320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja täna saab Martin Montoya 22 aastaseks. Õnne talle!

    Ma pakun, et need 3 uut potentsiaalset algkoosseisu meest saavad olema uus väravavaht, keskkaitsja ja Neymar.
    Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

    Kommentaar


      Ma südamest loodan et üks neist ei ole Neymar. Mis me selle vennaga peale hakkame, ma ei saa aru... Pigem ootaks tema asemel mõnda suuremat, samas jalaga mängida oskavat ründajat.
      Barcelona.

      Kommentaar


        Olen sinuga päri O5ula aga selle Neymari tulek paistab nagu ainult vormistamise küsimus olevat.
        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

        Kommentaar


          Nagu keda te siis peale der Stegeni, Hummelsi soovite? Kes see kolmas mängija olla võiks?

          Villa asendaja? Ma tegelikult ei saa üldse aru kas teil on vaja puhast ründajat, kui teil niigi selline AM liin + see lööb ikka metsikult väravaid.

          Ja kui üldse mingi puhas ründaja osta siis kindlasti mingi talent Argentiinast vms kohast, milleks üldse mingit kallist mängijat tippu. Pigem võiks ju selle raha asemel enda võlgu maksta.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Neymar las läheb kuhugi ManCity vms, meile pole teda vaja...liiga kallis ka.
            Selle raha eest saaks mõne normaalse kaitsja osta parem.
            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
            #ZubiOut #RosellOut

            Kommentaar


              To JanK: Sina küll ära Barca võlgade pärast muretse, vaata et sa ise võlga poleks.
              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
              #ZubiOut #RosellOut

              Kommentaar


                No ma just vaatasin, mina pole võlgu. Mis edasi?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  No ma just vaatasin, mina pole võlgu. Mis edasi?
                  Siis on super, ei midagi muud
                  See oligi rohkem irooniaga öeldud, sorry.
                  Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                  #ZubiOut #RosellOut

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                    Ma südamest loodan et üks neist ei ole Neymar. Mis me selle vennaga peale hakkame, ma ei saa aru... Pigem ootaks tema asemel mõnda suuremat, samas jalaga mängida oskavat ründajat.
                    Neymar, vähemalt minu silmis, on ääretult talendikas mängija kelle imago on meedia poolt nii üles krutitud et teda on raske selge mõistusega mängudes analüüsida. Noor, ülimalt tehniline, kiire, multifunktsionaalne (võib mängida mõlemas ääres ning ka ''messi positsioonil'') ja hea iseloomuga ning on üks väheseid mängijaid maailmas kes oma potensiaaliga võib tõusta Ronaldo/Messi tasemele. Barcelona vajab sellist ''projekti'' praegu, mängijat, kes suudab Iniesta&Messi sarnaselt ebaloomulikke võtteid palliga mängudes teha, sest see toob rohkem kreatiivsust, mitmekülgsust ja kiirust meie ründefaasi, mis võib muuta väravate löömise/ehitamise koorma Messi õlul vähe kergemaks.

                    Arvesse tuleb veel võtta ka Neymari ostmise turunduslikum pool. Brasiilias on see vend kuningas ning selle diiliga, mis minu arvates on 99% kindel, süstib Rosell korraliku annuse raha klubisse. Mängija läheb küll tõenäoliselt ~60 miljoni kanti maksma, aga selle raha teenib ta paari aasta jooksul ilusti tagasi.


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Nagu keda te siis peale der Stegeni, Hummelsi soovite? Kes see kolmas mängija olla võiks?

                    Villa asendaja? Ma tegelikult ei saa üldse aru kas teil on vaja puhast ründajat, kui teil niigi selline AM liin + see lööb ikka metsikult väravaid.

                    Ja kui üldse mingi puhas ründaja osta siis kindlasti mingi talent Argentiinast vms kohast, milleks üldse mingit kallist mängijat tippu. Pigem võiks ju selle raha asemel enda võlgu maksta.
                    Arvestades et Villa jääb üha aeglasemaks/vanemaks, Alexise/Pedro/Fabregase vormid on kõikuvad, Tello/Deulofeu/Cuenca on liialt noored, siis oleks Barcelonal vaja ründefaasi lisajõude.

