320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Messi on ikkagist asendamatu kuju Barcas, nii vaimselt, kui ka füüsiliselt. Alates Leo väljaku puutest, tekkis tunne, et PSG'l pole enam pääsu ja nii see ka oli! Kiitused muidugi ka Titole, korralikud ja mõistlikud vahetused tema poolt.

    Eks reedel näis, siis kelle vastaseks saame. Kas tuleb suur Clasico või tuleb sakslastega kokku minna, igatahes lihtsat vastast sellises faasis ei leia enam.
    JUST DO IT.

    Kommentaar


      Poolfinaalis võiks Song Busi kõrval alustada, et kaitsesse rohkem kindlust tuua. Täna oli igastahes meie kaheksajalg oma elemendist väljas. Kohati halvad positsioonivalikud ja valesöödud kaitse ühelt tähtsamalt lülilt tegid mängu ikka väga pingeliseks. Song oleks iseenesest juba varem võinud väljakule tulla, aga kahe sunnitud vahetuse tõttu ei saanud riskeerida.
      Bartra sai suhteliselt hästi oma ülesannetega hakkama, ehk suutis pallid klaariks lüüa ja suure tõenäosusega alustab keskkaitses, kuna Adriano peab järgmise mängu vahele jätma.

      Kommentaar


        Ütleme lühidalt et sellise mänguga me järele jäänud klubide vastu kaua vastu ei pea. Kaitse oli sitt, ründetöö sitem. Loodame et võetakse seda mängu kui karmi õppetundi ning enam sellist tsirkust ei esitata. Positiivse punktina tooks välja Valdesi, kes on peamine põhjus miks Barcelona sellest kohtumisest võitjana välja tuli. Seda meest hakatakse siin veel igatsema...

        Kommentaar


          Mõtlesin, et tuleks ütleks, et ilma Messita on mäng ülimalt mannetu ja otsustavusest jääb puudu.. aga barca omad poisid selle nii selgeks siin teinud, et igav lausa.

          Kommentaar


            ainus positiivne näht oli see, et korraliku kohtunikuga ei suuda barca jätkuvalt enamat viigist. kassaiga oleks 3-0 ilmselt lükatud
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Polegi vaja ju enamat? Saime poolfinaali, milles probleem? Ja nagu öeldud " 6 hooaega poolfinaalis " kõik puhtalt kohtuniku tööga vä? Kloun ikka oled.

              Kommentaar


                Messi pärast Pedro väravat.



                Keegi veel peale minu naeris, kui seda näidati poolaja lõpus?

                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Polegi vaja ju enamat? Saime poolfinaali, milles probleem? Ja nagu öeldud " 6 hooaega poolfinaalis " kõik puhtalt kohtuniku tööga vä? Kloun ikka oled.
                  kui kõik dive'id, vähkremised, kätega laiutamised teie kasuks ei vilistata, siis jääb suur initsiatiiv saamata, ilma milleta ei suuda te ka mänge võita. lihtne?
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    kui kõik dive'id, vähkremised, kätega laiutamised teie kasuks ei vilistata, siis jääb suur initsiatiiv saamata, ilma milleta ei suuda te ka mänge võita. lihtne?
                    Ma ei saa küsimata jätta et miks sa üldse vaatad Barcelona mänge kui sa neid nähes pidevalt nii kannatad? Võta rahulikult, mees...

                    Kommentaar


                      Alves: "We didn't play at our best, we suffered, but you can't reach 6 Champions League semis in a row without suffering."

                      Iniesta: "We suffered, and we've shown we can suffer. The hard work during the whole game gave us the result. We're happy now."
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                        .....
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          PSG màngijad peale màngu tàna ôhtul...

                          Ezequiel Lavezzi (PSG): " Me tegime suurepàrase màngu Barca vastu tàna. Hetkest kui Messi tuli màngu, kôik muutus. Messi muutis tàielikult Barca ja ka kogu matshi sisu. Vàhemalt me ei lahku noruspài, sest nàitasime oma meeskonna tàhtsust CLiigas. Edasi jààb meil môelda vaid koduse liiga vôitmisele ja jàrgmine aasta oleme tagasi CLi tiitli eest vôitlemas!"

                          Zlatan Ibrahimovic (PSG): " Tàna polnud meie vôit kaugel. Ja meie poolehoidjad peaks olema kindlasti uhked meie resultaadi ùle maailma parima meeskonna vastu. Mis siis et me kaotasime, aga seda ainult kahe màngu kokku vôttes. Kohati me màngisime isegi paremini, kui tàna ôhtune kodumeeskond ja seda nàitas ka skoor tablool. Kui me suudame màngida hàsti Camp Noul tàhendab, et me suudame seda teha igal pool. Polegi palju meeskondi kes oleks nii julgelt Barca vastu mànginud kui meie ja juba selle eest me lahkume Barcelonast pead pùsti. Tàna me vôitsime paljude austuse ja lugupidamise!"

