320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Torres lõi värava, kuid õnneks suluseisust

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Torres 1:0. kASUTAS ILUSTI KAITSJATE EKSIMUSE ÄRA JA LÕI KINDLALT LIGIDALT SISSE.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Poolaeg läbi ja Barca mängukohta pole mida head öelda. Palli valdab küll Barca rohkem, kuid aktviisem on ikkagi Atletico. Barcal polnud I poolajal ühtegi realsset võimalust. Ja Torrese värav sündis ka kaitsjate eksmusest kui nad ei suutnud palli korralikult ära lüüa ja Torres karistas kohe ära. Barca parim hetkel Messi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          0:2. Masendav. Väravat ei viitsi kommentaarida.

          Petrov põrutas kaugelt latti kah veel. Vedas.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Larsson teinud 1:2. Vöäravat ei õnnestunud näha.
            LÄBI.
            Torres lõi 1:3.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              tuleb loota, et kotti ei saa...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Mis toimub?
                Langus?

                Mingi jama majas igatahes.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  no asi ikka väga nutune, kui nüüd midagi keksvälja ja kaitsega ette ei võeta, siis tiitlitest võib sellise mänguga küll suus puhtaks pühkida.
                  kaitse väga auklik ja keskväljal ei soovi keegi rünnakut üles võtta, pekstakse pikka palli ette, et äkki midagi juhtub. söödutäpsusest ei ole üldse mõtet rääkida.

                  vähemalt järgmiseks mänguks eto´o tagasi ja no atletico oligi see ebamugav vastane, a chelski paneb meist teerulliga üle, kui kaitse jälle nii suurepäraselt peaks tegutsema. eelneva 14 mänguga lasti endale 6 lüüa, nüüd ühega kolm
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas sepakas


                    no asi ikka väga nutune, kui nüüd midagi keksvälja ja kaitsega ette ei võeta, siis tiitlitest võib sellise mänguga küll suus puhtaks pühkida.
                    kaitse väga auklik ja keskväljal ei soovi keegi rünnakut üles võtta, pekstakse pikka palli ette, et äkki midagi juhtub. söödutäpsusest ei ole üldse mõtet rääkida.

                    vähemalt järgmiseks mänguks eto´o tagasi ja no atletico oligi see ebamugav vastane, a chelski paneb meist teerulliga üle, kui kaitse jälle nii suurepäraselt peaks tegutsema. eelneva 14 mänguga lasti endale 6 lüüa, nüüd ühega kolm
                    XAVI TULE TAGASI!

                    Eto\'o ja Ronnie võiks uuesti võtta jalad kõhu alt välja.
                    Deco ja Messi ja Puyol võiks ka tööle hakata.
                    Väsimus ma kardan..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Minu arust oli see arusaamatu, et miks Messi välja võeti. Tema olgi ainuke kes üritas midagi teha.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Karla


                        Minu arust oli see arusaamatu, et miks Messi välja võeti. Tema olgi ainuke kes üritas midagi teha.
                        Räägiti, et vigastus, väike.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas MaRtin_12


                          Algselt postitas Karla


                          Minu arust oli see arusaamatu, et miks Messi välja võeti. Tema olgi ainuke kes üritas midagi teha.
                          Räägiti, et vigastus, väike.
                          Aaa siis jah.
                          Aga muidu kui kaitse on samasugune Chelsea vastu, siis saame kindla koti pähe.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Issand kui kahju mul jälle Barca fännidest on Nii mõnus on nende spekulantide peale kes Reali kaotustele suure suuga naersid ja Barcat maailmatipuks tembeldasid ise naerda. Jõutasakaal hakkab jälle teisele poole vajuma
                            OK, KICK OFF

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas ha2


                              Issand kui kahju mul jälle Barca fännidest on Nii mõnus on nende spekulantide peale kes Reali kaotustele suure suuga naersid ja Barcat maailmatipuks tembeldasid ise naerda. Jõutasakaal hakkab jälle teisele poole vajuma
                              Seda, et Barca Realist odavalt üle sõitis ja seda, et Barca on maailma tipp tunnistasid põhimõtteliselt ka Reali omad fännid. Tõusid isegi statal püsti ja plaksutasid meie liidrile.

                              nii et,





















                              IN YOUR FACE!!!
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                mul kohe heameel kuna superennustuses pakusin atletico v;itu ja v2hemalt nyyd mul punkt olemas.aga ega ykskord peab ju ka 2nn otsa saama aga myts maha barca ees nii kaua ainult v2itta.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X