320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    30 naisega! õige vend rsk. ma teadsin, et Ronaldo ei ole selline luuser, et endale nii noorelt naise võtab ja siis aint seda krõhvat koinib. võtke eeskuju mehed. aga no samas mis ma teile ikka sellest räägin. enamustel teil pole nagunii välimuse ja rahadega vedanud ning peate mingi suvalise küla maaliga kogu eluks leppima.

    uudis ka: http://sport.postimees.ee/3192977/ro...ineku-tagamaad

    Kommentaar


      Mitut sa enda naise kõrvalt pannud oled?
      slimm.ee

      Kommentaar


        mul pole juba aastaid pikemat suhet olnud, sest sellel pole hetkel pointi kui ma nagunii koguaeg erinevaid naisi panna tahan. vanasti juhtus jah suhete ajal ja tegin ka suhetele lõpu selle pärast

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          30 naisega! õige vend rsk. ma teadsin, et Ronaldo ei ole selline luuser, et endale nii noorelt naise võtab ja siis aint seda krõhvat koinib. võtke eeskuju mehed. aga no samas mis ma teile ikka sellest räägin. enamustel teil pole nagunii välimuse ja rahadega vedanud ning peate mingi suvalise küla maaliga kogu eluks leppima.

          uudis ka: http://sport.postimees.ee/3192977/ro...ineku-tagamaad
          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          mul pole juba aastaid pikemat suhet olnud, sest sellel pole hetkel pointi kui ma nagunii koguaeg erinevaid naisi panna tahan. vanasti juhtus jah suhete ajal ja tegin ka suhetele lõpu selle pärast
          TEHKE SEE FAKING VEND PRESIDENDIKS JUBA!

          Kommentaar


            REAL MADRID SQUAD VS ESPANYOL:
            Goalkeepers: Casillas, Keylor Navas and Pacheco.
            Defenders: Varane, Pepe, Coentrão, Marcelo, Carvajal and Nacho.
            Midfielders: Kroos, James, Bale, Lucas Silva, Isco and Illarra.
            Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito and Jesé.

            Kommentaar


              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
              mul pole juba aastaid pikemat suhet olnud, sest sellel pole hetkel pointi kui ma nagunii koguaeg erinevaid naisi panna tahan. vanasti juhtus jah suhete ajal ja tegin ka suhetele lõpu selle pärast
              jaga mingeid ägedaid pick-up linesid ka, kuidas kiirelt otsa peale saada. või sul mingi salanipp? afrodiisiak?
              slimm.ee

              Kommentaar




                kuidas tundub? rõõmustamine alaku?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  http://www.reddit.com/r/reddevils/co...ur_corners_of/

                  kuidas tundub? rõõmustamine alaku?
                  DDG tulek on üsna avalik saladus olnud juba pikemat aega. Küsimus on vaid hinnas ja Casillase edasises saatuses. Mina isiklikult pole tema ostmise vajaduses veendunud, Casillas küll on liiga ebastabiilne, kuid selline mees nagu Keylor Navas pole veel õieti võimalustki saanud.

                  Kommentaar


                    Esimene poolaeg ja 0-0. Meenutab neid talve lõpupoolseid mänge. Söödud ei jõua kohale, eksitakse lihtsalt. Lisaks kõigele laseb kohtunik päris jõuliselt mängida, see sobib rohkem Espanyolile. Üks suurepärane võimalus Ronaldol ka oli. Benzema on enam-vähem tühi koht seal platsil, loodetavasti pannakse Chicharito varsti sisse, kui midagi selles suhtes ei muutu. Ronaldolt mõned päris teravad liigutused täna, Isco ja Marcelo samuti triblasid paar korda päris efektselt, samas viimase pealt lekib kaitses taaskord. Kroosil ei paista ka just parim mäng käsil olevat. Jamesi tuju paistab juba üsna rikutud olevat. Nii tema kui ka teised härrad võiksid vastavalt kohtuniku (kohati imelikule) vilele pisut jõulisemalt mängida ja jonnimise ära lõpetada ning ehk lüüakse kuskilt midagi ära ka.

                    Kommentaar


                      1-4. Ronaldolt hat-trick ja neljandale väravale assist, Navaselt korralik käkk ning üldiselt kehv mäng.

                      Marcelole peaks keegi kaitsmist õpetama, see ei ole enam normaalne. Kena värava lõi küll, kuid igal võimalusel viskab siruli end, ei saa nii naiivselt ju mängida, ebareaalne. James nulliti üsna hästi ära, Kroos oli ka suhteliselt vilets, Benzema teise poolaja alguses mängis vähe paremini, kuid sai vist vigastada. Chicharitolt üks väga hea ja mõned päris kehvad lahendused. Bale... jah, täiesti absurdsed lahendused kohati, seisul 1-1 vist oli suurepärane võimalus, kuid proovis pigem vist linde jahtida... ehk leiti see pall ka kusagilt üles. Espanyoli ainus värav sündis Navase seiklusest oma kastis.

