320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Negredo case on vist juba selge, et hooaja lõpus ilmselt tuleb tagasi, sest nüüd on enam kui kindel , et Ruudi läheb ja ka Rauli "lõpetamine" pole välistatud. Lihtsalt hooaja alguses kui oldi veel isegi hollandlased hingekirjas ei arvestatud Ruudi lisa vigastusega ja sellega ,et Benzema elab alles sisse ikka veel Novembris. Samas ,kes mäletab , ega Zidangi päeva pealt sisse ei sulanud nii et mu lootus püsib.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
      Aga selle asemel et tuua peenraha eest tagasi Hispaanias end tõestanud Negredo või miks mitte ka Soldado, ostetakse Benzema miljonite eest pingile ... Ning Mata on koondises, Realis üsnagi palju mängivad Granero, Raul, Guti - pole selle taseme lähedalgi ?!
      Negredo pealt teeniti päris head raha...

      Ja ei saa kindlasti väita, et Raul, Guti ja Granero ei ole Mataga samal tasemel. Lihtsalt vaata kasvõi seda, kuidas Hispaania mängib ja mis mehed on Reali omadel ees. Kui Mata on selge ääremängija, siis Granero ja Guti eelistavad selgelt keskel rünnakute ehitamist ja tuleb tõdeda, et Xavi ja Iniesta vastu on neil tõesti koleraske saada. Isegi, kui Guti on heas vormis ja ta mängib paremini mingil hetkel, kui Xavi ja Iniesta, siis viimased kaks on end koondisesse nii sisse söönud, et Del Bosque löödaks vast maha, kui kummagi nende asemel peaks näiteks Guti olema. Ja Raul jääb Villale ja Torresele juba kiirusega alla ehk pole ka seal midagi imestada...
      Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
      Negredo toodi suvel küll tagasi, aga ei peetud siiski nii heaks kui Benzema, kes hetkel küll totaalselt läbi kukkunud on.
      Tegemata töö all pidasin silmas seda, et neid noori ei panda isegi kõrgemal tasemel proovile vaid laenutatakse/müüakse nad maha.
      Nagu eelmine hooaeg proovis Barcelona esmakordselt mängitada Busquetsi ja Pedrot, kellest on saanud arvestatavad mängijad. Ja oli vist Cacares( kirjutati vist nii) kes ei vedanud välja ning alles siis saadeti ta mõnda teise klubisse kogemusi hankima.

      PS! Kui mu faktid Barcelona kohta paika ei pea siis vabandused Barca fännidele.
      No Benzema puhul ma meenutaks ka Zidane'i ning ma lisaksin veel ka seda, et sa ei saa oodata mehelt väga palju, kui ta ei saa sellestki aru, mida talle trennis räägitakse. Silmas pean siis seda, et lisaks prantsuse keelele räägib Benzema NATUKE ka inglise keelt, kuid see ei päästa väga, kui kõik käib meeskonnas hispaania keeles...

      Ja vale on väita, et noori ei panda kõrgemal tasemel proovile. Tõsi on küll see, et Negredo ja Mata jäid oma võimalusest ilma, kuid näiteks nii Soldado, Javi Garcia, Torres, Parejo, Bueno, Balboa kui ka Arbeloa ja De la Red said oma võimaluse ju.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Sergio Ramos vahepeal saltosid harjutanud.. 1-0 siis meile.


        2-1 kaotusseisus nyyd Almeria vastu. Tuleb Benzema sisse.. loodame, et teeb midagi ära ka.
        Higuain! Tuli ära lõpuks. Tuleb yks weel.
        Penalti. Ronaldo ei löö ära , reboundist Benzema tegi, mis tegema pidi.
        Ja nyyd juba seis 4-2, C.Ronaldo värav , M.Diarra sisse Marcelo asemele.
        C.Ronaldo punane kaart .. Loll tagant jalga löömine ..
        X.Alonso asemel Drenthe sisse ..
        Paar kiiremat liigutust ka ja mäng läbi. 4-2 võit siis. Mitte just kõige veenvam mäng.

        Kommentaar


          Ronaldol olid 80 minutid väga sündmuste rikkad
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            no see penalt oli ikka kergelt antud. aga noh kohtunikule oli olukorda kindlasti raske näha. ja no Benzema hüppas ka ju varem sisse kui Ronaldo suutis üldse jalaga palli puudutada. ja no pärast Almeria lihtsalt lagunes emotsionaalselt. Ronaldo tegi teile kindlasti ka karuteene. Mestallal saab teil arvatavasti pingeline nüüd olema
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              On kasuks kui õpitakse ka ilma Ronaldota hakkama saama.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Sukeldumine ja ärplemine .. Crynaldo back 2 his best!

                Kommentaar


                  Algselt postitas maanus Vaata postitust
                  On kasuks kui õpitakse ka ilma Ronaldota hakkama saama.
                  Mm, seda õpiti mingi 2 kuud juba.

                  Kommentaar


                    vähe õppisid

                    Kommentaar


                      No ma arvan, et kui Esteban ja Raffa saaksid rohkem (täis)mänge siis kestaksid kauem, eile Raffa oli täitsa ok.
                      Aga noh,mis seal ikka juu ikka Manuel on targem kui mina.
                      Aga ma ikka imestan, et kui muidu Benzemal ei vea siis eilne rebound oli küll võimalikest variantidest raskeim lahendus aga näed vedas.Aga nüüd saab Ronlalts end ML ribadeks tõmmata vähemalt.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maanus Vaata postitust
                        No ma arvan, et kui Esteban ja Raffa saaksid rohkem (täis)mänge siis kestaksid kauem, eile Raffa oli täitsa ok.
                        Aga noh,mis seal ikka juu ikka Manuel on targem kui mina.
                        Rafa sai vist kerge vigastuse eilses mängus ning seepärast pidi mängu pooleli jätma. Aga midagi tõsist ei tohiks küll olla.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Tundub, et portugallasest imestaar oli trennis, kui mõistust jagati. Vägev, Mestallal näeme, rsk!

                          Kommentaar


                            Kindlasti tuleb pärast mängu Valenciaga uudiseid: Valdano/Perez unhappy with Pellegrini, cause Ronaldo didn't play

                            Kommentaar


                              No Mestallal ei näe platsil ei üht ega teist kalliskivi aga tuju minul ei lange, kindlasti on pingil inimesi kes kibelevad algkoosseisu. Aga ega enne ei julge ennustada kui ML mäng määdas, äkki sealt kah tuleb kadusi.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                MADRID 3 - 1 MARSEILLE
                                Ronalts 2 Lucho 1
                                Albiol 1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X