320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Kahju jah et vigastas just enne mm ära ennast
    Ei olnud vist Üldse õnne mehel

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Kellegil on sky-sportsi kanal?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas MaRtin_12


        Algselt postitas fcflora92


        Ma arvan et barca ilma ronaldinhota oleks nagu k6rb ilma liivata aga päriselt ka ronaldinho on meeskonna vaim ja woiks olla kapten
        Irw.

        Naerda saab

        minu arust võiks Barcelona kui Hispaania meeskonna kapten olla ikka hispaanlane kui vähegi võimalik, rääkimata siis nende päris oma kasvandikust Puyolist, kes on minu silmis Barcelona kõige tähtsam lüli, lihtsalt Ronaldinho kui ründemängija paistab rohkem silma ... ma tunneks ennast murelikumalt kui ma ei näeks line-upis puyoli, kui ronaldinhot
        Mes que un club!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas sayonara

          minu arust võiks Barcelona kui Hispaania meeskonna kapten olla ikka hispaanlane kui vähegi võimalik, rääkimata siis nende päris oma kasvandikust Puyolist, kes on minu silmis Barcelona kõige tähtsam lüli, lihtsalt Ronaldinho kui ründemängija paistab rohkem silma ... ma tunneks ennast murelikumalt kui ma ei näeks line-upis puyoli, kui ronaldinhot

          Üks nendest postitustest, millest mittekuimidagi aru ei saanud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Blue Rock


            Algselt postitas sayonara

            minu arust võiks Barcelona kui Hispaania meeskonna kapten olla ikka hispaanlane kui vähegi võimalik, rääkimata siis nende päris oma kasvandikust Puyolist, kes on minu silmis Barcelona kõige tähtsam lüli, lihtsalt Ronaldinho kui ründemängija paistab rohkem silma ... ma tunneks ennast murelikumalt kui ma ei näeks line-upis puyoli, kui ronaldinhot

            Üks nendest postitustest, millest mittekuimidagi aru ei saanud


            No mis siin ikka suurt aru saada, lihtsalt väideti nagu oleks Barca ilma Ronaldinhota kui kõrb ilma liivata or smth, ning et viimane võiks koguni Barca kapten olla. Mina seevastu hindan väga kõrgelt Puyoli nii mängijana kui ka suurepärase kaptenina. VOT

            P.S. Ei tundunud ju erilise tuumateadusena, et aru saama ei peaks
            Mes que un club!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Puyol on kindlasti etem kapten, kui Ronaldinho. Puyol on muarust ideaalne kapten. Selline võitlejahind ja väga dissiplineeritud mängija. Ja peale teda kannab paela Xavi ja alles siis Ronaldinho. Niiet paanikaks ple põhjust.

              Ja ausaltöeldes ei oskakski ma valida Barca kõige tähtsamat mängijat. Ilma Puyolita oleks Barca kaitse päris päris auklik. Plus ta on tõeline meeskonna hing. Xavi on keskvälja mootor, aga nagu see hooaeg näitas, sab ka ilma temata hakkama. Kuigi jah, Ronaldinho ei tee kaitsetööd peaaegu üldse, on ta üks tähtsamaid (no shit, Sherlock, onja ) Tema panus ründesse on tegelikult tohutu, sest pea iga Barca värav sünnib kas tema söödust, või siis nn. \"ice breakerist\", mis nagu on sööt enne assistit Lihtsalt tema magic on see, mis pidevalt neid kolle toob.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Barca-Freddy


                Puyol on kindlasti etem kapten, kui Ronaldinho. Puyol on muarust ideaalne kapten. Selline võitlejahind ja väga dissiplineeritud mängija. Ja peale teda kannab paela Xavi ja alles siis Ronaldinho. Niiet paanikaks ple põhjust.

