320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barcameez


    Kust Eto kolli saaks
    Eto\'o-Pichichi-koll
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas dannar


      krt. kaks mängu järjest la ligas kaotatud. ma arvan, et tuleks osta suur hunnik kaitsjaid. Bellettile ja Oleguerile nuga anda ning Rijkaard lahti lasta. või mis?
      Ma tajun su frustratsiooni aga liiale ei tasu minna nt. Bellettile ei tasuks küll nuga anda. Lihtsalt minu meelest peaks alati vaatama, mis on meeskonna nõrgad küljed (loe: mängijad) ja püüdma neid parandada e. asendada. See, et liigas kaks mängu järjest on kaotatud ei ole see miks minu meelest ei tohiks Oleguer algkooseisu mängija olla, mina olen sellel arvamusel eelmisest hooajast ja praegu lihtsalt täiesti veendunud selles. CL lõime meie kõige rohkem väravaid seega ründega on kõik korras niikaua kui väga tõsiseid vigastusi ei juhtu olema nagu nt. Messi see hooaeg. Marquez ja Puyol on suurepärased, selles küsimust pole, Gio ja Sylvinho on head, mitte suurepärased ja Oleguer ei ole piisavalt hea minu silmis. Nii et kui tuua võrdluseks Chelsea, kes lubavat hooaja lõpus lahkuda kuuldavasti u. 6 mängijal ja on juba ostnud asemele ühe ning lisa tuleb veel kindlasti palju siis Barca 2+1 ost ei ole ju mingi kardinaalne samm. Eelmisel hooajal osteti ainult kaks mängijat, seejuures müües Riquelme. Tegelikult üsna tõenäoliseks pean, et tehakse Alves-Saviola vahetus ja ostetakse veel nö Larssoni asemele keegi.
      Selge on see, et Madrid on mõõnas, millest ta veel järgmine hooaeg tõenäoliselt välja ei tule, küll aga oma vormi leidnud Valencia pakub kindlasti tõsist konkurentsi. Seepärast tundub loogiline, et meeskonda tuleb tugevdada ja minu silmis on ainuke tõsiselt nõrk lüli Oleguer, kelle eeliseid on mul raske näha, nii õhus, kiiruses kui jõulisuses ei ole ta piisavalt hea.
      Samas neid transfersi jutte on mõttetu kritiseerida, mis siin foorumis aset leiavat, sest on see ka ju äärmiselt põnev mõelda, kes võiks järgmisel hooajal kanda sinu lemmikklubi särki või ükskõik kas või Drogba siirdumin Lyoni on minu jaoks huvitav teema, ükskõik kui vähetõenäoline see ka on või ei ole.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        nojärgmine hooaeg tuleb kindlasti arvestada lisaks valenciale ja realile ka sevilla ja villarealiga, peaks tulema kindlasti tihedam võitlus tiitlile kui see aasta.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Larssoni asemele võiks saada samasuguse, hea peaga mängija ja ttarga ning kogenud.

          Saviola on ikka laenul Sevillas vist, eks?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas MaRtin_12


            Larssoni asemele võiks saada samasuguse, hea peaga mängija ja ttarga ning kogenud.

            Saviola on ikka laenul Sevillas vist, eks?

            Yep

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Eks nyyd world cup seal paistab kindlasti palju noori ja häid mängijaid silma kelles võiks mõne isegi barcase toimetada
              Samamoodi toodi ka ju ronaldinho sisse kes paistis world cupil väga silma Nyyd maalimaparim mängija ehk veab see suvi saab mõne noore hea mängija kellest tulevikus saaks asja:�nnelik:

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Larssoni asemele ostetakse kindlalt keegi. Keegi, kes on nõus istuma pingil, aga valmis iga kell algkoosseisus mängima ja seda edukalt. Olen lugenud, et Forlan on üsna kõrgel Barca nimekirjas selles suhtes. Crespo või Diego Milito oleks kõige ideaalsemad asendajad, aga Mourinho ei lase kunagi Crespot Barcasse. Eks suvi näitab, mis saama hakkab. Aga kui Alves ei lähe Barcasse, siis olen ma küll väga pettunud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  ma ei tea, aga minu meelest oleme Maxi veits ara rikkunud. ta kull noor ja roheline, aga kui mehele rohkem voimalusi anda, arvan et tast saaks asja kull
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    ma ei tea, aga minu meelest oleme Maxi veits ara rikkunud. ta kull noor ja roheline, aga kui mehele rohkem voimalusi anda, arvan et tast saaks asja kull
                    Sama siin. Aga nüüd on natuke hilja ja nii äss ta ple, et Barcal tihedalt mänguaega saada. Suure tõenäosusega laenatakse (äkki isegi müüakse) suvel ta maha. Ma loodan, et kuhugi La Liga keskmikusse, et siis saaks teda ka jälgida. Aga kindlasti ple ta papist poiss ja asja peaks temast veel saama.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=55236

