320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Omal ajal oli Salgado just see mees, kes teised maha rahustas, aga see ei tohiks tal nüüd kaugeltki esimene selline temp olla viimase aja jooksul, või ma eksin ?

    VDV on igal juhul tegija vend ja eks on olnud selliseid mõtteid, mitte ainult minu peas, et hakkab ta täitma , siis Snejderist vabaks jäänud AMR/MR kohta, ehk siis paremal äärel tegutsema. Okei, see sõnastus imes .

    Kahju, et ise jälle mängu maha magasin ...

    Ei tahaks küll Kasperit duubeldada, aga Loodame parimat!

    Kommentaar


      Parimad palad :http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1459144/

      Kommentaar


        Algselt postitas Sergei Vaata postitust
        Omal ajal oli Salgado just see mees, kes teised maha rahustas, aga see ei tohiks tal nüüd kaugeltki esimene selline temp olla viimase aja jooksul, või ma eksin ?

        VDV on igal juhul tegija vend ja eks on olnud selliseid mõtteid, mitte ainult minu peas, et hakkab ta täitma , siis Snejderist vabaks jäänud AMR/MR kohta, ehk siis paremal äärel tegutsema. Okei, see sõnastus imes .

        Kahju, et ise jälle mängu maha magasin ...

        Ei tahaks küll Kasperit duubeldada, aga Loodame parimat!
        Jälle üks uus Reali fänn?

        Igatahes Salgado on minu arust alati väga keev mängija olnud, aga samas ei ole ka selline nagu näiteks Ramos.

        VDV eeldatavasti hakkabki seda Sneijderi kohta täitma, kuid nagu juba tavaks saanud, siis ka eile ei olnud meil pmt mehi paremal äärel. Guti kergelt küll hoidis sinna poole, aga jah. Paremale äärele sigines mees alles siis, kui Callejon mängu tuli. Aga kuni meil seal korralik äärekaitsja on, seni pole probleemi.

        Julgen väita, et need kolm väravat ei olnud parimad palad. Mängus toimus palju muudki. Seega nimetagem asju õigete nimedega.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          tahan quaresmat reali

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            tahan quaresmat reali
            Ja kas me peaksime sind nüüd kuidagi aitama? Ma ei ütle muud, kui et palju tahad.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Nii võltsi kommentaatori "Goaaaaaaaaaaaaali" pole mina oma elu jooksul kuulnudki .

              Kommentaar


                Ma lugesin siit et Ruud van Nistelrooj tervis ei pea tervet hooaega vastu. Mis tal siis viga on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas American Vaata postitust
                  Ma lugesin siit et Ruud van Nistelrooj tervis ei pea tervet hooaega vastu. Mis tal siis viga on?
                  ehk on vana ja väsinud juba?

                  Kommentaar


                    miks ma palju tahan kui soovin quaresmat reali, täitsa reaalne tglt sest ka schuster mõistab et paremale äärele oleks kedagi vaja

                    Kommentaar


                      Ronaldot ei taha?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ronaldo ei ole päris see, Quaresma oleks tore , aga siiski miss Beckham

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sergei Vaata postitust
                          Ronaldo ei ole päris see, Quaresma oleks tore , aga siiski miss Beckham
                          Mida sa luuletad ?

                          Kommentaar


                            Ronaldoga kaasnev on ikkagi väga masendav, Quaresma on kindlasti sama hea vend kui Ronaldo ja ta oleks tore, aga Becks oli ikkagi parim omal kohal .

                            Kommentaar


                              jahh becks oli särgimüügi numbrite poolest tõesti pareim omal kohal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                jahh becks oli särgimüügi numbrite poolest tõesti pareim omal kohal
                                Kas sa mäletad, kes meid 2006/07 meistriks vedas ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X