                Ja ausaltöeldes ei oskakski ma valida Barca kõige tähtsamat mängijat. Ilma Puyolita oleks Barca kaitse päris päris auklik. Plus ta on tõeline meeskonna hing. Xavi on keskvälja mootor, aga nagu see hooaeg näitas, sab ka ilma temata hakkama. Kuigi jah, Ronaldinho ei tee kaitsetööd peaaegu üldse, on ta üks tähtsamaid (no shit, Sherlock, onja ) Tema panus ründesse on tegelikult tohutu, sest pea iga Barca värav sünnib kas tema söödust, või siis nn. \"ice breakerist\", mis nagu on sööt enne assistit Lihtsalt tema magic on see, mis pidevalt neid kolle toob.

                Tähtsaimatmängijat on raske valida. Kuid kindel on see, et Puyol ja Ronaldinho on need kaks nime, kes tänapäeva Barcat kõige paremini sümboliseerivad.

                Puyol on maailma üks parimaid keskkaitsjaid (füüsiliste omaduste järgi ehk isegi parim). Mees, kes ei anna iial alla, (siis mitte iial!), on enda visa võitlushinge tõttu ainuke õige mees kapteniks.Kuid Puyol on ka midagi enamat, kui lihtsalt liider väljakul. Suvel 2003 oli ta nõus rahakotti kergendama, et saaks jätkata enda koduklubis, millele on juba mähkmetes olles pöialt hoidnud. Olgugi, et Puyol oli juba enne seda tõusnud fännide lemmikuks, hiljemalt see ohverdus oma meeskonna heaks kindlustas selle, et Tarzani nimi on culede südamesse igaveseks raiutud. Preaguses olukorras ei näe mingisugust ettekäänet, miks barcelonismo pooljumal ei võiks Ciudad Condalis karjääri lõpuni mängima. Puyolil on leping 2010 suveni ja tegelikkuses veel mitmeid-mitmeid aastaid sealt edasi.

                Ronaldinhost rääkides lõppevad superlatiivid. Praegune Barca võrdub Ronaldinhoga, selle mängustiil võrdub Ronaldinhoga. Kuigi Barca pole mingi one-man-band, mentalidad Ronaldinho on see selline metafüüsiline omadus, mille Dinho on enda kolme aastase juuresolekuga kogu meeskonnale nakatanud. Ja kui jalgpallis keegi peaks asendamatu olema, siis selleks on maailma parim mängija. Kindel on see, et nii kaua kui Ronaldinho on õnnelik Barcalonas, ei saa Barcal just kõige õnnetumalt minna. Sellest ka tõdemus con \'Dinho somos invencibles...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Vaatasin, et Barcelona kossumeeskonnas mängib selline mängija nagu Gregor Fucka.
                  Krdi kõva perekonnanimi ikka vennal
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Kas Eidur on minemas Henke asendajaks, kuna Forlani esindajatega läbirääkimised luhtusid.
                    http://home.skysports.com/list.asp?hlid=392581&CPID=23&clid=178& lid=2&title=Barca+plot+Gudjohnsen+bid
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Eidur, Crespo, Olivera....keegi nendest arvatavasti.
                      Espanyol on eesmärgiks võtnud Santi ostmise, Maxi laenatakse välja ja Henke on läinud. Seega võimalik, et suvel lahkub klubist 3 ründajat. Seega on võimalik ka, et ostetakse 2 asendajat. Chivud aetakse kakõvasti taga...loodame et tuleb .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Ma nimesid ei tahaks nimetada aga ühele mehele toodi Barcalonast Barca sall ja kruus, kuuldavasti kutt nüüd joob teed sellest kruusist sall kaelas ja kirjutab foorumis postitusi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Thomson


                          Ma nimesid ei tahaks nimetada aga ühele mehele toodi Barcalonast Barca sall ja kruus, kuuldavasti kutt nüüd joob teed sellest kruusist sall kaelas ja kirjutab foorumis postitusi
                          Irw, you lucky bastard !

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Midagi ka vahepalaks!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Barcelona parim euroopa klubi Nii käsipallis,korvpallis ja jalgpallis

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Barcameez


                                Barcelona parim euroopa klubi Nii käsipallis,korvpallis ja jalgpallis
                                Mis võrkpallis ei olegi, väga nõme, Laporta koheselt lahti lasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X