                      Van Nistelrooy, jumal hoidku meid ja meie lähedasi...
                      Seal mainitutest istub mulle kõige paremini Farfan, ülejäänud ei tundu eriti meelepärased. Ibrahimovic oleks muidugi teatud meeeskondade vastu vist heaks Eto\'o partneriks või asendajaks aga no millegipärast ei ole ta sümpaatne, see kannaga löödud koll itaaliale oli muidugi tase. Igatahes minu meelest Farfan Barcasse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Lugesin siin ühes foorumis natuke ja selline postitud jäi silma:
                        \"Crespo would fit in Barcelona very well. He is a great sportsman. He never complains to be a substitute. Do you remember when he interacted with Valdez at Nou Camp, when he had a chance. There was a physical contact, but UNLIKE THE OTHER CHELSEA PLAYERS WOULD DO, he hugged Victor. Remember how Henry looked Victor when they interacted in Paris? After that look, I realy can not see him wearing a blaugrana holly shirt.\"
                        Ja tuline õigus tal on, see, et Henry ei tule Barcasse oli minu ja kindlasti paljude teiste jaoks selge juba mängu ajal ja just sellel põhjusel näeksin mina Crespot hea meelega Barcasse tulemas, tema tekitas just risti vastupidiseid tundeid Chelsea-Barca mängus, lisaks loomulikult see, et ta on meile vägagi sobiv mängumees, õhus tasemel ja on harjunud nö pingimehega rolliga ning on vägagi terav vahetusest sekkudes.

                        See ka veel:
                        Linked to Barca today:

                        Defenders:

                        Chivu - 25 years old, €15 million
                        Gallas - 28 years old, €12 million
                        Alves - 22 years old, problem: Belletti\'s goal

                        Strikers:

                        Forlan - 27 years old, €15 million
                        Crespo - 30 years old, problems: wants to go to Italy, Mourinho might oppose
                        D. Milito - 26 years old, > €10 million
                        Farfán - 21 years old, problem: non-EU

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Fardan on küll äss ja noor, aga praegusel hetkel tahab ta kindlalt vast algkoosseisus mängida, et ikka pidevalt areneda, Barca aga otsib Larssoni asendajat, kes lepiks alguses pingnil olema. Crespo on mulle ka väga väga hea mulje jätnud oma suhtumise poolest ja hea vaistuga on ta ka. Pealegi argentiinlane :P Kui tema Barcasse tuleks, oleks ma väga rahul. Teise valikuna eelistaks Militot. Kaitsjatest Chivud

                          Ja ma ei saa aru, mis jama nüüd Belletti kolli pärast on. Ega 1 koll ei tee teda maailma parimaks paremkaitsjaks. Kuigi jah, ta lõi ajaloolise kolli ja fännid kindlasti armastavad teda nüüd rohkem ja Txixi ütles ka, et ta jääb vhemalt 1 hooajaks veel. Pealegi saab ta kohe 30. Alves on 22 aastane ja ülikõva RB. Mulle muutus ja Belletti sitax südamelähedasemaks selle kolliga, aga siiski peab mõtlema laiemas pildis.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            samas tuleb aru anda, et Alvest pole motet niisama pingile ka osta. miskiparast ei arva ma ka et Olegueri roll meie tiimis vaheneks, sest arvestage sellega, et ta on katalaan rahvuselt ja see on vaga oluline fannidele ja klubile
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              samas tuleb aru anda, et Alvest pole motet niisama pingile ka osta. miskiparast ei arva ma ka et Olegueri roll meie tiimis vaheneks, sest arvestage sellega, et ta on katalaan rahvuselt ja see on vaga oluline fannidele ja klubile

                              Seda kyll jah aga kui ta nii oma mängimist jätkab siis pole sellest enam varsti kasu

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Farvan võiks jah Barcasse tulla Aga psv ei taha teda eriti ära lasta ja mehe enda sõnul on tal seal hea olla ning on veel kindlasti 1hooaja psv rivistuses
                                Aga tõenäoliselt tuleb ikka forlan 15m eest barcase ära See hooaeg oli tal suht nigel aga eelmine hooaeg ju suurim väravakytt kes teab mis mees barcas uus hooaeg korda hakkab saatma Ei tea mis number tal tuleks 7

                                Kommentaar

                                Working...
                                X