                    Minu ideaalne nägemus tulevase suve osturallist oleks selline:

                    - Villa
                    - Dos Santos
                    - Tello
                    - Valdes
                    - Fontas
                    - Affelay
                    - Oier
                    - Bartra (laen)
                    - S.Roberto (laen)
                    - Cuenca (laen)
                    - Sergio Gómez (laen)

                    + Neymar
                    + Keskkaitsja (Hummels/Marquinhos)
                    + Väravavaht (Ter Stegen/Courtois)
                    + Asendus mees Abidalile ehk kaitsev äärekaitsja, kes suudab mängida ka keskkaitses (Abdennour)
                    + Luis Alberto (teha tema ost Sevillast Barcelonasse permanentseks)

                    Nii jääks Titole alles tema soovitav 24-25 mängijaline isikkoosseis, millega oleks korralikult kindlustatud nii kaitse- kui ka ründeliin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Neymar, vähemalt minu silmis, on ääretult talendikas mängija kelle imago on meedia poolt nii üles krutitud et teda on raske selge mõistusega mängudes analüüsida. Noor, ülimalt tehniline, kiire, multifunktsionaalne (võib mängida mõlemas ääres ning ka ''messi positsioonil'') ja hea iseloomuga ning on üks väheseid mängijaid maailmas kes oma potensiaaliga võib tõusta Ronaldo/Messi tasemele. Barcelona vajab sellist ''projekti'' praegu, mängijat, kes suudab Iniesta&Messi sarnaselt ebaloomulikke võtteid palliga mängudes teha, sest see toob rohkem kreatiivsust, mitmekülgsust ja kiirust meie ründefaasi, mis võib muuta väravate löömise/ehitamise koorma Messi õlul vähe kergemaks.

                      Arvesse tuleb veel võtta ka Neymari ostmise turunduslikum pool. Brasiilias on see vend kuningas ning selle diiliga, mis minu arvates on 99% kindel, süstib Rosell korraliku annuse raha klubisse. Mängija läheb küll tõenäoliselt ~60 miljoni kanti maksma, aga selle raha teenib ta paari aasta jooksul ilusti tagasi.




                      Arvestades et Villa jääb üha aeglasemaks/vanemaks, Alexise/Pedro/Fabregase vormid on kõikuvad, Tello/Deulofeu/Cuenca on liialt noored, siis oleks Barcelonal vaja ründefaasi lisajõude.

                      Minu ideaalne nägemus tulevase suve osturallist oleks selline:

                      - Villa
                      - Dos Santos
                      - Tello
                      - Valdes
                      - Fontas
                      - Affelay
                      - Oier
                      - Bartra (laen)
                      - S.Roberto (laen)
                      - Cuenca (laen)
                      - Sergio Gómez (laen)

                      + Neymar
                      + Keskkaitsja (Hummels/Marquinhos)
                      + Väravavaht (Ter Stegen/Courtois)
                      + Asendus mees Abidalile ehk kaitsev äärekaitsja, kes suudab mängida ka keskkaitses (Abdennour)
                      + Luis Alberto (teha tema ost Sevillast Barcelonasse permanentseks)

                      Nii jääks Titole alles tema soovitav 24-25 mängijaline isikkoosseis, millega oleks korralikult kindlustatud nii kaitse- kui ka ründeliin.
                      Unista edasi! See on ainus mis ma oskan öelda selle jama peale.
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mex Vaata postitust
                        Neymar las läheb kuhugi ManCity vms, meile pole teda vaja...liiga kallis ka.
                        Selle raha eest saaks mõne normaalse kaitsja osta parem.
                        Barcelona eelarve selle suve ostudeks on järjekordselt maksimaalselt 50M + mängijate müügi eest saadav tulu. Arvestades seda, et järgmisel hooajal tahetakse jätkata 22-23 mängijaga, mis omakorda tähendab seda, et suvel müüakse üsna palju mängijaid maha (pakun 5-6) + saadetakse mitu mängijat laenule. Lisaks edutatakse Barcelona esindustiimi Sergi Roberto Rafinha ja Deulofeu.

                        Mina isiklikult arvan, et müüakse maha Valdes, Villa, Alexis, Mascherano, Jonathan dos Santos ja Afellay. Nende mängijate müügi eest saadakse kuskil 60-70M veel juurde. Ehk siis kokku on kulutamiseks suvel oma 110-120M, mis on täiesti piisav, et maailmaklassiga väravavaht, keskkaitsja ja ründaja osta.

                        Neymar? Minu arvamus, miks ka mitte? Kui aus olla, siis Messi kõrvale oleks hädasti vaja mängijat, kes suudaks hooaja peale 20+ väravat lüüa ja usun, et Neymar saaks sellega kindlasti hakkama. Jah, ma ei vaidle vastu, et Neymari asemel saaks ka natuke odavama ründaja, kes oleks suuteline sama palju väravaid lööma (Agüero, Suarez jne), aga Neymar on noor ja usun, et aastatega, mil ta Barcelonas mängiks areneks ta palju ja oleks väga vajalik võtmemängija.

