320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks Van der Vaart, Huguain, Ronaldo ja Alonso oma ülihead võimalused ära kasutanud oleks võinud ka tulemus palju lillelisem olla. Teisel poolajal mängiti väga positiivselt, ründavalt.

    Kommentaar


      liiga palju arutut jooksmist, rapsimist oli - prooviti teerullina vastasest üle sõita.
      Vastane oli aga nagu mingi vedru, kes painde all palli vastase väravasse viskas.

      Jalgpall on loominguline mäng. Real seda (v.a. Guti) ei näidanud.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kahju. Barca oli pisut parem ja realiseeris saadud võimalused hästi ära. Sealt tuli vahe sisse. Meeskond mängis hästi, koosseis oli mõistlik, väga palju ei saa ette heita, Barca oli hea lihtsalt. Samas paar asja veidi kripeldavad. Esiteks kasutati paremat äärt, kus vastas Maxwell, häbiväärselt vähe. Puhast äärt seal tegelikult ei olnud nii nagu seda oli vasakul Marcelo näol, kes näitas suurepärast kiirust ja tehnikat, aga sellise targa ja jõulise mängija nagu Puyol vastu on raske. Gago ometi ei ole äär ning Rafa opereeris rohkem keskel. Ronaldo ülesandeks oleks võinud olla rohkem parempoolse suunitlusega mängida. Eile mängis ta nii nagu tavaliselt väga vabas rollis, kus nõrgemate vastu on lihtne, aga tasemel kaitse vastu - mitte nii väga. Meenubki see esimese poolaja olukord, kus umbes 40m kauguselt väravast hakkas minema, tegi kaks meest lolliks, aga siis jooksis karpi. Lühidalt öeldes ma leian, et paremale äärele keskendudes saanuks Maxwelli vastu rohkem teravusi tekitada.

        Mõnes olukorras jäi segaseks ka mängijate tehtud otsused. Seesama CR sai kahel korral terava palli jalale ja lõi halva nurga alt kohe peale - loomulikult väga nõrgalt. Seevastu lihtsa konksuga saanuks ta endale palli paremini jalale asetada ning valida sihtpunktiks parem koht, kui Valdese hästi valvatud värava esimene post. Irooniline muidugi, et ma suudan ühte ja sama mängijat ühe posti jooksul kritiseerida nii ületriblamises kui alatriblamises. Hmm... Higuain oli üldiselt tubli, aga see esimese poolaja võimalus, mille ta tribüünile saatis oli küll äärmiselt sitasti lahendatud. Äkki oli tal halb päev lihtsalt... nagu ka Lyoni vastu. Hmm... Marcelo oli hea, aga paremale äärele sattudes si***s täis ennast, no anname andeks. Ramos mängis nii nagu on vaja ja nagu ta tavaliselt teeb, jõuliselt ning agressiivselt, aga see võinuks väga kergelt punasega lõppeda eile. Teiste kohta midagi öelda ei ole, enamvähem mängisid.

        Kaks olukorda, mis pidid muidu väravaga lõppema jäid mul eriti kripeldama. Esiteks Guti söödust tekkinud Rafa võimalus, mis langes ohutult Valdese saagiks. Teiseks Rauli värav, mis vilistati ebaõiglaselt ära. Benzema ei mänginud käega, see oli ju õlg. (Eksperdid, parandage). Muidugi oli veel häid võimalusi, aga need olid selgelt parimad. Aga jah, ka Barcal oli kaks head varianti, kus Reali päästis aind Casillase super reaktsioon.

        Kokkuvõtvalt, jättes välja igasugune oleks-poleks häma, mida terve see post täis on, siis on mul öelda kahte asja. Messi on jobu ja Xavi on geenius. Tsaupakaa.

