320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas lorenzo


    jargmised ametlikud mangud hetkeseisuga siis on 22.augustil Joan Gamperi karikale Bayerniga ja 25.augustil UEFA Super Cupi mang Monacos Sevillaga.
    17.juulil jalle poisid siis trennis ja vaike turnee ka tulemas
    et mõnel mehel tuleks siis puhkust paar nädalat?
    Ma lugesin kuskilt, et need kes MM-il kaugele jõuavad, saavad ikka rohkem puhkust kui 17 juuli..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      muidu oleks seis väga hull ju. näiteks brassid võidavad, siis Ronny peaks nädala pärast juba klubi trennis olema ega siis uuel hooajal eriti minekut poleks. järgmine hooaeg tihe ka: euroopa ja hispaania supercup, la liga, cl, klubide mm, hispaania karikas ning gamper trophy bayerniga. ja veel see kuradi usa turnee päris julm graafik kujuneb
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas sepakas


        ja veel see kuradi usa turnee päris julm graafik kujuneb
        ka mina olen kuulnud USA-turneest, aga hoopis jalle Aarhus?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Vabandust, teen korra off-topicut.
          Igatahes, keegi Barca fännidest elas kas mõnda aega või elab ka praegugi kusagil Pürenee poolsaarel, kas oli äkki Lorenzo. Kui mul õigesti meeles ning asi ongi nii, siis mul sulle üks küsimus. Mis poodidest Hispaanias võib leida koondise kaupa, näiteks särke. Et mis poeketti sealt otsida? Ja kui palju umbkaudne hind võiks olla?
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Hooaja lõpul lahkub teie klubist mängija nimega Gabri Garcia. polnud ju tegelikult kehva mängija. Lihtsalt algkoosseisu mängijad olid kõvemad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Tegelt off-topic, aga olen tähele pannud, et see teema on siin kõige aktiivsem. Kas keegi tarkpea suudaks mulle ära tõlkida sõna cedidos. Niipalju ise jagasin , et see on mitmuses. Ette tänades, Saarlane

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Saarlane


                Tegelt off-topic, aga olen tähele pannud, et see teema on siin kõige aktiivsem. Kas keegi tarkpea suudaks mulle ära tõlkida sõna cedidos. Niipalju ise jagasin , et see on mitmuses. Ette tänades, Saarlane
                ma ei ole küll kindel aga peaks vist olemas \"laenatud\", ühesõnaga vaata kas konteksti sobib.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Thomson


                  Algselt postitas Saarlane


                  Tegelt off-topic, aga olen tähele pannud, et see teema on siin kõige aktiivsem. Kas keegi tarkpea suudaks mulle ära tõlkida sõna cedidos. Niipalju ise jagasin , et see on mitmuses. Ette tänades, Saarlane
                  ma ei ole küll kindel aga peaks vist olemas \"laenatud\", ühesõnaga vaata kas konteksti sobib.
                  Jep. Algselt sõna \"cecido\" on ceder -verbi mineviku partitsiip. Nagu juba Thomson mainis, Eesti keelde tõlgituna \"cecidos\" on \"laenatud\" (passiivivormis), su kontekstis see võib tähendada laenul olevaid mängijaid / laenulepinguid.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Saarlane- see on laenamine jah. mehed kes siin enne vastasid, neil on taitsa oigus.

                    Maekas- olen kull Pureneedel, aga olen Portugalis, Lissaboni lahedal. Ma saan, aru et sul minek Hispaaniasse? Kui ise seal eelmisel aastal olin, siis peamiselt koigis suuremates kaubanduskeskustes kus oli spordipood, muudi ka klubide ja loomulikult koondise staffi. Ametlikud sargid neis poodides on muidugi 60-70 euro kanti, aga on ka nn. tanavakaubandus ja sealt saab 2-3 korda odavamalt. Aga no need on a la turgist voi hiinast voi teab kust maalt parit.
                    Endal siit Lissabonist muretsetud La Furia sark just selle MM-i tarbeks, mis on siis koondise fannisark
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Tänud info eest. Ise küll ei lähe, küll aga läheb õde, kes saab vastavad ülesanded
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas fcflora92


                        Ma arvan et barca ilma ronaldinhota oleks nagu k6rb ilma liivata aga päriselt ka ronaldinho on meeskonna vaim ja woiks olla kapten
                        Irw.

                        Naerda saab

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Selline pask uudis, et Edmilson vigastas oma põlve ja nüüd peab MM\'i vahele jätma. Täitsa persses kohe - kurb.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Adriano sõitis sisse.
                            Tore meees

                            Võibolla vanajumal karistas teda Xavi vigastuse eest?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas MaRtin_12


                              Adriano sõitis sisse.
                              Tore meees

                              Võibolla vanajumal karistas teda Xavi vigastuse eest?

                              Nääh

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Karla


                                Selline pask uudis, et Edmilson vigastas oma põlve ja nüüd peab MM\'i vahele jätma. Täitsa persses kohe - kurb.
                                kuni 2 kuuks audis
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X