320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldolt hat-trick! väga hea mäng käib hetkel!
    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

    Kommentaar


      Tasus ära vaatamine, palju väravaid kuid suhteliselt ühekülgne mäng. Real tegi oma ära nagu arvata oligi kui Deportivol oligi vist ainult 1 väravavõimalus ja selle nad ka kasutasid ilusti ära. Aga hetkel ikka "suurtele" vastu ei saada.
      Aga tubli Real!!!
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Kuidas Kaka hakkama sai?

        Kommentaar


          Kaka millegi erilisega silma ei paistnud. Pole veel oma endist vormi saavutanud. Eks ta paaril korral oma võimaluse veel saab, kuid Modric ja Özil on siiski temast hetkel paremad ning neist esimene tegi täiesti korraliku mängu eile, kus andis ka ilusa läbisöödu Di Mariale, millest Los Blancos juhtima läks.
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Mina ei nõustu. Minu arust oli Kaka eelmisel nädalal suurepärane. Tõsi, nädala keskel parem, kui nädala lõpus, ent siiski pildis ja aktiivne ja ka oskuslik.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              RM: Casillas, Pepe, Ramos, Ronaldo, Kaká, Benzema, Marcelo, Alonso, Essien, Arbeloa and Callejón

              Pink: Adán, Varane, Khedira, Özil, Modric, Higuaín and Di María

              Ajax: Vermeer, Van Rhijn, Alderweireld, Moisander, Blind, De Jong, Poulsen, Eriksen, Sana, Babel and Boerrigter

              Kommentaar


                HD ülekannet palun, mingi link ?

                Kommentaar


                  Benzema oma oli tõeline maasikas, ent ka Ronaldo omad väga kenad! Kes pole näinud, kindlasti vaadake!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Vaadake parem mis kaka tegi Man is back

                    Kommentaar


                      Real tegi korraliku mängu ning loodame, et lähevad selle positiivse tulemusega pühapäevase partii vormistama. Pöidlad pihku!
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                        Vaadake parem mis kaka tegi Man is back
                        Jah, Kaka tegi väga hea mängu, peaaegu koguaeg oli pildis. Benzema iluväravale andis söödu just nimelt Kaka, poleks mingi üllatus kui mees El Clasicos algkoosseisus väljakule jookseb.

                        Kommentaar


                          Täna õhtul : El Nastyco
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ronaldo 2 Real 2 MESSI 2 Barca 2 oli nagu tavaliselt kiire ja huvitav pela aga intriige niipalju polnud kui olen harjunud varasemates el cla mängudes Realil jäeti andma II poolajal kindel penalt,kus Özil maha t6mmati ja muidugi lõpus oli 6nne et Barca löök ehk Montoya vist p6iklatti raksatas aga lõppkokkuv6tteks 6iglane tulemus
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Mourinho (coach Real Madrid): "Real Madrid is a gentleman's club, so I can't cry about a non-given penalty."

                              Mourinho (coach Real Madrid): "I liked the referee, he just made one mistake at a certain moment."



                              Tegelt ka
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Tuli vist enam vähem viisakas seekord.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X