320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mex Vaata postitust
    Unista edasi! See on ainus mis ma oskan öelda selle jama peale.
    Ja kuniks sina siia foorumisse oma esimese informeeriva postituse teed, ei oma su arvamus mingit tähtsust minu jaoks.

    Algselt postitas dontastik Vaata postitust
    Ei loomulikult. Mascherano ost on tänaseni ennast ära õigustanud ja mees on hea olnud. Kui suvel ostetakse üks keskkaitsja Pique kõrvale, siis raske uskuda, et Mascherano lepiks nii vähese mänguajaga nagu Song, kes on pidanud seda jagama kaitsva pooliku Busquetsiga. Mascherano mängib lisaks keskkaitsja kohale ka kaitsva pooliku kohta, aga et sel positsioonil mänguaega saada, siis peab ju Song lahkuma. Raske uskuda, et peale esimest hooaega Song juba maha müüakse, aga mine sa tea. See kõik on minu arvamus ja puhas spekulatsioon.
    Mascherano lahkumine lähiajal on äärmiselt ebatõenäoline. Ma pole kordagi kuulnud et mees Barcelonas õnnetu oleks ning arvestades et treeneritele on ta oma eeskujuliku käitumise ning suurepärase kohanemisvõimega väga hea mulje jätnud, ei näe ma ka põhjust miks klubi teda üldse müüa tahaks.

    Isiklikult arvan et klubi plaan on suvel osta Hummels ning järgmisel hooajal keskkaitsja kohti tema, Pique, Puyoli ning Mascherano vahel roteerida.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Isiklikult arvan et klubi plaan on suvel osta Hummels ning järgmisel hooajal keskkaitsja kohti tema, Pique, Puyoli ning Mascherano vahel roteerida.
      Aga Bartra?
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Algselt postitas mehukati Vaata postitust
        Nõustun - Eelseisev MM ja kohalik majanduse kasv

        Kohaliku majanduse kasvu küll siinkohal ei tooks välja( kui loed majandusalast kirjandust, siis näed, et Brasiilias on kerge stagnatsioon). Samas MM võib tuua mingi lühiajalise muutuse majanduslikus tsüklis, aga olen kindel, et see ei anna mingit olulist boosti, nägime seda näiteks LAV näital, samuti OM Hiinas näitas, et see on väga väga lühiajaline. Brasiilia majandus on struktuurses kriisis! Seega MM ja majanduse olematu kasv ei mängi siinkohal mingit rolli( liiga kaudne side). Samas Neymar kui isiksus müüb suurepäraselt ja kui ta näitab, et suudab ka Euroopas mängida ja teeb rohkem showd juurde( mitte nagu messi), siis Barca saab endale korraliku rahalehma.
        jutt kõik asjalik, kuid... peale MM-i tuleb veel otsa ka OM. majandusest veel niipalju, et Brasiilia on maailmas üks väheseid riike kes on suutnud oma tööstusliku tootmise alles jätta, hoolimata et odav Aasia tootmine võtab võimu maailmas. Brasiilias lähed suva riidepoodi näiteks, olgu see C&A või mõni muu ülemaailmne, ja kõigil särkidel on sildid- Made in Brasil. ja no siseturu suurus...
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Aga kas te ei arva, et Hummelsi ja Pique kombost ei pruugi midagi head välja tulla? Ma ise arvan, et klubi peaks ostma kellegi, kes oleks oma stiililt rohkem sarnane Puyolile kui Piquele. Põhiprobleem on, et nii Pique kui ka Hummels on suhteliselt aeglased ja Barca ülikõrge kaitseliini puhul võib see vastaste kontrarünnakutel saatuslikuks saada. Samas raske on näha kedagi, kes oleks õhus hea aga samas ka suhteliselt kiire..seni spekuleeritud nimedest võiksid siin kõne alla tulla Marquinhos ja Inigo Martinez aga Marquinhos on ikkagi suhtelist kogenematu ja Romal pole vajadust teda mõistliku hinna eest müüa, Martinezit pole eriti näinud.

          Midagi naljakat (Roura nägu)
          64468_575010549198873_2038544050_n.jpg
          Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Aga Bartra?
            Kõik oleneb kui häid esitusi Bartra hooaja lõpuni näitab ning palju Tito järgmine hooaeg Puyoli ja Abidali peale loodab. Meie kapten ei saa enam vigastuste ja vanuse tõttu Barcelona keskkaitses regulaarne nägu olla ning Abidaliga tuleb ettevaatlikult läbi käia, mistõttu pole klubil võimalik tema peale 100% loota.

