320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barcameez


    Ma ei usu et keegi Valdesi asemele otsitakse Mees nyyd viimasel ajal eriti heas vormis eriti finaalis oli mees tasemel ainuke nõrkus on see pallipüüdmine õhus ja muidu standard olukorrad aga eks mees noor veel kogemust tal on kyll eks seda tuleb juurde veel ja järgmine hooaeg mängib vee kindlamini väravas
    Ma pole siiski öelnud, et Valdesi asemele kedagi vaja läheks. Väike konkurents on tippneeskonna puhul lihtsalt plussiks. See ei tähenda, et Valdes peaks pingile langema. Valdesi karjäär Barcas oleks äärepealt lõpu saanud van Gaali ajal, õnneks nii siiski ei juhtunud. Ja nüüd culest on kasvanud enda kodulinna lipulaeva puurivaht - ei võiks palju paremini minna ses suhtes. Lisaks on ta edasi arenenud nii füüsiliselt kui ka tehniliselt ja oli suur rõõm näha, Pariisis oli poisist tõepoolest mees kasvanud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      no Valdes on selle hooajaga märgatavalt arenenud ja lisaks näitas end väga hästi ka Jorguera, kui sai mängu. vv probleemi meil küll pole.
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Blue Rock


        Algselt postitas Barcameez


        Ma ei usu et keegi Valdesi asemele otsitakse Mees nyyd viimasel ajal eriti heas vormis eriti finaalis oli mees tasemel ainuke nõrkus on see pallipüüdmine õhus ja muidu standard olukorrad aga eks mees noor veel kogemust tal on kyll eks seda tuleb juurde veel ja järgmine hooaeg mängib vee kindlamini väravas
        Ma pole siiski öelnud, et Valdesi asemele kedagi vaja läheks. Väike konkurents on tippneeskonna puhul lihtsalt plussiks. See ei tähenda, et Valdes peaks pingile langema. Valdesi karjäär Barcas oleks äärepealt lõpu saanud van Gaali ajal, õnneks nii siiski ei juhtunud. Ja nüüd culest on kasvanud enda kodulinna lipulaeva puurivaht - ei võiks palju paremini minna ses suhtes. Lisaks on ta edasi arenenud nii füüsiliselt kui ka tehniliselt ja oli suur rõõm näha, Pariisis oli poisist tõepoolest mees kasvanud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          barcameez
          kasuta koma and shit
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas EgoTrip


            barcameez
            kasuta koma and shit

            Segab sind v

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Kust infot saaks tolle Parima noorsportlase ja mees sportlase tulemusi ,kus Dinho ja Messi ka osalesid

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                parim mees oli Roger Federer, järgnes Tiger Woods, Fernando Alonso ja siis vist Ronny. Ka Lance Armstrong oli millegipärast seal
                parim noor oli Rafael Nadal, kui ma ei eksi.

                Ronny ja Messi peaks järgmine aasta saama selle auhinna selle aasta tulemuste eest, samuti peaks Barca võitma parima meeskonna arvestuses.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas sepakas


                  parim mees oli Roger Federer, järgnes Tiger Woods, Fernando Alonso ja siis vist Ronny. Ka Lance Armstrong oli millegipärast seal
                  parim noor oli Rafael Nadal, kui ma ei eksi.

                  Ronny ja Messi peaks järgmine aasta saama selle auhinna selle aasta tulemuste eest, samuti peaks Barca võitma parima meeskonna arvestuses.
                  Irw, vot sellest Tiger Woodsi haipimisest ma küll aru ei saa. TÄielik absurd. Aga arvata oli, et Federer ja Nadal võtavad need auhinnad. Federer ju absoluutne valitseja tennises ja ainuke, kes vastu suudab hakata ongi Nadal

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Jalgpallis suht ära raske seda teised kõik indiviuaalalad aga jalka ikka meeskonna mäng siin ikka raskem särada

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Barcameez


                      Jalgpallis suht ära raske seda teised kõik indiviuaalalad aga jalka ikka meeskonna mäng siin ikka raskem särada
                      Logopeed?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Kas kellegil on BARCA TV....?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Zaeka


                          Algselt postitas Barcameez


                          Jalgpallis suht ära raske seda teised kõik indiviuaalalad aga jalka ikka meeskonna mäng siin ikka raskem särada
                          Logopeed?
                          Hull asi läks sassi mul uus klaveratuur vajab harjumist ärge pange tähele

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Kas uuel klaviatuuril puuduvad kirjavahemärgid???

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Barcameez


                              Algselt postitas Zaeka


                              Algselt postitas Barcameez


                              Jalgpallis suht ära raske seda teised kõik indiviuaalalad aga jalka ikka meeskonna mäng siin ikka raskem särada
                              Logopeed?
                              Hull asi läks sassi mul uus klaveratuur vajab harjumist ärge pange tähele
                              Ärgem norigem, ma eeldan, et nooremate fännide kallal. Ja barcameez proovi ikka laused korralikult läbi mõelda, siis ei ole teistel nii ebameeldiv lugeda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ahah ahah läheb teravaks siin, aga huvi pärast tahaks teada kas kellelgi on kanalit Barca TV, mul kunagi hästi lühikest aega näitas viasatist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X