320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bojanit on küll nämmutatud nii numero 9 kui kaptenipealaga, kuid läinud kevadisest vormist võib vaid und näha. Bartra-Fontas keskkaitse paar oli eriti šeff eile. Ja kuna El Clasico nädalavahetusel on Kataloonias valimised, võib selle aasta esimene madistamine daivijate ja särgivabriku vahel aset leida hoopis esmaspäeval, 29. novembril.

    Guardian-ilt ka päris huvitav lugemine jälle..
    the absence of evidence is not the evidence of absence

    Kommentaar


      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      Ilmselgelt oled sa keenjus. Mida ma just rääkisin? Et kradi aastas paar korda juhtub igal ühel? Sinu kradi Pirlo või kes iganes penskar seal Milanis näksib paar korda hooaja jooksul samamoodi muru nagu Xavi ja Iniesta.
      Daiveriks peaks ikka nimetama sari-daivereid, kes iga mäng uluvad ja käsi laiutavad nagu diverite jumal CR ja tema jüngrid Alves, Busquets jms.
      Selge, ma sain jälle targemaks. Kui suur see kvoot siis on, millest hakatakse kutsume diveriks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
        Tõepoolest, taunikud. KÕIK teavad, et Alves ja Busquets on peaaegu sama valusad daiverid kui Gay-Cris7 , aga kradi Piqued, Puyoli, Xavit või Iniestat daiveriks nimetada on lauslollus. Paar korda aastas kukub kergemalt isegi kõige ausam jalgpallur maamunal (ei oskagi siia mingit nime panna). See on sama, kui võtta lampi Xabi Alonso või mõni muu tegelane ja teda tuntud daiveriks nimetama hakata.
        Aga jah, kus nüüd see Real on ikka ülivõimsas hoos õujee õujee vennad on?
        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
        Ilmselgelt oled sa keenjus. Mida ma just rääkisin? Et kradi aastas paar korda juhtub igal ühel? Sinu kradi Pirlo või kes iganes penskar seal Milanis näksib paar korda hooaja jooksul samamoodi muru nagu Xavi ja Iniesta.
        Daiveriks peaks ikka nimetama sari-daivereid, kes iga mäng uluvad ja käsi laiutavad nagu diverite jumal CR ja tema jüngrid Alves, Busquets jms.
        Sa oled ikka nii loll, et isegi mina paistan sinu kõrval tark välja..

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
          Ilmselgelt oled sa keenjus. Mida ma just rääkisin? Et kradi aastas paar korda juhtub igal ühel? Sinu kradi Pirlo või kes iganes penskar seal Milanis näksib paar korda hooaja jooksul samamoodi muru nagu Xavi ja Iniesta.
          Daiveriks peaks ikka nimetama sari-daivereid, kes iga mäng uluvad ja käsi laiutavad nagu diverite jumal CR ja tema jüngrid Alves, Busquets jms.
          Halenaljakas on vaadata, kuidas kõik barca ja liverpooli fännid oma klubi kõigest väest hoiavad.
          Hoia tagasi nüüd.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Halenaljakas on vaadata, kuidas kõik barca ja liverpooli fännid oma klubi kõigest väest hoiavad.
            Hoia tagasi nüüd.
            Arvata on, et mõnel viskab üle, kui sinusugused trollid üksteise võidu postitavad siia mingeid krdi klippe daivimisest. Viimased leheküljed ainult mingit sitta ongi täis. Tehke omale video alateemassse vastav teema ja postitage Barca mängijate daivimisi niipalju kui süda lustib. Aitäh tähelepanu eest!

            Kommentaar


              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
              Ilmselgelt oled sa keenjus. Mida ma just rääkisin? Et kradi aastas paar korda juhtub igal ühel? Sinu kradi Pirlo või kes iganes penskar seal Milanis näksib paar korda hooaja jooksul samamoodi muru nagu Xavi ja Iniesta.
              Daiveriks peaks ikka nimetama sari-daivereid, kes iga mäng uluvad ja käsi laiutavad nagu diverite jumal CR ja tema jüngrid Alves, Busquets jms.
              Don't mess with Pirlo, aga muidu n-ö "sukeldmist" on jah tänapäeval suht igas tipptiimis.

              Kommentaar


                mis paska te toodate? Sukeldumine sukeldumiseks, fakt on aga see, et daivimine-sukeldumine-teesklemine käib tänapäeva jalgpalli juurde ning pea kõik pallurid seda teevad, sest ei ole mõtet kerge puute peale püsti jääda,kui oskad hästi näidelda ja meelitada vigu ja miks mitte ka kollaseid/punaseid kaarte. Aga ühest asjast ma ei saa aru.. mõned kukuvad isegi siis kui puudet pole, vot see on juba halenaljakas.. Hea küll, puude oli, kuku, kui hästi kukud meelitad karistuslöögi.. väga hea, aga kui puudet ei ole, miks siis kukkuda, näiteks nagu eelnevalt siin iniesta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                  aga kui puudet ei ole, miks siis kukkuda, näiteks nagu eelnevalt siin iniesta.
                  Ehk ikka samal eesmärgil, et viga välja meelitada?

                  Kommentaar


                    Päris kahju on kohe Milani fännidest. Jah, tean et on kurb kui viimane tiitel on aastast 2007 (kodusest liigast rääkimata), kuid ei pea ju tulema end välja elama siin edukate klubide peal, sõimates nende edukamaid mängijaid diveriteks.

                    Kommentaar


                      Ärge näidake näpuga, vaid tunnistage et kõik need mehed on pussud ning tõelisi tulihingelisi ja ausaid jalgpallureid on üha vähem. Vahet pole kas Iniesta, Ronaldinhio või Ronaldo.
                      OK, KICK OFF

                      Kommentaar


                        Ei tahaks küll kurta, kuid nüüd võiksite küll toa võtta ning arvake ära millise
                        E: või tehke lausa daivimisele oma teema vms.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Halenaljakas on vaadata, kuidas kõik barca ja liverpooli fännid oma klubi kõigest väest hoiavad.
                          Hoia tagasi nüüd.
                          Türa millest sa aru ei saa, lohh? Mida ma siin hoian? Hoian Barcat, kui tunnistan, et Alves ja Busquets daivivad nii, et halb vaadata v? Ma polegi väitnud, et see Iniesta kukkumine seal MMil on mingi lamp, aga ta ei tee seda iga (teine, kolmas, neljas) mäng, et nüüd mingiks daiveriks nimetama hakata.
                          Või normaalne klubi fänn süüdistab iga oma klubi mängijat daivimises?

                          Kommentaar


                            Ronaldinho kohta ma ei taha halbu sõnu kuulda, mis kurat!!
                            E: Iniesta diveb igas mängus mida ma näinud olen
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              E: Iniesta diveb igas mängus mida ma näinud olen
                              Iniesta teebki spetsiaalselt sinu jaoks teatrit

                              Kommentaar


                                Et ta lisaks oma rõvedale kiilaspäisusele ka divemisega mu pahameele ära teeniks? Igaljuhul aitäh
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X