            Isiklikult arvan et treenerid tahavad Puyolilt ning Abidalilt veel paar aastat välja pigistada, mille tõttu ei jää uue keskkaitsja saabudes Marc-ile meeskonnas enam ruumi ning saadetakse ta kuhugile kogemusi saama. Kui aga poiss suudab hooaja lõpuni imelisi esitusi toota, siis ei näe ma põhjust miks ta ei tohiks järgmine hooaeg meie kaitseliinis üks põhitegijaid olla.

            Algselt postitas xavic Vaata postitust
            Aga kas te ei arva, et Hummelsi ja Pique kombost ei pruugi midagi head välja tulla? Ma ise arvan, et klubi peaks ostma kellegi, kes oleks oma stiililt rohkem sarnane Puyolile kui Piquele. Põhiprobleem on, et nii Pique kui ka Hummels on suhteliselt aeglased ja Barca ülikõrge kaitseliini puhul võib see vastaste kontrarünnakutel saatuslikuks saada. Samas raske on näha kedagi, kes oleks õhus hea aga samas ka suhteliselt kiire..seni spekuleeritud nimedest võiksid siin kõne alla tulla Marquinhos ja Inigo Martinez aga Marquinhos on ikkagi suhtelist kogenematu ja Romal pole vajadust teda mõistliku hinna eest müüa, Martinezit pole eriti näinud.
            Asi ongi selles, et sellist keskkaitsjat mis Barcelonale sobiks turul hetkel saadaval ei ole. Hummels ei pruugi küll kõige kiirem mängija olla, kuid ta teeb selle tasa oma distsiplineeritud positsioneerimise ja vaheltvõtmistega. Oma suurusega lapib ta juba paar ülisuurt auku meie kaitseliinis ära - muudab vastasele antud standardolukorrad vähem ohtlikumaks ning teeb Drogba suguste ründajate vastu kaitsmise kordi kergemaks. Samuti, nähes millise partnerlussuhte ta Dortmundis Suboticiga loonud on, võib ta seda teoreetiliselt ka Pique-ga teha, millest meie praegune üliebastabiilne kaitseliin ainult unistada võib. Teistpidi lisab to Gerardile rohkem survet trennis vaeva näha, kuna Mats peaks enamgi kui suuteline tema asendamisega Valdesi ees toime tulema. Võtke veel arvesse Tito sirgjoonelisem mängustiil, mis Hummelsile rohkem sobima peaks kui Guardiola oma, siis näib Dortmundi mehe ostmine igati mõistlik variant Barcelonale olevat.

            Kommentaar


              Algselt postitas xavic Vaata postitust
              Aga kas te ei arva, et Hummelsi ja Pique kombost ei pruugi midagi head välja tulla? Ma ise arvan, et klubi peaks ostma kellegi, kes oleks oma stiililt rohkem sarnane Puyolile kui Piquele. Põhiprobleem on, et nii Pique kui ka Hummels on suhteliselt aeglased ja Barca ülikõrge kaitseliini puhul võib see vastaste kontrarünnakutel saatuslikuks saada. Samas raske on näha kedagi, kes oleks õhus hea aga samas ka suhteliselt kiire..seni spekuleeritud nimedest võiksid siin kõne alla tulla Marquinhos ja Inigo Martinez aga Marquinhos on ikkagi suhtelist kogenematu ja Romal pole vajadust teda mõistliku hinna eest müüa, Martinezit pole eriti näinud.
              Kusjuures ise olen viimastel kuudel mõelnud, kas Hummels on ikka õige variant ning tore et keegi arvab sama.
              Hummelsi kiiruses ma niivõrd probleemi ei näe, sest ta tundub olevat ikkagi kiirem kui Busquets ja Chygrynshy oli ning Puyol pole olnud ka teab mis maanteehunt. Pigem oleks vaja kedagi liiderlikku, kes suudaks kamandada ja juhendada meeskonda. Dortmundi alateemast on silma jäänud, et nende kaitselüli on pigem Subotic, kellel on klapp nii Hummelsi kui Santanaga, kuid viimased omavahel nii hästi pole suutnud kokku mängida. Ehk on asjalood teised ning mõnel Dormundi fännil parem informatsioon, siis võib jagada.
              Hummelsil puudub hispaania ja võimalik et ka inglise keele oskus, seetõttu mind väga huvitab, kuidas ta korralduste jagamisega hakkama saaks.
              Teiseks on Dortmund tõusev meeskond ning mõne lisa täiendusega on meeskonnal võimalik tõusta parimaks klubiks euroopas. Meite meeskond on juba tipus käinud ning hetkel graafiliselt pigem langemas, muidugi see ei välista, et lähiajal võime uuesti euroopat domineerida. Kas Hummelsil on üldse mõtet lahkuda meeskonnast, mille lähitulevikus on võimalik minna ajalooraamatutesse või liituda meeskonnaga, mille praegune generatsioon on juba ajalugu teinud?