                        Seda, et sa väidad, et Barcal ei ole Neymari sugust ründajat vaja on suht bs... Ta oleks kindlasti parem rünnakute realiseerija, kui Alexis, Tello ja selle hooaja Pedro. Lisaks ei karda ta kaitsjaid ette võtta, mis oleks üks lisakäik meeskondade vastu, kes kaitses istuvad kuna Pedro, Villa, Tello pole erilised triblajad ja Alexisel jookseb tavaliselt juhe kokku, kui on ühest mängijast mööda mänginud.

                        Vaata näiteks seda videot, mis on ka varem siia postitatud. Uskumatu, kui palju häid võimalusi on löömata jäetud Messi suurepärastest söötudest, kui jätta välja söödud Argentiina koondise eest. Ma olen enam kui kindel, et Neymar oleks nendest vähemalt 75%, kui mitte rohkem ära realiseerinud.

                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          To Dontastik:
                          Miks peaks Barca Macherano müüma? Ta ei ole väga kehv ju? Suudab oma tööd teha küll kui vaja.
                          Ülejäänud nimekirjaga olen nõus.
                          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                          #ZubiOut #RosellOut

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mex Vaata postitust
                            To Dontastik:
                            Miks peaks Barca Macherano müüma? Ta ei ole väga kehv ju? Suudab oma tööd teha küll kui vaja.
                            Ülejäänud nimekirjaga olen nõus.
                            Ei loomulikult. Mascherano ost on tänaseni ennast ära õigustanud ja mees on hea olnud. Kui suvel ostetakse üks keskkaitsja Pique kõrvale, siis raske uskuda, et Mascherano lepiks nii vähese mänguajaga nagu Song, kes on pidanud seda jagama kaitsva pooliku Busquetsiga. Mascherano mängib lisaks keskkaitsja kohale ka kaitsva pooliku kohta, aga et sel positsioonil mänguaega saada, siis peab ju Song lahkuma. Raske uskuda, et peale esimest hooaega Song juba maha müüakse, aga mine sa tea. See kõik on minu arvamus ja puhas spekulatsioon.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Mascherano ei lähe suvel kindlasti minema, kui just mingit megapakkumist ei tule või ta ise ei taha ära minna. Vastasel juhul oleme samas paadis, kus praegu. Üks keskkaitsjatest saab vigastada ja vahetust pole taaskord võtta. Puyoli ja Abidali peale ei tasu palju loota. Võib-olla ülejärgmine hooaeg kui Bartrast või Sergi Gomezest on asja saanud.

                              Viimaste uudiste põhjal tahab barca hispaanlasest väravavahti, seega ter Stegeni võib ära unustada. Põhjus arvatavasti selles, et võib tekkida kommunikatsioonilõhe kaitseliini vahel. Courtois iseenesest sobiks, kuid vaevalt et Chelsea küsitud summat makstakse.

                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Arvesse tuleb veel võtta ka Neymari ostmise turunduslikum pool. Brasiilias on see vend kuningas ning selle diiliga, mis minu arvates on 99% kindel, süstib Rosell korraliku annuse raha klubisse. Mängija läheb küll tõenäoliselt ~60 miljoni kanti maksma, aga selle raha teenib ta paari aasta jooksul ilusti tagasi.
                              Nõustun - Eelseisev MM ja kohalik majanduse kasv.

                              Siin mõni aeg tagasi oli kuulujutt, et Villa lahkudes tahetakse Agüero osta, mis oleks suht ideaalne, kuid ega mingit tõepõhja sellel pole ja suht õhust imetud uudis, et tulealustust müüa.

                              Kommentaar


                                Nõustun - Eelseisev MM ja kohalik majanduse kasv

                                Kohaliku majanduse kasvu küll siinkohal ei tooks välja( kui loed majandusalast kirjandust, siis näed, et Brasiilias on kerge stagnatsioon). Samas MM võib tuua mingi lühiajalise muutuse majanduslikus tsüklis, aga olen kindel, et see ei anna mingit olulist boosti, nägime seda näiteks LAV näital, samuti OM Hiinas näitas, et see on väga väga lühiajaline. Brasiilia majandus on struktuurses kriisis! Seega MM ja majanduse olematu kasv ei mängi siinkohal mingit rolli( liiga kaudne side). Samas Neymar kui isiksus müüb suurepäraselt ja kui ta näitab, et suudab ka Euroopas mängida ja teeb rohkem showd juurde( mitte nagu messi), siis Barca saab endale korraliku rahalehma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X