320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Noniii, asjad lähevad aina paremuse poole.


    Aga kuidas kaitsetega lood on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'



      Eidur on üks nendest mängijatest, kes enda sümpaatse olemusega mingisuguseid negatiivseid tundeid ei ärata, kuid samas pole ka selline maestro, keda jälgides suu ammuli jääks. See siiski polegi siinkohal oluline....

      Ise alguses suhtusin veidi skeptiliselt Chelski mehe tulekusse, kuid kui asja laiemas perspektiivis vaadelda, siis taolisi madala profiili ja kõva töömoraaliga meeskonnamängijaid pole kunagi liiga palju.

      Nagu hästi teame, Eidur saabus Blaugranasse Larssoni saapaid täitma. Iseenesest sünnipärane väravahai (á la RvN, Trezequet, Pippo) Eidur pole kunagi olnud, kuid enda mitmekülgsuse tõttu sobib hästi Frankie-boy rotatsiooni. Mäletame hästi, et rubla-Romani impeeriumis linalakast kujunes tasapisi puhas poolkaitsja, kes käissed üles keeras ja soengu sassi jooksis.

      12 m € (+3 m € võimalikest boonustest) on loomulikult palju krabisevat. Sellegi poolest kallis on üpris suhteline mõste, nt Deco hinnaks kujunes lõpuks 12 m€ + Quaresma, ning Larssoni hankimist kritiseeriti juba enne mehe tulekut, olgugi et saabus tasuta. Kuid nagu Cruyff omal ajal tõdes: raha peab väljakul olema

      Sedasi puhas ründaja, kes Eto`od asendada suudaks, on veel ostmata. Nii et, üprisi suurt kala on veel võrku oodata.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        nuud isegi Barca fannid teavad Eestist

        eks nad muidugi ole kuulnud ka varem kui Deco naiteks Portugaliga meie vastu mangis jne..
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Guddy on nüüd siis ametlikult Barcelona player nr 7:

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            heahea talle sobivad need värvid.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Saviola ei tule never Barcasse tagasi, lisaks sellele et ta ei sobi mänguskeemiga on mehel silmis liig suured dollarimärgid. Gudjonssen selles mõttes hea ost ka palgaliselt ilmselt. Ei tõsta lärmi pingil istumisest ning lööb oma võimalused ära ja toob jõulisust etteliini juurde.
              Ja eks Barcelona inimesed ennegi teadsid Eestist üht-teist


              Ja tegelikult on meil kaht tippründajat vaja lähiaastatel, Eto\'o väidetavalt vägagi problemaatiline isiksus, kuigi talenti on mehel kuhjaga. Suuremat kala on ilmselt järgmine aasta oodata, Adriano oleks nt ideaalne, samas muutuks Barcelona, siis pea Brasiilia koondiseks.
              Barca fänni seisukohalt jamps, et eelleping Henry\'ga (mis oli täiesti reaalselt olemas) ei realiseerunud, samas seda parem Arsele, mine võta kinni.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Eto´o on väljaspool platsi vastasklubidega võibolla problemaatiline, aga Barcale ta mingeid erilisi probleeme ple küll tekitanud. Adriano ei sobi kuidagi Barca mägnustiiliga ju, üritab tehniline olla, midagi välja sellest ei tule ja puterdab ära. Ainuke mis tal on, on tohutu jõulisus ja ülitugev vasak jalg (parem see-eest on olematu). Ma küll ei näe põhjust, miks lähiaastatel mingit ründajat osta vaja, kui on olemas üsna noor ründeliin Messi, Eto´o ja Ronaldinho näol. Pealegi loodan mina ja paljud teised, et Giovanni Dos Santosest tuleb ülikõva mängumees.
                Guddy ostmine olivägagi taibukas, ple mõtet kunagist Reali-sündroomi hakata tekitama( a`la järgmine aasta suur kala ja siis ülejärgmine jne) Barca sai see aasta ilusti vastu Chelseale ja Realile, kuigi nood on praeguse koosseisu jaoks kõvasti rohkem raha kulutanud, eriti Rubla-Roman.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Suur nö kala siis Eto\'o asemele, see et tal peas miskit korrast ära pole mu enda väljamõeldis, lihtsalt inglisekeelsed kollased jalgpalliportaalid pole sellest nii kõvasti pasundanud. Samas mul isiklikult poleks midagi selle vastu kui Eto\'o jätkaks klubis samamoodi hooajas 30+ väravaga ning probleeme temaga ei tekiks. Adrianodest ega Kujti\'dest pole siis tarvis rääkidagi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=77977

                    Minu jaoks igatahes uudis, et Barca on mehest huvitatud. Mainiks veel selle ära, et Saviola läheb väga hinda kui Argentiina sellised suurepärased esitused jätkuvad, isegi inglise klubid tundvat huvi(mingi väga põneva vangerduse võiks korraldada) ja see oli ka tore, et Messi MM-il jala valgeks sai. Loodetavasti Xavi taastab suvega oma suurepärase vormi, talle võib selline aktiivne mängimine peale vigastust väga hästi mõjuda hooajaks 2006/07, kuigi mulle on jäänud mulje, et mees mängib väga ettevaatlikult, samas võib ju tegu olla pika turniiriga Hispaania jaoks, nii et loogiline...
                    Aga lõpetaks oma jutu delfi kommentaariga:

                    Hisp. treener, 20.06.2006 01:07
                    A mul Xavi kes võidab MM-i..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Thomson


                      http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=77977

                      Minu jaoks igatahes uudis, et Barca on mehest huvitatud. Mainiks veel selle ära, et Saviola läheb väga hinda kui Argentiina sellised suurepärased esitused jätkuvad, isegi inglise klubid tundvat huvi(mingi väga põneva vangerduse võiks korraldada) ja see oli ka tore, et Messi MM-il jala valgeks sai. Loodetavasti Xavi taastab suvega oma suurepärase vormi, talle võib selline aktiivne mängimine peale vigastust väga hästi mõjuda hooajaks 2006/07, kuigi mulle on jäänud mulje, et mees mängib väga ettevaatlikult, samas võib ju tegu olla pika turniiriga Hispaania jaoks, nii et loogiline...
                      Aga lõpetaks oma jutu delfi kommentaariga:

                      Hisp. treener, 20.06.2006 01:07
                      A mul Xavi kes võidab MM-i..

