320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatasin seda viimast Barca mängu Schalke vastu kus Giovani sisse toodi...jaah...liiga noor on veel ja vääääga palju õppida.

    Kommentaar


      Valencia tuli küll vist täna Nou Campile munni nägema. Nii loiult ja tujutult ikka annab mängida. Einoh, mul pole muidu ise selle vastu midagi. Kuigi mängus löödi 6 väravat oli ikkagi kuidagi igav kohtumine. Bojan on muidu omar.

      Järgmine nädal siis El Classico. Mul poleks midagi selle vastu, kui kohtumine lõppeks sama tulemusega nagu täna

      Kommentaar


        Korralik väravatesadu korraldati täna Valencia vastu, aga halb uudis on see, et Deco ja Etoo said omale kollased ja jäävad kolmapäevasel El Clasicol pealtvaatajateks

        Kommentaar


          no mis siis nüüd valenciaga tehti... mõne neist väravast võinuks ju manule lüüa, aga vähemalt näidatakse, et see meeskonda ikka suudab väravaid lüüa.
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Suurepärane mäng nõrga Valencia vastu.Vähemalt nägime palju väravad ning Henrylt ka ülepika aja hea mäng...Loodame sama mängu näha ka El classico vastu.Kahju ,et siis Eto ja Deco kaartidega välja jäävad,oleks võind mehed ikkagi ju ilma kaartideta lõpetada mängu.Igatahes jään ootama El Ćlassicot sellel kolmapäeval ning loodan sama esitlust nagu täna Reali vastu

            Kommentaar


              noh samas tiitlivõitjad on ka nõrgendatud kaitseliiniga vastas, nii et saab huvitav olema igatahes.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Milito on kuueks kuuks audis.Peab suvel uue keskkaitsja muretsema...

                Kommentaar


                  no see võib tähendada, et Marquezi, Thurami ja Edmilsoni võimalik müük võib siiski ära jääda sel juhul.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ei tea, ma usun, et ostetakse ikka see Garay ära. Sest selge on see, et Milito ja Puyol on liiga sarnased koos mängimiseks.

                    Ja üldse, see suvi tulevad tohutud muutused arvatavasti.

                    Kommentaar


                      no aga Garay pole ju keskkaitsja ja Milito pole ju äärekaitsja?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Keskkaitsja ikka.

                        Äärde tahetakse nähtavalt kindlasti saada Dani Alvesi.

                        Kommentaar


                          Barca El Clásicoks: Valdés, Pinto, Puyol, Thuram, Zambrotta, Sylvinho, Abidal, Oleguer, Márquez, Edmílson, Touré, Xavi, Gudjohnsen, Messi, Ezquerro, Henry, Bojan, Giovani.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Keskkaitsja ikka.
                            ajee, minu pask. ajasin siin kellegi teisega sassi
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              ajee, minu pask. ajasin siin kellegi teisega sassi
                              Juhtub. Aga üldiselt oleks ta päris hea ost muarust. Nii palju, kui näinud (vähe) ja kuulnud olen. Pikk, füüsiliselt tugev, väga hea peaga mängija, üsnagi tehniline ja penalteid lööb ka Racingu eest. Pealegi üsna noor - 24. Standardolukordades üliohtlik ikka. Selline partner oleks Puyolile või G.Militole õige, sest nad täiendaksid üksteist. Viimased koos platsil olles, on liiiiiiga sarnased ja nii see kaitse lekib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Juhtub. Aga üldiselt oleks ta päris hea ost muarust. Nii palju, kui näinud (vähe) ja kuulnud olen. Pikk, füüsiliselt tugev, väga hea peaga mängija, üsnagi tehniline ja penalteid lööb ka Racingu eest. Pealegi üsna noor - 24. Standardolukordades üliohtlik ikka. Selline partner oleks Puyolile või G.Militole õige, sest nad täiendaksid üksteist. Viimased koos platsil olles, on liiiiiiga sarnased ja nii see kaitse lekib.
                                Isegi veel noorem. 21 lausa.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X