              Kommentaar


                Hummels peaks muidu rääkima küll inglise keelt.
                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                Kommentaar


                  Tànane koosseis on vast midagi sellist:......
                  .............Valdes....................
                  Alves. Bartra..Piquet..Montoya
                  ..............Song....................
                  .......Thiago.............Cesc.......
                  ..Alexis.. Villa ............Tello...

                  Tello vasakult rùndeààrel oleks pàris hea valik.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Kusjuures ise olen viimastel kuudel mõelnud, kas Hummels on ikka õige variant ning tore et keegi arvab sama.
                    Hummelsi kiiruses ma niivõrd probleemi ei näe, sest ta tundub olevat ikkagi kiirem kui Busquets ja Chygrynshy oli ning Puyol pole olnud ka teab mis maanteehunt. Pigem oleks vaja kedagi liiderlikku, kes suudaks kamandada ja juhendada meeskonda. Dortmundi alateemast on silma jäänud, et nende kaitselüli on pigem Subotic, kellel on klapp nii Hummelsi kui Santanaga, kuid viimased omavahel nii hästi pole suutnud kokku mängida. Ehk on asjalood teised ning mõnel Dormundi fännil parem informatsioon, siis võib jagada.
                    Hmm, ise olen kuulnud just et Hummels on see, kes Dortmundil organiseerija kaitseliinis on. Nendes Saksamaa ja Dortmundi mängudes samuti, mida olen juhtunud vaatama, on Hummels pigem see nö liider keskkaitsjatest olnud. Seega, hea meelega ootaks mõne Drotmundi fänni arvamust.

                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Hummelsil puudub hispaania ja võimalik et ka inglise keele oskus, seetõttu mind väga huvitab, kuidas ta korralduste jagamisega hakkama saaks.


                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Teiseks on Dortmund tõusev meeskond ning mõne lisa täiendusega on meeskonnal võimalik tõusta parimaks klubiks euroopas. Meite meeskond on juba tipus käinud ning hetkel graafiliselt pigem langemas, muidugi see ei välista, et lähiajal võime uuesti euroopat domineerida. Kas Hummelsil on üldse mõtet lahkuda meeskonnast, mille lähitulevikus on võimalik minna ajalooraamatutesse või liituda meeskonnaga, mille praegune generatsioon on juba ajalugu teinud?
                    Mats ise viimati ültes Barcelona on 1 3-st klubist kuhu ta on Dortmundist oleks nõus minema.

                    Ja see generatsioon millest sa räägid pole kaugeltki oma ajaloo tegemisega veel lõpetanud.

                    Kommentaar


                      Barcelona line-up (official):Valdes - Alves Bartra Adriano Montoya - Xavi Song Thiago - Alexis Cesc Tello

                      Bench Barcelona: Oier, Pique, Abidal, Dos Santos, Sergi Roberto, Pedro, Villa
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Ehk mingi moment Alves saab ikka puhkust ka
                        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                        Kommentaar


                          Adriano juba tagasi o.o
                          Arvasin et see mees sai tõsisema vigastuse PSG mängus. Edu tänaseks siis.
                          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                          #ZubiOut #RosellOut

                          Kommentaar


                            ThiagooooooooOOoooooooooooooooooO
                            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                            #ZubiOut #RosellOut

                            Kommentaar


                              Muide Adriano jaoks on tänane mäng tema sajas Barca eest ja PSG vastu olid tal vist ainult krambid kui ma ei eksi.
                              Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                              Kommentaar


                                Tello/Thiago- Super!
                                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                                #ZubiOut #RosellOut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X