                      Ronaldo oli kahtlemata ründeliini terav(aim) mees, neljast kolm lõi ära ka. Paaril korral vedas palli päris hästi, samal ajal kui Bale teisel äärel pidevalt ikka kellelegi sisse jooksis ja palli kaotas. Carvajali ja Isco panused olid samuti kõrgest klassist täna. Keskkaitsjad tegid oma mängu ära. Illarra poolt ka soliidsed minutid, jagas paar kvaliteetset söötu isegi. Aga kahju on juba ammu ära tehtud.

                      Kohtunik oli minu arvates kohutav. Päris ilmselged vead jättis korduvalt vilistamata ning siis töristas mingi õlg õla vastu olukorras vilet või niisama mingi pea olematu puute puhul. Ka see Espanyoli värav.. muidugi, seiklemiseks just parim koht ja aeg ei olnud aga pakun, et suur suur enamus vilemehi seal oleks vilistanud vea ära.

                      Aga, kuna Atletico Barcalt punkte võtta ei suutnud, siis ongi hooaeg põhimõtteliselt läbi. Alati saab paremini aga mina mingit ülisuurt katastroofi ei näe, paneks hindeks 4- ehk. Suur purakas oli sees ilmselgelt valel ajal ning aasta alguse teemast üle saamine võttis lubamatult kaua aega. On see Ancelotti teinud vigu (kes ei oleks), aga Perez & Co. peavad ikka idioodid olema, kui kedagi teist reaalselt otsivad. Variandiks oleks vist ainult Klopp aga temale ei pidavat Hispaania sobima, eks näis.

                      Kommentaar


                        Aga see eest kossupoisid võtsid teatepulga üle, oleme rõõmsad sellegi üle.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          jaga mingeid ägedaid pick-up linesid ka, kuidas kiirelt otsa peale saada. või sul mingi salanipp? afrodiisiak?
                          mis krdi pick-up lined. ainult luuserid õpivad mingeid lambi lauseid selgeks mida naistele ajada. enesekindlus on asja võti. mis sa arvab, et Ronaldo käib sul siin naistele mingeid pick-up linesi ajamas ve

                          mängu kohta niipalju, et Ronaldolt taaskord hattrick ja top scoreri koht kindlustatud. kuldne pall peaks tänu sellele ikkagi kotis olema kui veel Ronaldo ka sama võimsalt sügisel jätkab - ja loodetavasti on Reali meeskond siis palju parem. hetkel pole eriti midagi teha ju, kui üksi oled maailma parim ja lööd enim väravaid, aga ülejäänud meeskond on saast. sellepärast ka tiitlid kaduma läksid. bale oli taaskord kohutav. loodan, et need tiitlite puudumised nüüd väga otsustavaks ei saa kuldse palli valikul. see pall peab minema ikkagi maailma parimale mängijale, mitte mingile kääbikule, kellel lihtsalt väga hea meeskond ümber on ja tänu sellele tiitleid saab

                          Kommentaar


                            Väravavahtide saaga. Minul isiklikult kõrini sellest klounaadist. Casillas vaieldamatult legend aga tema tõrjetöö ja suhtumine (mis küll tunnistan on meedia poole üle pingutatud) ning skandaalikesed hakkavad ära tüütama. Navas eelmise hooaja La Liga parim aga see hooaeg pole antud võimalusi väga hästi ära kasutanud. De Gea on käesoleval hooajal olnud tõesti hoos aga tundub iseloomult pehmo ning kardan, et ei pea Kuningliku klubi valule vastu. Head lahendust ei paista ja aeg annab aru aga ilmselt nendest valikutest kõige mõistlikum oleks de Gea ja Navase duo. Kardan, et de Gea ja Casillase lahenduse korral hakkab Casillas ikkagi ussitama ja mida vähem draamat seda parem. Eks siis järgmine aasta tuleb Casillas meid konkurendi ridades kummitama aga elu läheb edasi.

                            Kommentaar


                              Kuna DDG on pehme, siis Reali polegi tal asja. Las Navas ja Iker teevad seal omi asju edasi.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                väga kõva, et De Gea on tõeks saamas. ammu oleks pidanud Casillasest lahti saama. mina teda taga igatsema ei hakka. pole ka unustanud seda, kui napilt oleks CL tiitel kaotatud tänu Casillasele. oskab ainult oma süütud nägu teha ja enamus fännid annavad kohe kõik käkid andeks. mina mitte, tõmba heaga nahhui siit või istu pingil järgmine hooaeg, täiesti savi. parim oleks, kui saaks Bale'i manule normi raha eest vastu anda ja mingi söödukunni asemele tuua. siis oleks suvi korras. kõik muu oleks juba boonus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X