                      \'Galactico\' on siiamaani ikka seondunud RMA-ga, nii et postitus on vale topici alla eksinud, ilmselt mittetahtlikult

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Blue Rock


                        Algselt postitas Thomson


                        http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=77977

                        Minu jaoks igatahes uudis, et Barca on mehest huvitatud. Mainiks veel selle ära, et Saviola läheb väga hinda kui Argentiina sellised suurepärased esitused jätkuvad, isegi inglise klubid tundvat huvi(mingi väga põneva vangerduse võiks korraldada) ja see oli ka tore, et Messi MM-il jala valgeks sai. Loodetavasti Xavi taastab suvega oma suurepärase vormi, talle võib selline aktiivne mängimine peale vigastust väga hästi mõjuda hooajaks 2006/07, kuigi mulle on jäänud mulje, et mees mängib väga ettevaatlikult, samas võib ju tegu olla pika turniiriga Hispaania jaoks, nii et loogiline...
                        Aga lõpetaks oma jutu delfi kommentaariga:

                        Hisp. treener, 20.06.2006 01:07
                        A mul Xavi kes võidab MM-i..

                        \'Galactico\' on siiamaani ikka seondunud RMA-ga, nii et postitus on vale topici alla eksinud, ilmselt mittetahtlikult
                        Ma soovitan lisaks pealkirjale ka artiklit ennast lugeda...tahtlikult.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Thomson


                          Algselt postitas Blue Rock


                          Algselt postitas Thomson


                          http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=77977

                          Minu jaoks igatahes uudis, et Barca on mehest huvitatud. Mainiks veel selle ära, et Saviola läheb väga hinda kui Argentiina sellised suurepärased esitused jätkuvad, isegi inglise klubid tundvat huvi(mingi väga põneva vangerduse võiks korraldada) ja see oli ka tore, et Messi MM-il jala valgeks sai. Loodetavasti Xavi taastab suvega oma suurepärase vormi, talle võib selline aktiivne mängimine peale vigastust väga hästi mõjuda hooajaks 2006/07, kuigi mulle on jäänud mulje, et mees mängib väga ettevaatlikult, samas võib ju tegu olla pika turniiriga Hispaania jaoks, nii et loogiline...
                          Aga lõpetaks oma jutu delfi kommentaariga:

                          Hisp. treener, 20.06.2006 01:07
                          A mul Xavi kes võidab MM-i..

                          \'Galactico\' on siiamaani ikka seondunud RMA-ga, nii et postitus on vale topici alla eksinud, ilmselt mittetahtlikult
                          Ma soovitan lisaks pealkirjale ka artiklit ennast lugeda...tahtlikult.

                          Hehee, hea point. Isiklikult eriti ei usu, et ta Camp Noule saabub. Kuid kui juhul saabuks, oleks tegemist suurepärase lisaga äärekaitsesse. Juve saatus peaks selguma 7. või 9. juulil, seejärel on kõik võimalik.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Blue Rock

                            Hehee, hea point. Isiklikult eriti ei usu, et ta Camp Noule saabub. Kuid kui juhul saabuks, oleks tegemist suurepärase lisaga äärekaitsesse. Juve saatus peaks selguma 7. või 9. juulil, seejärel on kõik võimalik.
                            Offtopic väike aga Juve saatus on suht selge üldise arvamuse järgi ja otsus peaks kinnitatud saama 20 juuli. Peale sinu mainitud kuupäevi on veel võimalus midagi apelleerida.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Minuarust on vastupidi. Real fännidel on peamine, et Barcat saaks vihata. Võiks enda klubi fännamisele keskenduda ja teistest pohhui olla.
                              Ja muide, see Barca president (Joan Laporta) on teinud Barcaga suht imet. Enne tema tulekut oli Barca suurtes võlgades ja iga hooaeg tuli miinuseid juurde. Selle 2-3 aastaga on ta asja hoopis vastupidisesse olukorda viinud ja pappi tuleb nagu muda Niiet ära plõksi
                              ManU ja Reali fännid on mulle jäänud silma sellega, et ainult teisi klubisid vihkavad. A no see on ikka igaülühel individuaalne.
                              Ja Saviola koha pealt...oleks väga rahul, kui ta läheks Zaragozasse ja vastu tuleks g. Milito

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                                Algselt postitas Barca-Freddy

                                ära plõksi
                                igal pool ei maksa suuri sönu kasutada.
                                Igal pool ei tasu segast ka peksta.

                                Lubadused on lubadused ja alati ei saagi neid täita. Mõnikord on viga sinus, mõnikord mitte...
                                Fakt on see, et Laporta ajal hakkas Barca võidukäik ning tiitlid tulid koju. Mida siin enam kobiseda, et Beckham ei tulnud või mida iganes.

                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X