320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvuti sakkis ja enamust esimest poolaega ei näinud, teist aga küll, mõnus kohati kontratele ehitatud, aga hea võitlus oli, annan vastasele au, võitlus käis ikka armutult, jalad välkusid ,pead kolksusid.No vilemees lasi kohati musta läbi.Mida rohkem jälgisin oli see, et Ronaldts pidas vahepeal justkui isikliku ristisõda Diawarraga (minu arvates omas ära nagu on pop siin foorumis öelda) aga sai ise ka vahepeal kuklassse.
    Pärast mängu kusjuures imelikult sõbralikult surusid kätt ja lobisesid paar lauset.
    Hea on see, et Benzema areneb, asetsus plastil oli juba tõitsa ok, pall liikus talle ja temalt edasi - tema vaheltlõike sai Diarra ja see on juba ajalugu.
    See pennu olukord oli nagu oli, latt ja kahju tiba Luchost aga justkui väike õiglus just selle jõulise mängu suhtes ,et vahelduseks ka midagi võõrustajatele tagasi ,muidu olid rohkem Madridi pojad saaja osas.Loodame , et Niang nii kaua väljas pole .
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Vigade jutu peale.

      Fouls Commited:
      OM: 14
      RM: 24

      Ja ekstra tänud Casillasele, kes Niangi arvatavasti paariks kuuks vigaseks sõitis.

      Muidu oli tore mäng.

      Kommentaar


        Justnimelt statistika näitab mida loeti ära ja mida jäeti lugematta, mina sain neid vähemalt kolm -neli ,mis olid sellised , et oleks pidanud ära lugema.
        Samas ma ei ütle et OM midagi valesti tegi, lihtsalt kohtunik lasi musta läbi.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          imelik liigutus Krissu poolt, kes peale murule niitmist ei jäänudki sinna püherdama ja pisaraid pilduma vaid ajas kargu alla ja suutis isegi tühja skoorida.

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Justnimelt statistika näitab mida loeti ära ja mida jäeti lugematta, mina sain neid vähemalt kolm -neli ,mis olid sellised , et oleks pidanud ära lugema.
            Samas ma ei ütle et OM midagi valesti tegi, lihtsalt kohtunik lasi musta läbi.
            Polnud see asi nii must-valge midagi. Mõlemad pooled tegid päris palju valusaid vigu. Lõpuks lahkus vigasena platsilt ikkagi Marseille mängija. Mõlemad peavõitluse olukordi ma ka väga üle ei dramatiseeriks. Mindi lihtsalt palli eest võitlusesse ja pead käisid kokku.

            Selle Diawara vs Ronaldo jutu peale ei tulnud küll mulle meelde, et nad väga kokku oleks platsil saanud. Ainult see olukord, kus pead kokku pandi. Ronaldo veetis ikka enamus aja äärtel. Taiwo äärest ta eriti mööda ei saanud ,Bonnarti äär lekkis aga täiega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Polnud see asi nii must-valge midagi. Mõlemad pooled tegid päris palju valusaid vigu. Lõpuks lahkus vigasena platsilt ikkagi Marseille mängija. Mõlemad peavõitluse olukordi ma ka väga üle ei dramatiseeriks. Mindi lihtsalt palli eest võitlusesse ja pead käisid kokku.

              Selle Diawara vs Ronaldo jutu peale ei tulnud küll mulle meelde, et nad väga kokku oleks platsil saanud. Ainult see olukord, kus pead kokku pandi. Ronaldo veetis ikka enamus aja äärtel. Taiwo äärest ta eriti mööda ei saanud ,Bonnarti äär lekkis aga täiega.
              Noh, Ronaldo ja Diawara said tõsiselt eelmises omavahelises kohtumises kokku. kohe nii tõsiselt, et üks oli natuke katki.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Noh, Ronaldo ja Diawara said tõsiselt eelmises omavahelises kohtumises kokku. kohe nii tõsiselt, et üks oli natuke katki.
                Diawarat nüüd ei tasu väga kõvasti Ronaldo pikas pausis süüdistada. Pigem võiksite Portugali peatreenerile paar paremat sõna öelda, kes Ronaldot veel poolvigasena Ungari vastu kasutas. Pealegi Diawara vabandas meedias mitmel korral.

                Kommentaar


                  No Diawara lendas peaga otse Ronaltsile kuklasse ja selle pildi järgi polnud esimesel võimalustiki pallille.
                  Aga ma ei nori tüli... nii jäi lihtsalt mulle mulje eilsest mängust.Marseille oleks ka olnud väärt edasi pääseja.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Jah, Marseille võiks ikka eelkõige Brandaole jalaga piki palle kütta, et see Milani ära ei tapnud eelmises voorus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Jah, Marseille võiks ikka eelkõige Brandaole jalaga piki palle kütta, et see Milani ära ei tapnud eelmises voorus.
                      Siilike udus, siilike udus, ä'ä unda, Milan sõuab veel kaugele.

                      Kommentaar


                        Keegi ei julgegi arvatavat koosseisu pakkuda.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          No Diawara lendas peaga otse Ronaltsile kuklasse ja selle pildi järgi polnud esimesel võimalustiki pallille.
                          Aga ma ei nori tüli... nii jäi lihtsalt mulle mulje eilsest mängust.Marseille oleks ka olnud väärt edasi pääseja.
                          Ega mina ka ei paha pärast... Lihtsalt see lõik lõikas natukene silma:
                          See pennu olukord oli nagu oli, latt ja kahju tiba Luchost aga justkui väike õiglus just selle jõulise mängu suhtes ,et vahelduseks ka midagi võõrustajatele tagasi ,muidu olid rohkem Madridi pojad saaja osas.


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Jah, Marseille võiks ikka eelkõige Brandaole jalaga piki palle kütta, et see Milani ära ei tapnud eelmises voorus.
                          Ei saa, ilma temata on asi veel hullem. Muidu on ta positiivne teivas seal ees. Võtab ilusti palle maha ja terroriseerib vastatse kaitsjaid.

                          Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                          Siilike udus, siilike udus, ä'ä unda, Milan sõuab veel kaugele.
                          Julgen sügavalt kahelda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                            Siilike udus, siilike udus, ä'ä unda, Milan sõuab veel kaugele.
                            Selles ma ei kahtlegi, et jõuavad, aga Marseille'l oli ilmselgelt võimalus kõik ära lõpetada.

                            Kommentaar


                              Kooseis siis Valencia vastu!!!

                              Väravavahid: Casillas, Dudek
                              Kaitsjad: Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Albiol, Garay
                              Poolkaitsjad: Gago, Diarra, Lass, Drenthe, Xabi Alonso, Van der Vaart, Granero
                              Ründajad: Raul, Benzema, Higuain

                              Vigastusega väljas: Kaka, Guti, Metzelder & van Nistelrooy
                              Kaartidega: Ronaldo

                              Kommentaar


                                Väljakule pakuks siis midagi sellist!!

                                --------------Casillas

                                --Ramos--Pepe--Arbeloa--Albiol

                                --V.d.V--Lass--Alonso--Marcelo

                                -----Higuain------Benzema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X