320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    @OptaJoe: 50 - Ronaldo has tonight become only the fourth player since 2004/05 to make 50+ passes in a CL match and complete them all. Perfect.
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Aplaus ka minu poolt!
      sigpic

      Kommentaar


        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Vaatemänguline ja nauditav oli tõesti. Real peaks siit indu juurde saama küll. Sellist mängu näidates peaks ju see liigahooaeg palju paremini kulgema kui seni. Eks ole näha.

          Kommentaar


            Kommentaar


              nagu ma aru saan siis ühel kaameramehel oli ülesandeks terve mäng Mourinho kaameras hoida? hea töö
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Karta on, et Santiago Bernabeule lükatakse püsti rohkem kaameraid kui meie lilleküla muruplatsile. Neil on 26 kaamerapositsiooni regulaarselt olemas (st et kaabeldus on seal püsivalt olemas). Meie vaesed ERR mehed lükkavad iga mäng 8-12 positsiooni üles ning sellega kaasneb ränk raske ja aega kulutav kaabeldamine.
                Sellise kaamera hulgaga peabki olema paar tükki suunatud treeneritele ja tribüünidele.

                Mou celebrationist võiks keegi sarnase gifi teha nagu Chesny'stki tehti (see kus ta akordioni mängib).

                Kommentaar


                  Algselt postitas grigory Vaata postitust
                  Here I am, rock you like a hurricane
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Väga muhe tähistamine Mourinhol, kahju et muidu nii ebasümpaatne on. Kuidagi käärib teil. Ronaldo on õnnetu, Ramos jäetakse algkoosseisust välja, Casillas ei rõõmusta võiduvärava üle. Ma teen ühe suicide-tekiila* kui pealinnas midagi väga valesti ei ole.

                    *Kes ei tea siis - sool ninna, tekiila sisse ja sidrun silma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas staykool Vaata postitust
                      Väga muhe tähistamine Mourinhol, kahju et muidu nii ebasümpaatne on. Kuidagi käärib teil. Ronaldo on õnnetu, Ramos jäetakse algkoosseisust välja, Casillas ei rõõmusta võiduvärava üle. Ma teen ühe suicide-tekiila* kui pealinnas midagi väga valesti ei ole.

                      *Kes ei tea siis - sool ninna, tekiila sisse ja sidrun silma.
                      Minu teada ei tähistanud Casillas ühtegi väravat(väidetavalt on see kuidagi seotut ühe noore poola poisi surmaga, kellega ta kohtus EURO12 ajal). Ei tasu teha siin põhjapanevaid järeldusi, vaatame edasi, hooaeg alles algas ja eks edasine kulg näitab, kuidas asjad tegelikult on.

                      Kommentaar


                        Ja Ramos läks kolmapäeval ehk oma vabal päeval üksi kompleksi trenni tegema, seega tundub nagu loogiline, et ta jäi välja jalgpallilisel põhjusel... Kiitust avaldan aga Kakale ja Callejonile, kes ka oma vabal päeval trenni tegid ja seda koos Castillaga. Tublid! Peab pingutama!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ja Ramos läks kolmapäeval ehk oma vabal päeval üksi kompleksi trenni tegema, seega tundub nagu loogiline, et ta jäi välja jalgpallilisel põhjusel... Kiitust avaldan aga Kakale ja Callejonile, kes ka oma vabal päeval trenni tegid ja seda koos Castillaga. Tublid! Peab pingutama!
                          Kaka võiks lõpuks oma võimaluse ka saada see hooaeg, pre-seasonil oli ta suht terav mu arust.

                          Kommentaar


                            Real Madrid (4-2-3-1): Casillas; Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Essien; Modric, Di Maria, Cristiano Ronaldo; Benzema

                            E: Adán, Varane, Albiol, Khedira, Kaká, Özil, Higuaín

                            Goal.com

                            BREAKING NEWS: Rayo Vallecano - Real Madrid in doubt as vandals damage floodlights
                            The encounter in Vallecas could be pushed back to a later date because the wires to the stadium's lighting system have been damaged

                            Kommentaar


                              palun üks HD stream

                              Kommentaar


                                Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X