubi ! Muidu olen 13, niiet siis oli 9 aastane .
                      7 aastat vist on lemmikklubiks olnud.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        uh ei teagi kui kaua see klubi on lemmik olnud...nh kui ise olen 13 siis üks 6 aastat vast...esimene jalkamäng mis ma telekast nägin oli Reali mäng ja sellest ajast on Real mu lemmik olnud ja see ei muutu iialgi!
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                          uh ei teagi kui kaua see klubi on lemmik olnud...nh kui ise olen 13 siis üks 6 aastat vast...esimene jalkamäng mis ma telekast nägin oli Reali mäng ja sellest ajast on Real mu lemmik olnud ja see ei muutu iialgi!
                          Kui sa oled Reali fänn, siis kust tuleb su allkiri ja avatar?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            FIFA ei laseks seda pakkumist läbi.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kui sa oled Reali fänn, siis kust tuleb su allkiri ja avatar?
                              Eelista kodumaist voh!
                              Sellepärast ma pakun.

                              Kommentaar


                                Arvatav algkoosesis mänguks Zaragozaga: (4-3-3): Casillas - Sergio Ramos, Pepe/Heinze, Cannavaro, Marcelo - Sneijder, Diarra, Baptista - Raul (c), van Nistelrooy, Robinho

                                Pepel on preagu väike külmetus ja natuke annab tunda ka esimesel uue aasta päeval saadud vigastus.

                                Kui kedagi huvitab siis Zaragoza arvatav algkoosseis ka. (4-4-2): López Vallejo - Diogo, Ayala, Sergio, Juanfran - Aimar, Celades, Luccin, Zapater (c) - Oliveira, Sergio García

                                Ennustatakse meile 2:0 võitu. Loodame Parimat !

                                Celades ja Diogo on muide endised Reali mehed. Kindlasti tahavad eelmisele klubile ära panna.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X