320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga ma mõtlen, et interis ja chelseas on seal tipus olnud nagu yks suur koll kes seda kehamängu seal ees hästi kannatab(drogba,milito) aga minu meelest ei ole see benzema ega higuaini suurim trump just

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust

      Siit võivad lahkuda kõige reaalsemalt Raul, Guti, Drenthe. Kuigi mul on selline tunne, et Mou jätab kapteni alles. Maiconi tuleku puhul ilmselt Ramos jätkab oma keskkaitse rolli, kus ta viimase hooaja lõpus tihti mängis. Kaitsesse ilmselt tuleb veel juurde keegi. Kahju on sellest, et Rafa, Kaka, Guti, Canales, Granero peaksid kõik ennast pigem keskel mugavalt tundma, kus on tõenäoliselt hetkel koht ainult Kakal kindel. Mou mängib ilmselt ka kahe hoidva alumise poolikuga, mistõttu ma eeldan, et ründavat Gutit seal Alonso kõrval ei näe nagu Pellegrini ajal nii mõnigi kord nägime.
      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Guti kohta ma nüüd päris kindel ei olegi, sest jutte on igasuguseid olnud. Väga suure tõenäosusega ta ikkagi lahkub, sest nägin just ühte artiklit, kus Mou ise ütles, et tema jaoks on Guti jätkamine välistatud. A eks näis.
      Nii palju kui ma tean, siis Moule väga meeldib Guti ja soovis ta ju teda isegi Interisse, seega mina kahtlen küll väga sügavalt, et ta lahkub. Nii loov mees peaks Mou plaanidesse mahtuma küll.

      Ja seda ka veel, et ma usun, et Kakat ja Granerot hakkame üsna palju äärtel nägema. Mitte küll puhaste äärtena, aga juba see hooaeg ju hoidsid mõlemad vastavalt vasakule ja paremale äärele, seega ma väga suurt probleemi selles ei näe, et keskel liiga palju mehi oleks. Samas konkurents on tugev ja kui äärtel tahavad olla ka Ronaldo, Drenthe, Marcelo ja Di Maria, siis veidi palju poolikuid nagu oleks, aga jamh, eks see paistab, mis saama hakkab.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Nii palju kui ma tean, siis Moule väga meeldib Guti ja soovis ta ju teda isegi Interisse, seega mina kahtlen küll väga sügavalt, et ta lahkub. Nii loov mees peaks Mou plaanidesse mahtuma küll.
        Väga võimalik, arvestades, et tihti on need artiklid, mis ma loen, väga kollast värvi.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Di Maria on super vend ei ole midagi et ei ole piisavalt hea jne...paljude poolt väga hinnatud ja tahetud mees nüüd siis realis ja kindlasti suuri tegusi tegemas.

          Kommentaar


            Maiconi ost hakkab minusilmis aina mõttetumaks jääma.
            Ramos on kindlalt paremal ja Arbeloa saab vajadusel appi tulla.
            Benzema andis lubaduse,et tuleval hooajal annab endast parima ja ta on keele ka vist selgeks saanud.Niiet kas Benzema hakkab lajatama ja hullult või Higuain näitab koha kätte.
            Higuain hetkel 4 väravat juba saanud-SUPER.

            Igaljuhul Barca hoia alt!Mou=Pep ?Not.
            Samas Di Maria hakkab pigem Marceloga "1v1" tegema.

            Kommentaar


              nüüdse UEFA meistrite liiga võidab kyll arvan et real ära,sest neil parim treener keda tahta ja head mänijad

              Kommentaar


                kõigepealt peab treener selle staaride armee kokku mängima panema.

                Kommentaar


                  igas suures euroopa tippklubis on staaride armee, barca parem ei ole, niiet pole mõtet iroonitseda siin.
                  [reˈal maˈðɾið ˈkluβ ðe ˈfuðβol]

                  Kommentaar


                    Vahe on selles, et Barcas on nad hästi kokku mängima pandud juba.

                    Kommentaar


                      Keegi pole siin iroonitsenud,ajuhiiglane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Vahe on selles, et Barcas on nad hästi kokku mängima pandud juba.
                        Selles on sul õigus,staarid vähemalt mängivad ja võidavad.

                        Kommentaar


                          kvaliteetallikas goal.com väidab, et bastian sigatiiger olla reali huviorbiidis ja tegelikult on see üsnagi arusaadav, sest täidaks koha mourinho plaanides ja pereze märg unenägu ka kuna, ta suudab driblada,müüb särke ja teeb kaitsetööd ka veel

                          Kommentaar


                            Schweinsteiger-i tõlge nüüd küll sigatiiger pole...

                            Kommentaar


                              ma tean, aga mul ei tulnud ta perekonnanime kirjapilt meelde ja siis panin nii nagu ta mul meeles püsib

                              Kommentaar


                                Seatõstja siis tõlkes. Kui tahame täpsed olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X