320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
    Mingi liigavõit? Sa polnud viimased 2 aastat õnnelik, et tiitel ära tuli?
    Ma arvan, et pea iga meeskond paneb hooaja eel peaeesmärgiks liigatiitli, sest see näitab stabiilsust ja taset läbi hooaja. CL-is võib sul üks sitt päev olla ja ongi tiitel läinud, sel turniiril sõltub õnnest ka üsna palju ikkagi ....
    No loomulikult on tore, et tiitel kaks aastat järjest tuli aga kui Meistrite liigas 4 aastat järjest 1/8 finaalistki edasi ei saa, nii suurejooneline klubi nagu Real Madrid. Ja praegusel hooajal barcat nagunii ei püüa.

    Kommentaar


      Algselt postitas American Vaata postitust
      Ja praegusel hooajal barcat nagunii ei püüa.
      Mõistus ütleb küll, et tiitli saamine on ikka väga raske, kuid mina püssi põõsasse veel küll ei viska. Aga tundub, et ma olen hetkel siiski ainus, kes usub Reali ja selle võimetesse...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Mõistus ütleb küll, et tiitli saamine on ikka väga raske, kuid mina püssi põõsasse veel küll ei viska. Aga tundub, et ma olen hetkel siiski ainus, kes usub Reali ja selle võimetesse...
        Kahtled mu uskumises wää ?

        ma ütlesin, et paistab näivat, et ei võida aga loodan sellesse ja kindlasti usun, et võime tiitli ära võtta.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Kahtled mu uskumises wää ?

          ma ütlesin, et paistab näivat, et ei võida aga loodan sellesse ja kindlasti usun, et võime tiitli ära võtta.
          Ei pidanud sind silmas, aga üldiselt hakkab seda teemat sirvides juba ka silma, et Reali omad "vännid" ei usu enam oma lemmikusse.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            MINA USUN !!! Aga kui Barca suutis esimese poolega 12 punkti parem olla, siis võivad ju rollid vahetuda teisel poolel
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              pimedal usul ja reaalsel asjade käigu tunnistamisel on ikka väike vahe sees... see, et sa pimeusklikult usud vähetõenäolist liigavõitu ja teised mitte ei tee veel teisi fänne püssi põõsasse viskajateks...eniveis tänapäeva jalgpall käib lainetega ning tippliigades on väga raske ühel võistkonnal a la 5 aastat jutti liigat kinni panna..konkurents on tihe ning väikesed asjaolud mängivad pikas perspektiivis suurt rolli....Realil see hooaeg keskmisest liiga palju vigastusi olnud ja see vajutab oma pitseri...
              Eelmine aasta oli Barcal analoogne, kus vigastusi oli palju, Ronaldinho alavormis, Deco pidutsemas ja muud mehed motivatsioonipuuduses... mina ei uskunud samuti eelmine hooaeg Barca liigavõitu ning ega see minust väiksemat fänni ei tee......
              Tegelt tahtsin pika jutuga välja jõuda selleni, et mina isiklikult (tõelise "Reali jälestajana" ) ei ole ka Reali veel maha kandnud...liiga pole enne läbi kui viimane voor läbi (või siis tiitlivõit kindlustatud) on, ning võidab ja väärib tiitlit see kel rohkem punkte (ilusa mängu ja suureskooriliste võidud on kenad ja toredad aga tulemus loeb).... Real praegu on leidnud teatava stabiilsuse ning seega on ohtlik kõigile.
              12 punktine vahe on küll kena, aga piisab paarist viigist tabeli keskmikega ning suures kadalipus (mängud Valencia, Villareali, Atleticoga ja Real Madridiga) paar kaotust ning ongi persekellad...
              Seega hooaja lõpus näeme, raisk!
              Mes que un club!

              Kommentaar


                mina ei usu.

                Kommentaar


                  Homme hilisõhtul siis mäng Numanciaga. Koosseis on järgmine:

                  Väravavahid:
                  Casillas, Codina
                  Kaitsjad:
                  Salgado, Pepe, Ramos, Cannavaro, Heinze, Marcelo
                  Poolkaitsjad:
                  Lass, Gago, Sneijder, Robben, Van der Vaart, Javi Garcia
                  Ründajad:
                  Raul, Saviola, Higuain, Huntelaar

                  Eeldatav algkoosseis: Iker; Ramos, Pepe, Canna, Heinze; Gago, Lass, Sneijder, Robben; Pipita, Raul.

                  Maha ei tasu Numanciat kanda ning kindlasti suudavad nad kodus meile piisavalt tugevalt vastu hakata. Loodetavasti siiski jätkame on võitude seeriat ja hoiame ka 2009. aasta trendi ehk siis ei lase väravat lüüa. Seni on sel aastal meile üks koll löödud. Loodame parimat!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    no uskuda võib..Igatahes mingi kihlveokontorid juba maksid barca eest raha välja. Sorry kui juba mainitud on siin

                    Kommentaar


                      Kaspar Koort mainis, et Julien Faubert siirdub laenuga Madriidi. Üllatunud, kontrollisin, kas ka tõepõhi all ning tõesti on prantslane tulemas - http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...rt_profile.htm

                      Esmaspäeval on esitlus. Juande Ramos on teinud päris huvitavaid valikuid teinud üleminekuhooajal. Pole Fauberti ise mängimas näinud ja ei tea temast väga midagi (peale selle, et FM-is on ta mul paar korda mõnes meeskonnas olnud), kuid eks saab nädala pärast näha, mida mees platsil teha suudab.

                      Praegu on paremal äärel põhiliselt Robben olnud ning ka väga hiilgavalt. Eks näeb, kas ta naaseb vasakule pärast seda üleminekut.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Kurat Juandel jah mingine prantsuse-maania peale tulnud. Lass oli igati hea täiendus, kuid Faubert, eks näis. Vaatasin, et mees pole eriline väravamasin just olnud, kuid eks näis, mida ta Realis tegema hakkab. Vanust tal 25 ning väidetavalt pidi lepingus klausel olema, et kui ta praegu pooleteise miljoni euro suuruse summa eest laenule võtsime, siis peaksime kuus peale maksma ja saaksime ta endale, kui meil hooaja lõpus selline soov peaks olema. Eriti midagi sellest mehest ei oota, aga loodetavasti üllatab ta meid positiivselt. Numbriks saab ilmselt mees 18, sest no Rubeni tervis on nii, nagu ta on ja kui juba Ruud ja Mahamadou oma numbritest ilma jäid, siis ilmselt jääb ka Ruben.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Ise pole näinud selle mehe ühtegi mängu ja ei viitsi isegi juutuubi tema nime toksida , vaevalt sealt midagi head tuleb. Suht mõttetu värk(See ainult minu arvamus)
                          Kui Juandel nii suur isu ääremängija järgi oli siis, oleks võinud kasvõi Palancat seal ääres mängitada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                            Ise pole näinud selle mehe ühtegi mängu ja ei viitsi isegi juutuubi tema nime toksida , vaevalt sealt midagi head tuleb. Suht mõttetu värk(See ainult minu arvamus)
                            Kui Juandel nii suur isu ääremängija järgi oli siis, oleks võinud kasvõi Palancat seal ääres mängitada.
                            Videote põhjal tundub üpris väle ja üsna hea löögiga vend olevat.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algkoosseis on siis nagu tavaks saanud selline:Casillas, Ramos, Cannavaro, Heinze, Gago, Lass, Sneijder, Robben, Raul, Pipita

                              mitte midagi üllatavat.

                              Loodame Parimat!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Pole Reali mänge juba pikalt näinud, aga miks Van der Vaart põhis enam pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X