320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mänge vaatasin, keelatud pole mul midagi, kuid seda ma tean, et mõlemad lugemata väravad olid tegelikult reeglitepärased tabamused.
    Või see, kui Reali kaitsjad ise Ikerile keha annavad ja vastane siis seeläbi skoorib, on reeglitevastane?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Mänge vaatasin, keelatud pole mul midagi, kuid seda ma tean, et mõlemad lugemata väravad olid tegelikult reeglitepärased tabamused.
      Või see, kui Reali kaitsjad ise Ikerile keha annavad ja vastane siis seeläbi skoorib, on reeglitevastane?
      Milani esimese mängu lugemata värav oli tõesti kahtlane. Eilse või siis nüüd juba üleeilse lugemata värava juures oli see pisikene viga olemas, kuid samas tolle viimase kohtumise üldine vilepartii oli ju kaunis masendav. Kaasa arvatud Milani penalti.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Keegi seda luges, et Hilton olevat nõia juures käinud ja Ronaltsile needuse peale pannud ja nüüd ei saagi Ronalts enam terveks? :P Pidavat veel kuu väljas olema ja olevat ka ise nõia juures käinud ,et needust maha saada.

        Kommentaar


          Damn, kui Ronaldo nyyd weel mõned kuud eemal peab olema, siis ma usun esimest korda elus nõida :O

          Kommentaar


            Madriidi derbyks mängijad:

            Väravavahid: Casillas, Dudek.
            Kaitsjad: Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Garay, Metzelder, Marcelo, Albiol.
            Poolkaitsjad: Gago, Kaka, Lass, Xabi Alonso, Van der Vaart, Granero.
            Ründajad: Raul, Benzema, Higuain, Van Nistelrooy.

            Kommentaar


              Pepe oli väga liimist lahti, päris mitmed korrad pani meeskonna kaaslased päris raskesse olukorda. Siiski 3:2 võit Realile (Kaka, Marcelo, Higuain) ja Atletico poolelt vastasid Forlan ning Kun. Ajaa, tüüpiline Ramose punane ka, mees peab väheke mõtlema enne, kas 3:0 seisus on vaja tekitada Atleticole viimasteks 25min ülekaal. Nojah

              Kommentaar


                Pepe oli küll kaitses nigu karupoeg Puhh.

                Kommentaar


                  Minu arust oli Pepe mõlemas väravas syydi.
                  Kõigepeale Forlani värav, Pepe võitles temaga ja kui Forlan sai söödu antud jooksis ta kohe värava poole, samal ajal Pepe lihtsalt jäi seisma ja vahtima ja siis kui hilja hakkas jooksma alles ..
                  Teine värav .. noh siin saab igayks aru juba.

                  Kommentaar


                    Hakka või nõidusesse uskuma Krissu vigastuspaus kujuneb päris pikaks.

                    Kommentaar


                      Homme siis kodus mäng Alcorconi vastu, kes esimeses mängus tegi meile 4:0 ära.

                      Koosseis:

                      Väravavahid: Dudek, Adan.
                      Kaitsjad: Arbeloa, Pepe, Marcelo, Albiol, Garay.
                      Poolkaitsjad: Gago, Diarra, Kaka, Lass, Van der Vaart, Granero.
                      Ryndajad: Raul, Van Nistelrooy, Higuain.

                      Muideks on varemgi tuldud 4:0 kaotusseisust välja võitjana teises mängus.
                      1947 tuldi Betisi vastu võitjana lõpus välja.
                      1975 võideti samuti kordusmängus samast seisust ja mõlemad korrad võitis Real ka lõpuks ka karika.

                      Kommentaar


                        Sellise koosseisuga küll midagi väga positiivset loota on raske.

                        Kommentaar


                          Kui nüüd minu mälu ei peta siis peaaegu rongi alt on ennegi välja tuldud, et edasi ei saanud aga nii öelda nägu pesti puhtaks. Oli siin Zaragozaga kui esimese leegis saadi vist mingi 6-1 kotti, teine leeg kodus võideti 4-0.Aga seda siis kui Zaragosa oli tunduvalt paremas vormis kui nad praegu.Kuigi vist see Ewerthon on seal siiani ,kes paha kurja tegi .Toona vist olid ka need Milito vennad veel seal.
                          Aga ma arvan, et sellel koosseisul pole häda kedagi, kui näiteks need kom - Kaka, Lass ja Marcelo on väljakul siis usun , et kui midagi muud pole siis pall liigub kiiresti.
                          5-0, raske uskuda aga 3-1 , suht reaalne. Isegi selle viimase tulemusega nad rehabiliteerikisd end , sest olgem ausad, ikka juu juhtub hulluse momente ja kaotatakse just siis kui seda kõige vähem oodata on.
                          Enda nägemuseks võiks väljak olla midagi sellist:
                          Adan (milleks alati peab Dudek olema)
                          Arbeloa, Pepe, Albiol, Garay.
                          Lass, Van der Vaart, Granero, Marcelo
                          Higuain,Kaka
                          Naljakas tuli teine aga ega palju teisi variante pole.Ruudi vastu pole midagi aga pole veel täis mänge vöö alla saanud ja ei riskiks paukpadrunitega lahingusse minna.
                          Last edited by maanus; 10.11.09, 10:31. Põhjus: Kodanik ertz juhtis tähelepanu faktile, et mu pea pole koguaeg Wikipediaga ühendatud ja võiksin teinekord andmeid kontrollida,mitte et mul selle vastu midagi oleks aga igav oleks muidu juu
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            Kui nüüd minu mälu ei peta siis peaaegu rongi alt on ennegi välja tuldud, et edasi ei saanud aga nii öelda nägu pesti puhtaks. Oli siin Zaragozaga kui esimese leegis saadi vist mingi 5-0 kotti, teine leeg kodus võideti 6-1.
                            viitsid ära nii mööda teinekord lahmi.

                            võõrsil kaotati 1-6 ja kodus pidi real võitma 5-0 et edasi saada, kusjuures paarikümne minutiga juhiti juba 3-0. lõpuks siiski ei suudetud enamat 4-0 võidust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              viitsid ära nii mööda teinekord lahmi.

                              võõrsil kaotati 1-6 ja kodus pidi real võitma 5-0 et edasi saada, kusjuures paarikümne minutiga juhiti juba 3-0. lõpuks siiski ei suudetud enamat 4-0 võidust.
                              Ja kõik kollid lõid brassid. Oli vist Cicinho, Robinho, Baptista ja Roberto Fallos väravaautoriteks. Cicinho oma neist oli veel eriti kenake.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ja kõik kollid lõid brassid. Oli vist Cicinho, Robinho, Baptista ja Roberto Fallos väravaautoriteks. Cicinho oma neist oli veel eriti kenake.
                                vaatasin veel väravad ka just üle. suisa 10 minutiga juhiti 3-0. kolmanda lõi siiski il fenomeno mitte j.b.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X