        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Oleks Van der Vaart, Huguain, Ronaldo ja Alonso oma ülihead võimalused ära kasutanud oleks võinud ka tulemus palju lillelisem olla. Teisel poolajal mängiti väga positiivselt, ründavalt.
          Messil oli veel kolm üsna surmkindlat võimalust, seega oleks poste pole küll mõtet teha, my young padawan...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Messil oli veel kolm üsna surmkindlat võimalust, seega oleks poste pole küll mõtet teha, my young padawan...
            ära ülbitse, noormees.

            Kommentaar


              aga praegu tundub barca nagu võitmatu tiim, mis jääks sajanditeks võitmatuks, aga ma mõtlen, et seda tunnet tekitas ka braca 4 aastat tagasi, kui ronaldinho seal suurepäraseid maiuspalasid pakkus ja barca kõiki ilusa mängua lüpsis, ometi see aeg sai otsa. nii et ma olen optimistlik, et kyll real mõne järgneva hooaja jooksul selle tiitli ka saab. Loodan, et ei pea ootama teist võitjat, kui barca 7 aastat, nagu pidid prantsuse jalgpalli fännid lyoni hegemooniat kannatama

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Oleks Van der Vaart, Huguain, Ronaldo ja Alonso oma ülihead võimalused ära kasutanud oleks võinud ka tulemus palju lillelisem olla. Teisel poolajal mängiti väga positiivselt, ründavalt.
                Niikaua kui ei suudeta olukordi ära lüüa ei võideta tugevaid tiime.
                Staarid koos küll aga kõige elementaarsemat asja nagu palli pmst tühja lükkamine on trennis unarusse jäätud. Selle taha jäi ka CL veeranfinaali koht.
                Kohati jäi küll mulje, et pangu Xavi ja Messi kõrvale mingid suvalised puujalad ja nad võidavad ikka liiga ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Messil oli veel kolm üsna surmkindlat võimalust, seega oleks poste pole küll mõtet teha, my young padawan...
                  Miks sa siis kohe niimoodi? Minu postituse mõte oli, et Barca realiseeris olukordi lihtsalt tunduvalt paremini. Ma küll täpset statistikat ei tea aga poole silmaga mängu jälgides tegid vist valgesärgid rohkem pealelööke.

                  Kommentaar


                    Oh, ei häda. Tahtsin tähelepanu juhtide, et oleksid ei mängi. Real mängiti ikkagi stiilipuhtalt üle, hr ebaõnn ei olnud eile mr võõrustaja.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Oh, ei häda. Tahtsin tähelepanu juhtide, et oleksid ei mängi. Real mängiti ikkagi stiilipuhtalt üle, hr ebaõnn ei olnud eile mr võõrustaja.
                      Kas ma mainisin kuskil ebaõnne? Lohutasin lihtsalt natukene Reali fänne sellega ,et hea päeval oleks võinud seis hoopis teistsugune olla.

                      Tundub ,et mõnedel Barca fännidel on see sama haigus külge tulnud, mis ManU fännidel mõned hooajad tagasi. Kiputakse kuidagi õhki täis minema.

                      Kommentaar


                        Ma vägistasin Reali fänne ja sellepärast on nad nii imelikud

                        Kommentaar


                          Pill tuleb alati pika liu peale. Senini võib asja nautida. Kokkuvõtteks ütleks, et Noul peetud mäng oli rohkem selline "hea päeva või õnne" teema. Eilne pigem oli taktikaline kaotus ning Reali probleemid kerkisid rohkem esile. Kui suvel Madridis jälle tõmblema ei hakata, siis järgmist aastat võib kasvava ärevusega oodata.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Kokkuvõtteks: Real Madrid ei oska jalgpalli mängida, Kristiina on homo, Kaka on kaka ja kogu tiim on üks pasahunnik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              Kokkuvõtteks: Real Madrid ei oska jalgpalli mängida, Kristiina on homo, Kaka on kaka ja kogu tiim on üks pasahunnik.
                              Raul on jumal.

                              Kommentaar


                                Raul on lihtsalt üks vanamees, kes istub pingil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X