320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Thomson


    Algselt postitas Barcameez


    Algselt postitas Zaeka


    Algselt postitas Barcameez


    Jalgpallis suht ära raske seda teised kõik indiviuaalalad aga jalka ikka meeskonna mäng siin ikka raskem särada
    Logopeed?
    Hull asi läks sassi mul uus klaveratuur vajab harjumist ärge pange tähele
    Ärgem norigem, ma eeldan, et nooremate fännide kallal. Ja barcameez proovi ikka laused korralikult läbi mõelda, siis ei ole teistel nii ebameeldiv lugeda.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Karla


      Kas uuel klaviatuuril puuduvad kirjavahemärgid???
      Mul see lap-topi oma väga väike...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas lyoni fänn


        ahah ahah läheb teravaks siin, aga huvi pärast tahaks teada kas kellelgi on kanalit Barca TV, mul kunagi hästi lühikest aega näitas viasatist

        Ära aja endrik

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Mida? Kunagi näitas Viasati pealt Barca TV-d, võiks uuesti tulla, Chelseast ja ManUst natuke siiber juba.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas lyoni fänn


            Mida? Kunagi näitas Viasati pealt Barca TV-d, võiks uuesti tulla, Chelseast ja ManUst natuke siiber juba.
            Minu teada ei ole Viasat Barca TV-d kunagi näidanud aga lahe oleks küll, muidu on hea kuulata mida Chelsea mehed räägivad, eriti nt. kui kohtutakse Barcaga ja kaotatakse

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Thomson


              Algselt postitas lyoni fänn


              Mida? Kunagi näitas Viasati pealt Barca TV-d, võiks uuesti tulla, Chelseast ja ManUst natuke siiber juba.
              Minu teada ei ole Viasat Barca TV-d kunagi näidanud aga lahe oleks küll, muidu on hea kuulata mida Chelsea mehed räägivad, eriti nt. kui kohtutakse Barcaga ja kaotatakse
              sel ajal sai ise ka kuulatud neid koomikuid ja ei jõudnud kõiki kilde ära naerda, mida need seal oma halamise käigus välja käisid
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Barca TV maksab 4,5euri kuus ja nahtav ainult Hispaanias, Portugalis ja Andorras
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  Barca TV maksab 4,5euri kuus ja nahtav ainult Hispaanias, Portugalis ja Andorras
                  Elaks seal, siis ostaks :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    http://www.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=57984

                    On neid lugusid ennegi kõrvu jäänud, ega siin muud ei ole kui et on vaja õiguslikust aspektist midagi välja mõelda, noortest talentides ilma jäämine on ikka suur raha kaotus (eelkõige kui neil \"seenior\" tiimis kohta pole muidugi) näiteks oleks Fabregas hooaja pingil istunud ja paar head etteastet teinud oleks temagi väärtus tõusnud ja Arsenalile teda maha müüa oleks saanud vägagi tulusalt. See kõik on muidugi oleksid ja vaideldav aga selge on see, et oma noori, kellesse raha investeeritakse ja eelkõige nö avastatakse tuleb kaitsta, et neid nii valusalt nina alt ära ei tõmmataks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Nagu väga haige, kui noortele pannakse alla ~100 miljonit krooni. Eestis võiks ka selline värk olla. Aga jah, natuke paha-paha, et need inglased meelitavad oma rahaga noori.

                      Ise mõtlesin, kui natuke vanemaks saaks, võiks ka Barcelonasse minna ja uurida seda värki Tore värk igatahes.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Misasja, Barca TV saab igalpool Euroopas vaadata, vähemasti Soomes.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Eks teoreetiliselt võib näha ükskõik mis kanalit ükskõik kus, praktiliselt aga eestis näha ei saa või kui saabki siis mingi erilise taldrikuga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas lyoni fänn


                            Misasja, Barca TV saab igalpool Euroopas vaadata, vähemasti Soomes.
                            mismoodi sa naed seda? mingi muu kanal naitab nagu viasat naitab manutv ja chelseatv-d?

                            Barca leht annab sellist infi- http://www.fcbarcelona.com/esp/noticias/especiales/Especial-BarcaTV.shtml
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Esimest ja viimast korda nägin ma Barca kanalit kuskil 6-7 a tagasi ja siis ka hästi lühikest aega. Kas keegi Eestist näeb seda, mingi panniga peaks kindlasti näha olema.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Mul isegi näitas barca tv mingi aasta tagasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X