                          PSG president Nasser Al-Khelaifi : "Ma olen loomulikult pettunud vàlja langemises, aga me andsime endast parima. Màngida viiki Camp Noul? Meie meeskond oli fantastiline! (....) Messi??? Tema sisse tulek muutis kogu màngu seisu! Nùùd pole meil muud, kui kindlustada Prantsusmaa meistritiitel ja vôita ka karikas!"

                          Leonardo : " Panna vàrisema Barca oma kodu areenil on juba midagi erilist! Jah me ei kontrollinud matshi, aga me juhtisime ja oleks vôinud juhtida ka rohkem. Aga asjaolu, et me suutsime panna Barca vàrisema oli ùli vôimas!!! Oleks Messi màngimas PSG eest, siis oleks me vôitnud 6-0. Ancelotti on fantastiline treener!"

                          Carlo Ancelotti : "Me tegime kôik vôimaliku vôitmiseks. Me màngisime hàsti ja ma olen pettunud et see vôit ei tulnud. Me tôesti olime làhedal vôidule! Oli ilus ôhtu ja see oleks lihtsalt imeline olnud kui me oleks kvalifitseerunud. Raske on peale sellist kukkumist olla rahul, kui me ei jàànud Barcale millegagi alla. Me màngisime 10 màngu CLis ja kaotasime vaid ùhe. See kindlasti aitab meid tulevikus enesekindluses, sest meie koht on màngida ùhe euroopa parima tiimina! Olen petund, aga meil on veel kaks tiitlit vôita ja elu làheb edasi!"

                          Christophe Jallet :" Me peame olema uhked selle ùle mis me tàna tegime. Peale kahte màngu Barcaga pole meil pôhjust punastada. Me màngisime oma parimat jalkpalli. Me ei saanud edasi, aga me jàime alla ikkagist maailma parimale meeskonnale! Me panime nad tôeliselt ohtu tàna... (pisarais) See on raske alla neelata. Me tôesti uskusime, et me oleme juba nii làhedal edasi pààsuks, aga...!
                          Me usume endiselt, sest jàrgmine hooaeg me tuleme tagasi tugevamatena ja enesekindlamalt. See et maailm nàgi tàna PSGd on meile tàhtis ja meid vôetakse palju tôsisemalt. See on meile uhkuseks. Aga tànast vàlja langemist on raske ùleelada oksendamiseni!"
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Mulle küll väga ei meeldiks, kui ilma ühe meheta oleks meeskond kohe üsna paanikas... Eriti Barcelona tasemega meeskonna puhul... Kahe otsaga asi, kas olla uhke, et teil on selline mängija või olla kurb, et selle mängijata oli pilt üsna hapu...
                            Hea uudis on muidugi see, et see kutt on teil veel kaua-kaua hoos ja sellist pilti, et mees pingil oleks, nägin ma üle pika pika aja esimest korda.

                            Kommentaar


                              Peale eilset mängu ei tohiks Valdesel minna lasta, see mees suudab väga head mängu teha kui vaja.
                              Iseasi on see kui kindlalt sa soovib Inglismaale minna ikka.
                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                              #ZubiOut #RosellOut

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Mulle küll väga ei meeldiks, kui ilma ühe meheta oleks meeskond kohe üsna paanikas... Eriti Barcelona tasemega meeskonna puhul... Kahe otsaga asi, kas olla uhke, et teil on selline mängija või olla kurb, et selle mängijata oli pilt üsna hapu...
                                Hea uudis on muidugi see, et see kutt on teil veel kaua-kaua hoos ja sellist pilti, et mees pingil oleks, nägin ma üle pika pika aja esimest korda.
                                Vôibolla sa ei pannud tàhele, aga eile polnud lihtsalt vàljakul Messi tùùpi rùndajaid, nagu Alexis ja Tello. Prooviti umbes samu mehi nagu La Liga màngus, kus tuldi vôitjana vàlja 5-0. Cecs kes lôi 3 golli oli eile laupàevase màngu suur vari, kes lôi peale ùkskôik kus vàljaku osas ta ka ei asunud. Enamus neid palle lendas kosmosesse orbiidile! Millegi pàrast usaldas Vilanova Alexise asemel Villa vàljakule saata ja see oli paras pettumus!
                                Kui meile tuleks kôik màngud kergete vôitudena, siis kaotus oleks ùhel hetkel suur pettumus. Nii me liigumegi làbi raskuste tàhtede poole ja kes ka edaspidi vastu ei tuleks, pole kindlasti midagi enam paremat, kui olid AC Milan (Milanis), vôi PSG (môlemas màngus).
                                Valimistel reedel olen enam kui kindel, et leiame endale vastase Saksamaalt. 2-1 annab mulle umbes 75% selliseks vôimaluseks! Ise sooviks nàha Bayernit meile vastas. Real pole Dortmundiga see hooaeg hakkama saanud ja tahaks nàha mis plaan Morol oleks nende vastu, kui tal seda olekski
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X