320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, lubage mulle mu ekslik arvamus teie teemas aga mina saan aru plaan b all seda kui nii Xavi kui ka Inesta on vigastustega näiteks väljas ,et mis siis teha , mis või kes on need kes asendavad neid Tikitaki meistreid ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Ok, lubage mulle mu ekslik arvamus teie teemas aga mina saan aru plaan b all seda kui nii Xavi kui ka Inesta on vigastustega näiteks väljas ,et mis siis teha , mis või kes on need kes asendavad neid Tikitaki meistreid ?
      teised tiki taki meistrid oleks hea vastus. Kui meeskonnal on selline taktika, siis on selline taktika, mehed on selle järgi valitud, et sinna sobiks. On mängitud ka Iniesta ja xavita neid mänge palli vallates, ühepuutesöötude ja pidevalt kohti vahetades. Võta Realilt Özil ja Xabi ära, mängivad ju ikka samamoodi, kuigi mitte nii hästi?

      Aga veel, see, et eelmine mäng Kopenhaageniga mängiti samamoodi edasi, kuigi ei toiminud teine poolaeg see mäng, polnud mõeldud mitte kritiseerimaks plaan B puudumise üle tikitaka mängu asmel, vaid see, et prooviti keskelt järjekindlalt läbi murda nn seinasööduga. Äärtel oli ruumi küllalt, kuid sinna hakkas seda söötu üha vähem tulema võrreldes I pa. Messi liikus liialt keskele. Seega, asi polnud üldsegi üldises taktikas, sest see ju I pa töötas kenasti, probleem oli mõningates nüanssides ja playmakerite sööduvalikutes viimasel kolmandikul. ja muidugi oleks vaja üht vähe suuremat ja jõulisemat ründajat, kes lööks neid tsenderdusi sisse...aga ma ei ole Pep ja ei ole võitnud kõikmõeldavaid karikaid.

      Pardon me, aga seda tiki-taka taktika nimevalik ei ole just kõige õnnestunum.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Siis loodame, et tuleb tuhapilv ja ei pea jalkat mängima.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Kui keegi omad võimalused ära lööb, siis on see ainult Messi.
          Hea töö igal juhul, teenitud 2:0 võit Zaragoza üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas soccermngr Vaata postitust
            Kui keegi omad võimalused ära lööb, siis on see ainult Messi.
            Hea töö igal juhul, teenitud 2:0 võit Zaragoza üle.
            teenitud?
            pigem kohustuslik võit!

            Kommentaar


              Tundub, et Barca saab see aasta ikka kotti, kui peale Messi ainult väravaid võimeline lööma on.
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                Tundub, et Barca saab see aasta ikka kotti, kui peale Messi ainult väravaid võimeline lööma on.
                Kas pole mitte iga aasta kotti saanud? See aasta vist ka juba? Aga jah, postita edasi, sisukust on rohkelt.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Võta tuure vähemaks, rixxer-mixxer. RM on hetkel väga kõvas hoos ja Barca valitsemisaja lõppu on kõik ammu oodanud.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    ja Barca valitsemisaja lõppu on kõik ammu oodanud.
                    Täpselt sama palju inimesi ootas mõni aasta tagasi Reali Hispaania valitsemise lõppu...
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Võta tuure vähemaks, rixxer-mixxer. RM on hetkel väga kõvas hoos ja Barca valitsemisaja lõppu on kõik ammu oodanud.
                      Sa ei saa aru, aga pole hullu. Võiksid vähe vähemaks võtta oma trollimist siin.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        kes vähegi Pepi tegemiste üle huvi tunneb, siis lugege seda: Barca taktikad ja muu huvitav blablabla
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Nii jumala lambist küsin, et mis asi see nagu on?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Nii jumala lambist küsin, et mis asi see nagu on?
                            Meedial on vaja ju millestki kirjutada ja sel aastal soositakse Realistasid
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              ahahaa, kuradi värdjad ma ütlen. krasicu sööksid siin kõik hommikusöögiks ja söödaks huntidele, aga täiesti enda kastis emotsema hakata.. no seda oskavad vist peale itaallaste küll ainult barca vennad.

                              ilmselt on muidugi kuskil kallutatud jõud, moonutatud videotehnoloogia ja reali kinnimakstud meedia. ja mida mina ka tean.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                                ahahaa, kuradi värdjad ma ütlen. krasicu sööksid siin kõik hommikusöögiks ja söödaks huntidele, aga täiesti enda kastis emotsema hakata.. no seda oskavad vist peale itaallaste küll ainult barca vennad.

                                ilmselt on muidugi kuskil kallutatud jõud, moonutatud videotehnoloogia ja reali kinnimakstud meedia. ja mida mina ka tean.
                                Mida sa ajad mees? Vastane lõi käega ja see võrdub ebasportlik käitumine, seega õigustatud punane kaart. mida to kutt vehib käega siis lambist=?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X