320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teen siis otsa lahti!
    Esmaspäevaks 11.aprilliks hiljemalt kella kolmeks on Pellegrini vallandatud.


    E: Ennustusvõistlus siis!

    Kommentaar


      njh 0:2 küll, aga ei ütleks, et barca oleks palju realist parem
      lihtsalt löödi 2ra oma olukorrad(xavi söödud ikka imelised).., eks meil oli kah oma olukordi, aga l2ks seekord nii
      aga kardan, et barcale l2heb see aasta la liga võit kindlasti vaevalt nad 2x eksiksid, nii et real ei eksi kordagi

      eks j2rgmine aasta j2lle!!!

      Kommentaar


        Eks see hooaeg paras fail on olnud üldkokkuvõttes.
        Robbeni müük oli omaette lollus juba

        Kommentaar


          Mul on selline tunne , et tänu sellisele tulemusele ja supper hüpper streamile ma pean uue läppari ostma, vahel ei saanudki aru kumma asja peale rohkem olen närvis.
          Muidu nii palju ikka nägin, et liiklus käis mõlemas suunas ja teisel poolajal istus ka Barca omal väljaku poolel. Aga jah, ei jopanud ei Pipital ega ka teistel kes kuidagi liiga lihtsaid palle sinna Valdese ette veeretasid.
          Aga pole hullu, secon best team in the World pole ka paha või mis ?
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            ma pakun et mäng oleks võinud vähe huvitavam olla kui oleks Lass platsil olnud. seda näiteks Gago asemel
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              2 Reaal Madriid,

              Kahju, et Messi on nii ahne, sest kui ta ei oleks niisugune, siis seis oleks olnud palju suurem . Minu meeles, ja ma olen veendunud, et suurem osa inimestest minuga nõus, 0-2 ei kajasta reaalset toimumist mängus, pidi olema umbes 0-5 või kuus.

              Reaal olid häbistatud. Nad isegi eelmist mängu mängisid 5 korda parem kui tänaset. Viimastel minutidel nad aga üldse kartsid Barcelona pressingu nagu mingi keskmine tiim keskmisest liigast.

              Shame on them!

              Ma olen väga õnnelik tegelikult, aga see ei ole nii hea kui meie konkurent on nii võimatu. Soovin edu kindlasti, aga Te olete numer 2, Barcelona näitas Reaalile tema kohta.
              1. UniBet £ 20
              2. TrioBet € 50
              3. Betdevice.com

              Kommentaar


                kas keegi palun saaks sellele eelnevale postitajale taskuräti anda, et ta saaks oma jobi ära pühkida, sest ilmselgelt läheb tal lahti selle peale kui saab kaotajate üle parastada

                Kommentaar


                  Algselt postitas -dzR-

                  Poleks Barcal selliseid tegijaid nagu Xavi ja Messi oleks just Barca mingi liigakeskmine jne.
                  Mingi naljatilk oled vä?? Aga kui REalil poleks HiguAini ja Cristiinat, mitmendad nad siis oleks? Ühesõnaga, sellist mõttetut pläma pole vaja suust välja ajada.

                  Kommentaar


                    Selle kuu jooksul teatatakse yhe kiiremate liigutustega keskkaitsja ostust.
                    Pellegrini jääb kuu lõpuni vähemalt ametisse.

                    ____________________________


                    Algselt postitas -dzR-
                    Poleks Barcal selliseid tegijaid nagu Xavi ja Messi oleks just Barca mingi liigakeskmine jne
                    Poleks on täiesti mõttetu sõna. Oleks või poleks, aga need mängijad neil on ja nendega peab arvestama, ei saa vabanduseks tuua, et ah neil oli see mängija ju, poleks seda olnud, siis poleks nad ka paremad olnud, neil lihtsalt on need mängijad ja nad võitsid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
                      [B] Minu meeles, ja ma olen veendunud, et suurem osa inimestest minuga nõus, 0-2 ei kajasta reaalset toimumist mängus, pidi olema umbes 0-5 või kuus.
                      Loed nyyd äkki Reali võimalused ka kokku ja kirjutad selle "peaks olema" tulemuse uuesti ?

                      Kommentaar


                        JT8055 ole vait palun. Kunagi lööb real meile ära, siis saavad meie kallal ka parastada.. saan aru, et oled õnnelik aga räägi msnis kellegile sellist jama, mitte siin.

                        ja see -dzR- positus on ka omaette huumor.

                        Kommentaar


                          Küll taas meie aeg jälle tuleb kannatlik peab olema ( kes kannatab see kaua elab )
                          ma üritan optimistlikult mõelda sellest uuest reali kupatusest...need kes räägivad et 250miljonit prügikasti läinud, väidavad seda liiga vara...see on ikka pikaajaline protsess..mina ootan ikka Kaka ja Benzema comebacki, ning usun ja loodan, et järgmisel hooajal oleme Cl´is tagasi ning oleks tore ka liiga tiitel võita ( me see aasta oleme võidelnud ju väga hästi liiga eest, lihtsalt üks dream team on meist üle olnud, ning kusjuures liiga pole läbi veel )
                          võitleme ikka viimse mänguni edasi ja muidugi Pellegrini võiks pukis edasi püsida.
                          [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                            Teen siis otsa lahti!
                            Esmaspäevaks 11.aprilliks hiljemalt kella kolmeks on Pellegrini vallandatud.


                            E: Ennustusvõistlus siis!
                            ära nüüd üle paku

                            esiteks on paari head võimalust et Real tuleb meistriksa

                            teiseks võib olla juba next week juba kõik endises viisis, ehk siis mõlemal võrdselt punkte ja kuna realil on parem väravatevahe läheb ta taas liidriks ja mitte kedagi ei huvita kes selle el classcio võitis.. aga see on muidugi minu optimslik spekulatsioon

                            Kommentaar


                              Algselt postitas martin12 Vaata postitust
                              ära nüüd üle paku

                              esiteks on paari head võimalust et Real tuleb meistriksa

                              teiseks võib olla juba next week juba kõik endises viisis, ehk siis mõlemal võrdselt punkte ja kuna realil on parem väravatevahe läheb ta taas liidriks ja mitte kedagi ei huvita kes selle el classcio võitis.. aga see on muidugi minu optimslik spekulatsioon
                              Nüüd on juba arvestuses omavahelised mängud ja siin on Barcal igal juhul eelis. Enne oli Real esimene, kuna omavahelisi mänge arvestatakse alles siis, kui mõlemad on peetud.

                              Kommentaar


                                jup, barcal on siis nn. "nelja punktine" edu.
                                [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X